Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen légzésfigyelőt ajánlotok? fórum

Milyen légzésfigyelőt ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


9. Marianya76 (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. márc. 2. 14:01

sziasztok,nekem két fiam van,akik már óvodába és iskolába járnak.

Most várom a harmadik babát(véletlenke,de úgy néz ki,hogy kislány!!!!! lesz).

Elkezdtem nézegetni a babaőrzőket és találtam egy olyan márkát,amit eddig a fiaimnál láttam csak a játékaik között.Ez a tomy,egy új fajta ,nagyon jónak tűnik a babaőrőzje,visszabeszélős(lánynál jól jön majd:) ).Azt olvastam róla,hogy a saját légzésfigyelőjéhez hozzá lehet csatlakoztatni valami kábelen és babaőrzős légzésfigyelő lesz belőle. Ez nagyon praktikus,hiszen a légzésfigyelő 1 évig ajánlott,de a babaőrzőt sokáig használom majd,így 1 év után a komplett légzésfigyelőt eladom,ja,mert 2 év a gari!!Nekem nagyon szimpatikus,szerintem a nyár elején ezt a tipust fogom beszerezni.

2012. febr. 21. 20:59
Nekünk is Álomvirág van, negyedik gyereknél használjuk ezt a készüléket, eddig semmi probléma nem volt vele, soha nem riasztott tévesen.
7. babszibobó (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. febr. 21. 16:03

Szia!

Itthon Angelcare-ünk volt, sosem riasztott tévesen, sőt, életet mentett.

A kórházban baby controll volt (egy lapos) pozitívan nyilatkoztak róla az ott dolgozók és szintén életet mentett nálunk!

2012. febr. 21. 16:01
Nekünk Baby Control van 2 érzékelő lapos,2 gyerkőcnél használtuk és sosem riasztott tévesen,végig tökéletesen működött.Most eladó sorba került,nem akarja esetleg valaki megvenni?:)
2012. febr. 21. 15:50
Nekünk is angelcare van, nem tudom a pontos típust, de kb 2 év után kipurcant, addig jó volt és már jó ideje csak lehallgatásra használtuk, de akkor is cserben hagyott:(
2012. febr. 21. 15:47
álomvirág, nagyon jó. egyszer sem volt téves riasztásunk.
2012. febr. 21. 15:44
Nekünk angelcare AC301-es van , első pillanattól használjuk, nagyon jó :)
2012. febr. 21. 15:41

angelcare 401

Nekünk ilyen van és most kezdtük el üzembe helyezni, eddig szupi

2012. febr. 21. 15:39
Milyen légzésfigyelőt ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook