Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen lépcsőfokokat kell végigjárni, hogy valaki végzett természetgyógyász legyen? fórum

Milyen lépcsőfokokat kell végigjárni, hogy valaki végzett természetgyógyász legyen? (tudásbázis kérdés)

5. Zopa (válaszként erre: 4. - Kinni)
2012. szept. 22. 22:18
Köszönöm
4. kinni (válaszként erre: 3. - Zopa)
2012. szept. 22. 21:52
Ezt te érzed mennyire vagy elhivatott, elkezdeni érdemes aztán majd kiforrja magát a dolog. Én 16 éve kezdtem természetgyógyászattal foglalkozni, pont 10 éve kezdtem neki a tanfolyamoknak ami hivatalos végzettséget ad és a vizsgám óta is csak hobbi szinten csinálom. Nem reklámozom magam, főleg barátokat ismerősöket masszírozok és gyógyítok. Nagyon szeretem csinálni de a jövőben sem célom, hogy ebből éljek csak kiegészítésként és másodállásként csinálom.
3. Zopa (válaszként erre: 2. - Kinni)
2012. szept. 22. 11:29
Köszönöm a válaszod.Szerinted érdemes belefektetni a pénzt attól függetlenül hogy érdekel a dolog és szeretném, nyilván nem fektet az ember ennyit egy hobbi szintű dologba.Személyes indittatásom van így bízom benne.
2012. szept. 21. 19:40
érettségi kell, Az ETI oldalán mindent megtalálsz. kell elméleti és gyakorlati tanfolyamokat végezni és gyakorlati időt tölteni ez a szaktól függ, vannak köztes vizsgák is majd a végén elméleti írásbeli záróvizsga bizottság előtt. Én már régen megcsináltan, most minimum fél milla de inkább több könyvekkel tanfolyam és vizsgadíjakkal együtt.
1. Zopa
2012. szept. 21. 19:36
Az érdekelne hogy milyen lépcsőfokokat kell végigjárni hogy v.ki végzett természetgyógyász legyen.kell e főiskolai végzettség ha nem akkor mely tanfolyamok minősülnek megfelelőnek kb.milyen árban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook