Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen lesz az idei dundi divat? fórum

Milyen lesz az idei dundi divat? (beszélgetős fórum)

1 2
20. xxLady (válaszként erre: 19. - Szika)
2007. máj. 5. 17:15

De te nagyon szép és csinos vagy.:)) Tudom én amúgy, hogy a boldogság nem feltétlenül a kilók számán múlik...


És én nem akartalak megbántani téged semmivel. Ne haragudj érte, ha mégis úgy jött volna le.

19. szika (válaszként erre: 18. - XxLady)
2007. máj. 5. 17:13
akkor gondold el, hogy én 12 kilóval több vagyok - lehet, hogy ez kell a jó csődörhöz. :))))))))))
18. xxLady
2007. máj. 5. 17:05

Ja és még valami:


Drágicáim:)). Ha jól láttam, mind Cinka, mind pedig sziak mellett egy -egy jóvágású csődör mosolyog az adatlapra felhelyezett képen...:)) Már meg ne sértődjetek, hogy a pasitokat stírölöm.. dehát nőciből vagyok én is:) és én is dicsekednék, ha lenne kivel..:( .

Úgyhogy csak van velem valami gond - mondjuk mínusz tíz kilóval nagyobb eséllyel indulnék ám én is ismerkedés terén. És sok más terén, tudnék mesélni én is..de ez nem panaszláda topik:))

17. xxLady
2007. máj. 5. 17:02

Válasz szikának és Cinkának:


Jó, bálna nem vagyok talán. Pedig bárha az lehetnék, milliomosra keresném magam!!!! Hiszen a bálnazsír nagyon értékes :DDD. És értem úgyse sírnának a grínpíszesek :DDD.

Viccet félretéve: hát kedvesek vagytok, angyalkáim, csakhát nyócvan kiló, nyócvan kiló. Tudom hogy milyen lenni mondjuk közel száznak, mert ott is jártam eccer, de bepánikoltam a vágósúly közelében és elkezdtem fogyizni - érdekes, azóta egyszer sem tudtam így bepánikolni..:)) . Ezért aztán most is ettem egy burgonyás tallért, és itt kacsintgat rám egy kis táblás Boci csoki. Nálam ez a námbörván kísértés..Nem is várakoztatom tovább. :)

De jövő héttől fogyni akarok (és most tenni is fogok érte:) ) - mert képzeljétek el, megtanít a barátnőm úszni. Mert milyen bálna vagyok, ha még úszni se tudok?:) bocsi a hülyeségekért, ma leharcoltam magam szellemileg.

16. szika (válaszként erre: 15. - Cinka)
2007. máj. 5. 16:59
:)) na ja. A húgom a 165 centijéhez 50 kg - szerinte iszonyatosan kövér, hát nem látom??? Hát valahogy nem. Nem is értem. És sok oylan ismerőse van,a kik még erősítik is benne, hogy hát tényleg, azért nagy a feneke, és a combja is tuljajdonképpen...hát nem tudom. Szerintem gyönyörű nőcis alakja van, karcsú derék, kerek popsi, méretes cicik. Nem is értem, én hogy sikerültem iylen géndefisre. (Bár épp múlt héten nézegettünk régi fotókat, és a dédim pont úgy néz ki mint én. Nekem is pont kukoricába volt fonva a hajam, neki is a képen, és mintha tesók letünk volna..majdnam ikrek - szóval már tudom, honnan az áldás. :D )
15. Cinka (válaszként erre: 14. - Szika)
2007. máj. 5. 16:55
xxladyn én is jókat szoktam kuncogni, abszolút nem duci a csaj, és úgy állítja be magát, mint egy elefántot :ppp imádom az ilyet, arra jó csak, hogy felhúzza magát az, aki tényleg duccancs, pl én :ppp
14. szika (válaszként erre: 13. - XxLady)
2007. máj. 5. 16:49
hééé csaj, most néztem a fotódat - sehol nem vagy a bálnától.... fujjj, ilyet nem mondunk :)) Látogass el az adatlapomra, és meglátod, hol kezdődik a bálna. De tojni rá. Egyszer úgyis rájönnek, hogy mindenkit lefogyasztani nem tudnak, és elég széles az a vásárlóközönség, akinek szüksége lenne normál, és nagyobb méretű ruhákra, nem csak oylanra, amilyenbe egy 12 éves, közel anorexiás kislány férne bele. :))))))
13. xxLady (válaszként erre: 12. - 278c85ecf4)
2007. máj. 5. 16:31

Az egyik igen kedves barátnőm vékony, magas karcsú lány - nincsenek súlyproblémái (sőt, ő hízni szeretne négy-öt kilót), abszolút trendi. De... kérem szépen, mivel nem egy tizenkét éves bafkis méreteivel rendelkezik, magyarán szólva van csípője, feneke, így néha még az m-es méret sem jó neki!!!!! Közben alig nyom 46 kilót.


Én meg be se merek menni már butikokba , annyiszor hallottam, hogy "ilyen nagy méretben nem is gyártanak ruhát"- varrok általában magamnak, vagy turkálókba járok, ahol jó minőségű (Next, Florence and Fred, C&A, Dorothy Perkins, per una) bálnaméretű ruhákat találok.:)

12. 278c85ecf4 (válaszként erre: 11. - XxLady)
2007. máj. 5. 15:57

Amúgy szerintem nem nagyon vagy nálam ducibb!:)

Meg nem az én problémámon(nem is az) volt a hangsúly, hanem azon, hogy aki nem s-es, m-es méret, az szégyellje magát...:O (a ruhagyártók szerint)

11. xxLady (válaszként erre: 10. - 278c85ecf4)
2007. máj. 5. 15:49
Ahham.. de ne haragudj, hogy egy duci nem tudja a gondodat megérteni, átérezni:))
2007. máj. 5. 15:40

A Caremonak szerintem eddig tök jó cuccai voltak, de most nagyon ráálltak a sportos viseletre! Nem értem, miért!?


Amúgy csak hogy "megnyugodjatok", engem is szoktak kinézni boltból a 40-42es méretemmel...! Hát, hiába, aki nem 50kg...

9. szika (válaszként erre: 8. - Cinka)
2007. máj. 5. 15:18
:))) úgy lesz, és köszi. :))
8. Cinka (válaszként erre: 7. - Szika)
2007. máj. 5. 14:07
Ha lett volna pénzem, én is gyerekkorom álomruhájában mentem volna az esküvőmre,úgyhogy ragaszkodj csak a királylányos nászi pompához :)
7. szika (válaszként erre: 6. - 269bcd1e2f)
2007. máj. 4. 21:30

egye fene meggyőztél... :))))


de tényleg így van: dühítő, hogy alig lehet tisztességes ruhát kapni. miért gondolják, hogy aki pufi, az zsákba, több méternyi lifegő anyagba, keresztbecsíkosba, és nagymamásba akar öltözni??? És nem állnak jól szinte senkinek a térdig érő tunikák, mert nem, eltűnik benne az ember. egy ismerősöm hord iylenmit - mindehhez 1[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]50 cent[{[{[/A]}]}]i, úgyhogy oylan benne mint egy gombóc, amibe beleszúrtak két botot. elképesztő.


mindegy. Órákat tudnék dühöngeni rajta. Főleg most, hogy menyasszonyi ruhára vadászok, és minden boltban közlik, hog akkor ők valami egyenesra gondoltak, inkább zsákformára. Könyörgöm, mi vagyok én? Krumpli? nem kell zsák. királylányos kell. punktum. :)))

6. 269bcd1e2f (válaszként erre: 4. - Szika)
2007. máj. 4. 21:19

szika kérlrk nyiss bolthálozatott:)))

én veszek töled esküszöm:))

2007. máj. 4. 19:51

egyetértek Cinkával ami rám jön!!!!!!!!!!



de itt az új divat!!!!!! Tankini!!!!

2007. máj. 4. 19:50

ha még egyszer divatba meri hozni valaki a nagy mintás vagy csíkos holmikat, akkor lecsapom. még iylen baromságot. Biztos nem duci volt, aki tervezte. Minek hangsúlyozni, ami egyébként is nagy. :)))


Olyan csini holmikat lehetne tervezni. Ha lenne hozzá andungom, komolyan mondom, hogy nekifognék, és nyitnék egy bolthálózatot is....ránk férne. :))))

2007. máj. 4. 16:19

A geometriai mintás tunikák, halásznadrággal, vagy térdnadrággal, és az örök farmer.:) Ezt olvastam csajok a Tinában:DDDDDDD


Hát ezek közül a farmer ami igazán tetszik, de mondjuk 30-35 fok környékén igencsak alásülnek majd a hájpárnácskáim:)

2007. máj. 4. 14:19
szerintem meg ami rám jön :p
2007. máj. 4. 14:18
szerintem a harsány színek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook