Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ma a divatos műköröm? Mi a trend? (Szögletes?Hegyes?Csillám?Francia?Díszes?Egyszerű?) fórum

Milyen ma a divatos műköröm? Mi a trend? (Szögletes?Hegyes?Csillám?Francia?Díszes?Egyszerű?) (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. ápr. 15. 13:31
Szögletes, francia jellegű, de kicsit az egyik oldalon tovább van húzva az ezüst köröm zselé. Fekete díszítés, a gyűrűs új körmén 4-4 kő.
2011. ápr. 15. 13:19
nekem fehér szögletes francia :) 1-2 kővel
2009. nov. 30. 10:43

nekem is fehér francia és szögletes végű van.

a fehér része kissé hosszúkásra van festve...

mostanság én matricát vettem és azt rakattam rá.

fehéret, vagy arany-ezüst, vagy bronz a színe.


ha fest mintát akkor arany és barna, vagy fehér a minta arany díszítéssel..


nekem volt hosszúkás körmöm de nem áll jól és nem is tetszik máson sem.

2009. nov. 17. 14:14

Igen, most a hegyes, Stiletto-köröm a trend, meg a porcelán virág díszítés egy ideje.. Na meg az agyonzsúfolt díszítés, a giccs a divat most.

Nekem egyáltalán nem tetszik, sem a hosszú köröm, sem a giccses díszítés, sem a 3D-s porcelán virágok (a porcelán egyáltalán nem), de ízlések különbözőek.


Nekem a körmösöm évekkel ezelőtt szögletes körmöket csinált, mert szerinte az illik a körömágyamhoz és nagyon tetszik is. Kereket már el sem tudnék képzelni, de a hegyeset sem.

Mostmár magamnak csinálom és maradtam a szögletes formánál, francia zselé, csillámzselé, egy-egy kövecske vagy csillám díszítés. Én csak az ízléses dolgokat szeretem.:)

2009. aug. 27. 03:19
Nekem szögletes van, de egyszer szeretném kipróbálni a hegyeset. Egyébként a sima fehérrel franciát nem kedvelem, az enyém még ha francia is, mindig színes. a mostani például kékes és csillog és imádom. Eddig a legjobban azt tetszett amikor kis virágok voltak a végén.
30. dominós (válaszként erre: 14. - 754c7e07c3)
2009. aug. 25. 22:18
Én is ezt a trendet követem.
2009. aug. 22. 12:53

Én először nagyon idegenkedtem a hegyes végű alkotásoktól..s rábeszéltek..azóta nem is tudnék mást elképzelni.

Annyira elegáns..nagyon szeretem.

Nálam jöhet csillám, francia, nyári divat...szeretem. Voltam Én is kézmodell :)

2009. júl. 3. 01:31
Én a hegyesektől és a féloldalasan vágottól (utóbbit itt képgaliban láttam) rosszul vagyok:) nekem a kerek végű sem tetszik, így nekem a mostani műkörmöm (és ez után is mindig olyan lesz:D) szögletes végű, a végén ahol a franciában fehér van, na az nálam mogyoróbarna, a sarkában van egy kis kő, és abból jön ki három fehér vonal :) Egyszerű, de szép nagyon :)
27. bóbita01 (válaszként erre: 11. - Zezsua)
2009. márc. 5. 18:55
Szia Zezsua!Kerestem az iwiw-en Feket viktóriát,5 oldalon van.Várost tudnál írni?
26. 1eb84e4bad (válaszként erre: 9. - 416b7aa963)
2009. márc. 4. 23:22
helló, most a 3D dízsek és a fimos díszítés a trendi! Sok-sok színnel, lila, sárga, zöld, rózsaszín stb.
2009. márc. 4. 22:54
JA ÉS CSILLI---VILLIS,MERT KÖRÖMBEN ILYEN VAGYOK,EGYÉBKÉNT NEM!!!!!!!!!!!
2009. márc. 4. 22:53

NEKEM MANDULAFORMÁJÚ ÉS EZ IS TETSZIK.

A NAGYON HEGYES EGYÁLTALÁN NEM TETSZIK,A SZÖGLETES NEM ÁLL JÓL,MERT DUNDI KEZEM,UJJAIM VANNAK!

DE SZÉP,ÁPOLT ÁM!

A SZÍNE VÁLTOZÓ.

ÁLTALÁBAN BORDÓ ÉS RÓZSASZÍN ÁRNYALATAI,DE VOLT MÁR KÉK-ZÖLD(NEM ESETT RÁ SEMMI) ÉS JELENLEG SÁRGA-ARANY-NARANCS---NEM IS GONDOLTAM VOLNA,HOGY ENNYIRE JÓ LESZ!

23. Dite
2009. márc. 4. 21:29
Sikerült döntened, hogy milyen körmöt rakatsz fel?
22. mimi2 (válaszként erre: 18. - 416b7aa963)
2009. márc. 4. 00:29

Még mindig nem tudom,hogy milyen versenyre kell.

Amúgy sminkelek is,versenyeztem annó.

de nem ez a lényeg.

szivesen segitek,de többet kellene tudni.

Annyit tudok mondani,hogy a ruhák szinei lehetnek a sminkben is meg a körömben is.

A ruhák stilusától is függ a smink és a köröm is.

Na meg a haj,hogy például konty lesz e.

És a hajba is lehet olyan kiegészitőket tenni,ami szintén passzol stilusban és szinben is a többi dologhoz :)

2009. márc. 3. 20:37
Szerintem az a fontos, hogy harmóniában legyen az öltözködéseddel. Ha merészebb ruhákat hordasz, akkor hegyes, ha visszafogottabbakat, akkor pedig szögletes. A díszítettséget meghatározza a munka is, ha mondjuk titkárnő valaki, sztem ő csak franciát tetessen fel magának. Ha huszonéves, bármilyen merész mintákat. Próbáld végiggondolni, hogy milyen szín dominál a ruhatáradban. Legalábbis ez az én véleményem. :)
20. Kisrigó (válaszként erre: 17. - 416b7aa963)
2009. márc. 3. 20:04
Ha szép vékony ujjaid vannak, akkor bármelyik formát választhatod, amelyik tetszik, ha pedig többféle ruhát is fel fogsz venni, akkor talán a francia a megfelelő. Én különleges alkalomra, biztos egy különleges 3D-s porcelánvirágot választanék (ennél nagyon fontos a jó szakember!)
19. kiscsirke (válaszként erre: 5. - Diegóóó)
2009. márc. 3. 19:51
detto, bár nekem a sajátom olyan :)
18. 416b7aa963 (válaszként erre: 12. - Mimi2)
2009. márc. 3. 19:27
A ruha sima fekete a másik pedig sima fehér, a lényeg a haj a sink és a többi szépithető dolog a testen.
17. 416b7aa963 (válaszként erre: 13. - Kisrigó)
2009. márc. 3. 19:26
Többször voltam már kézmodell rajzokhoz.A körmeim formásak és hosszukásak,kezem se vastag se vékony.
2009. márc. 3. 19:11
A sajt kinézetű..
15. Andee5
2009. márc. 3. 19:07
Mainapság főként a hegyes a "divat", mindenféle zselés díszítéssel, porcelán virágokkal, kövekkel,csillámmal, stb...Jah, és nagyon megy az "üvegköröm" is...Én láttam már úgy is kifestve körmöt, hogy a minta továbbfolytatódott a kéz pl. gyűrűsujján. De ez tényleg attól is függ, hogy milyen a ruha, haj, smink, stb.
2009. márc. 3. 19:06
A tiszta sosem megy ki a divatból. :)
2009. márc. 3. 19:04

Sziasztok!


A legújabb trendek szerint a csillámok elavultnak számítanak. Idén a pasztell színek hódítanak, különösen a rózsaszín árnyalatai: lazac, korall, babarózsaszín....., a harsány színek (a pinket kivéve) most tabunak számítanak. A körmeid ne legyenek hosszúak, különösen ha színesek. Akinek nem elég vékonyak az ujjai azok válasszák a klasszikus francia-manikűrt, a gyűrűsujjon finom festett motívummal, vagy egy porcelánvirággal. A formában kétség kívül a hegyes köröm az új trend, de szerintem a formának elsősorban a kezed adottságait kell követni.

Remélem tudtam segíteni! Jó készülődést!

12. mimi2
2009. márc. 3. 18:52

én is körmözök.

Milyen versenyre kell?

Meg milyen a ruha,szine stb. ?

ettől tenném függővé. :)

11. zezsua (válaszként erre: 9. - 416b7aa963)
2009. márc. 3. 18:45
Fekete Viktória az iwiw-en manikürös és van egy jópár munkája nézd meg
2009. márc. 3. 18:36
én körmös voltam és én úgy látom hogy a mai köröm divat a hegyes na nem az a sas karom szolídabb változat, legyen benne csipke,kis csillám vagy kagyló és mivel nyakunkon a tavasz vidám élénk harsány szín vagy kicsit szolídabb színárnyalatok
2009. márc. 3. 18:21

Sokféle volt már.Hegyes,szögletes,csillámzselés,sokszínű,francia csak párszor.

Az egyszerüeket nem szeretem.

De mégis mi most a trendi?

Egy versenyre kellene,a haj már megvan a ruha is,köröm kéne.

Mégis mi most a divat?Milyen diszités?Szines zselé?Vagy diszek?


S.O.S FONTOS!!!!!!!!!!


hA VAN KÖZTETEK KÖRMÖS AZ IS JÓ LENNE!

2009. márc. 3. 18:15
szerintem olyat csináltass,amilyen neked tetszik,mert nem jó ha a divattól függ.Például lehet,hogy neked a szögletes tetszik,és a divat a hegyes,az nem mindenkihez illik.Ami neked tetszik,ami a stílusod és ami illik hozzád
7. Dite
2009. márc. 3. 18:11
A trendi most jelenleg hegyes díszes. Szerintem nem kell a divat után menni. Amelyik neked tetszik
2009. márc. 3. 18:09

Szerintem ez ízlás és kedv függő főleg,nem pedig divatkérdése.Nekem speciel nagyon kedvfüggő.Most épp egyszerű,de van amikor hosszú,és hegyes,vagy sima egyszínű lakkos,vagy átlátszó lakkos,vagy mintás lakkos,vagy francia manikűrös.De szögletesre soha nem tudtam még rendesen megcsinálni:P.

Nekem spec a francia a kedvencem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook