Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen legyen a pasi/csaj?dekorativ vagy okos? fórum

Milyen legyen a pasi/csaj?dekorativ vagy okos? (beszélgetős fórum)

1 2
46. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2011. ápr. 27. 19:20

Íme a kettő együtt...:D


[link]


Nekem könnyű dolgom van.Az egyik szemem teljesen jó,a másik kissé rövidlátó...:DDD

2008. okt. 5. 11:31
Intelligens es apolt, de mar talaltam egy ilyet.
44. 6c5f346e46 (válaszként erre: 43. - Katinkaboszi)
2008. okt. 5. 11:22
köszi a jó kivánságot,én is ugyanazt neketek...az én pasimat nem érdekli az intenet,inkább elővesz egy könyvet...ő már csak ilyen,már megszoktam,egyszerű ember,hatalmas szivvel...ő is helyes,csak hozzám valahogy másik pasi illene,azt mondják...pedig én imádom,magas,vékony,izmos,férfias,miiiiindenhóóól,és irtó pormás a popója...szép,nekem szép,más véleménye pedig nem zsibbaszt...
43. Katinkaboszi (válaszként erre: 41. - 6c5f346e46)
2008. okt. 3. 19:00

Én is sokra tartom az ilyen férfiakat, talán mert az apukám is pont ehhez hasonló, csak neki nem olyan jó a természete.

De a párom, kenterbe ver még egy 5 diplomást is, a gondosságával, a szeretetével, azzal, hogy én nem hívtam még soha hűtőszerelőn kivül senkit a lakásba, annyira ügyes és olyan jól meg tud csinálni mindent.

Arról nem is beszélve, hogy még ennek tetejébe helyes is, nem csak nekem, mások szerint is.

És ahogy Te sem, bizony én sem cserélném el hatszáz, vagy ezer szépfiúért, diplomával vagy anélkül. Egyébként vele kapcsolatban nincs olyan téma, amit körbe ne járna, meg ne keresne, ma már a neten, régebben utánaolvasott könyvekben.

Néztek is nagyokat a kollégáim, amikor beszélgetés közben olyanokat mondott, hoyg egynémelyik még csak nem is hallott róla, pedig neki lett volna a szakterülete. :)))

Azt hiszem a 33 éves házasságunk bizonyíték arra, hogy mennyire szeretem és szeretjük egymást :)


Remélem Ti is hosszú és szép életet éltek egymás mellett, és mindig találtok az életben és egymásban is szépet és jót. :-) ♥

2008. okt. 3. 17:38
jó,hogy ennyien irtatok...köszi..meezy
41. 6c5f346e46 (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2008. okt. 3. 17:33
Az én pasim is ilyen,pont ezért dobtam fel a témát...remek a humora,van esze is,na nem a politikához,hanem a mindennapokhoz,pl házat épitett,most kandallót csinál a nappaliba,jól főz,van szive...stb...de már többen megjegyezték,hogy ez volt a pasid????lehet,hogy nem ő a világ legszebb pasija,de az én szemembem szép,és ez a lényeg....IMÁDOM...és nem adnám oda a világ legszebb,legokossabb pasijáért sem....meezy
40. 274c9996b8 (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2008. okt. 3. 13:25
Talan igazad van ! ? Viszont neha , összejön hogy pl szep mint 1-kep + fil.dr. a szakmajaban es hat ebben az összetetelben a pasi nem kicsit hiu ! S , mi több elvan ragadtatva sajat magatol ! Esz , inteligencia,bölcsesseg ..... en ezeket nem az iskolak,diplomak szamaval merem ! Lehet valaki rendkivul ugyes,okos stb abban amit megtanult , azon kivul az elet dolgaiban nulla....
39. 274c9996b8 (válaszként erre: 35. - Fiatal nő)
2008. okt. 3. 12:38

Igen ! Szinte törveny az hogy az ellentetek vonzak egymast ! Ami benned nics , vagy csak kevesbe az , az ami erdekes es vonzo !

En pedig a "Ferfias" nagyhangu , mindenttudo pasival CSAK barat tudok lenni, de jo barat .... egyenlö felkent allunk egymassal szemben ! Es nagyon kemeny csatakat vivunk.... DDD

38. Katinkaboszi (válaszként erre: 37. - Szimba)
2008. okt. 3. 11:21

Szerintem inkább arról van szó, hogy amikor magyaráz olyat, amihez ért, elfelejti, hogy csúnyának tartja magát (=mert lehet, hogy nem is az, csak ő így érzi, eért más is annak látja) és végre kinyílik, mint a rózsa. És ettől lesz szép.


Nincs csúnya nő, vagy férfi, egyébként. Mindenki szép a maga nemében, csak nem elég boldog ahhoz, hogy ki tudja mutatni. Ezért van az, hogy sokszor egy válás, vagy kapcsolat megszakítása után kivirul az illető.


Bár én tinédzserként láttam egy ugyanazon napon életem legszebb és legcsúnyább kisgyerekét :)))

A lányka igazi szépség volt, olyan 4 év körül, hullámosan göndor, loknis barna hajjal, csodás bőrrel, nagy szempillákkal a hozzátartozó égkék szemekkel, nagyon szép mozgással és aranyos fodros huhában, mint egy kis angyal.

A kisfiú még kocsiban ült, lángvörös hajjal, ami mutatós is lehetett volna, igen ám, de akkora nagy, és elálló füleket láttam, hogy rettenetesen megsajnáltam. A bőre szép, csak már akkor édesen pöttyös volt, és a hófehér bőréből szabályosan kivilágított, mert én még kisgyerekben nem láttam ennyire szeplőset. Apró szemekkel nézett körbe, nem értette, hogy miért nézik annyian és állnak meg sokan, elég elítélhető módon, csodálva őt.


Bár így utólag belegondolva, nem is volt annyira csúnya, csak a túlságosan nagy elálló fülei tették azzá, meg a kislány után erős volt a kontraszt.


Ami még érdekes, a szép gyerekekből nem biztos, hogy szép felnőtt is lesz, és fordítva :)

37. szimba
2008. okt. 3. 09:34
tapasztaltam már, hogy egy okos pasit (csajt) "megszépít" az esze :)
36. Fiatal nő (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2008. okt. 3. 09:08
Az én párommal korrektül lehet "vitázni". És ez jóóó. :)
35. Fiatal nő (válaszként erre: 23. - 274c9996b8)
2008. okt. 3. 09:06
Hmm, nem tudom. A túl szelíd és túl csendes férfiak nekem nem... Talán azért sem, mert én is ilyen vagyok, és nem bírnám elviselni. Valakitől kell, hogy "hangos legyen a ház". :) Én nem vagyok "tipikus nő", én nagyon keveset fecsegek. :)
34. Fiatal nő (válaszként erre: 21. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 3. 09:04

Engem érdekel a latin nyelv grammatikája is. Szerencsére a párom olyan sokoldalú, hogy akár erről is el lehet vele beszélgetni... :)

Készül a doktorijára, de hogy mikor lesz belőle valami..? :( Alig van ideje készülni... :(

33. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - Mothertiger)
2008. okt. 3. 09:03

A nők is azt hiszik, hogy okosabbak a férfiaknál... Holott ez hülyeség. Tény, hogy a két nem különbözik. De mindkettőnek vannak jó és rossz tulajdonságai. Aki szidja a férfiakat, nézzen magába is. Mi sem vagyunk egyszerű esetek... Sőt. :)

Nálunk a párom a dominánsabb, de ezt én akartam, akarom. Viszont ha valami olyan dolgot talál ki, vagy tesz, ami nekem nem tetszik, nem értek vele egyet, akkor szóvá szoktam tenni. Legtöbbször ilyenkor mindig az van, amit én szeretnék. :) Úgyhogy a kulcs a tolerancia. Ennyi. :)

2008. okt. 2. 22:34
:)))))
31. Klimpírozi (válaszként erre: 30. - Katinkaboszi)
2008. okt. 2. 22:33
tudtam én...
30. Katinkaboszi (válaszként erre: 29. - Klimpírozi)
2008. okt. 2. 22:32
Tisztában vagyok vele, hogy arra pályázol, de nem lehetett kihagyni ezt a szóviccet. :))))
29. Klimpírozi (válaszként erre: 28. - Katinkaboszi)
2008. okt. 2. 22:28
hi, hi...arra a 20 centire gondoltam még ajándékba, nekem:)))
28. Katinkaboszi (válaszként erre: 27. - Klimpírozi)
2008. okt. 2. 22:16

Édesem, még fért volna az ablakba több felsorolás a természetéről, miért hagytad abba? :) :) :)


Para, micsoda? Méter? Te lány, nem lesz az sok egy kicsit elsőre? Kis mohó :))))))

2008. okt. 2. 22:14

Elsősorban intelligens, okos és derűs, legyen bölcs, felnézhessek rá, tanulhassak tőle, tudjunk együtt gondolkodni...legyen szórakoztató, némi szarkazmus sem árt, legyen sármos, megnyugtatóan magabiztos,legyen ereje, nyugalma, harmóniája..saját élete, célja, távlata, tiszta illata..

Mindezt úgy 183 centiben,100 kiló körül..egyéb paraméterét ismerjem kizárólag én:))

26. Katinkaboszi (válaszként erre: 25. - 274c9996b8)
2008. okt. 2. 21:58

Azért inkább okos legyen, mint túl dekoratív,mert a férfi, ha egy fokkal szebb az ördögtől (akit ugye még nem látott senki, ezért lehet minden férfi is helyes) már jó.

De ha buta az istenadta, azzal nem tudsz mit kezdeni, legyen az akármilyen jó természetű, legfeljebb könnyebb arrébb állítani, ha nekidűtöd a falnak. :)


Amúgy vitatkozni sem lehet velük, mert nem mennek bele. Engem törögetett a frász eleinte, majd megszoktam ,még mindig jobb, mint egy kiabálós :)

25. 274c9996b8 (válaszként erre: 24. - Katinkaboszi)
2008. okt. 2. 21:36

Nalunk meg utolso szonak sem kell lenni , csak azt veszem eszre a "nagy" hadakozasom közepette hogy , mar megint csak kimosolyogta a pasi amit akart !

Persze , mindeg nagymuveltsegu ferfi akad az utamba ! A barataim azt hiszik hogy , ez direkt igy van ,kivanva az en reszemröl ? ! Pedig hat , mindeg a veletlen hozta igy.....

Es , hat ez meg csak rontja a helyzetet.... DDD

24. Katinkaboszi (válaszként erre: 23. - 274c9996b8)
2008. okt. 2. 21:17
Csak most léptem ide, egyelőre mást nem olvastam, de azt szokták mondani és a gyakorlatban is bizonyíthatom, lassú víz partot mos, mert az én egyetlenem aranyos és csendes, de neki kell lenni az utolsó szónak, bár már megszoktam, hiszen szeretem.
23. 274c9996b8 (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2008. okt. 2. 21:02
Hat , ha mar itt tartunk EN a szelid ,csendes pasikat kedvelem.Mindeg is az effajta vett le a labamrol, viszont azt nekem ne mondja senki hogy ennek a jolnevelt , szegyellös falytanak "nincs!" akarata ! ? Mert velemenyem szerint az a "ferfias" nagy pofa , sokkal könyebben iranyithato , mint a csendes,szeretetremelto falyta..... )))
2008. okt. 2. 21:00
is-is. :)
21. 1eb84e4bad (válaszként erre: 9. - 867f9adc74)
2008. okt. 2. 20:59
Pontosan, Nem kell illatfelhő stb, csak ápolt és igényes legyen. A kapa ne llógjon ki a szájából, ne kelljen mindnhez szerelőz hívni, de nem kell, hogy a latin nyelv grammatikájáról cseveghessek vele órákat, viszont jó, ha nem teljesen sík...
20. mothertiger (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2008. okt. 2. 20:58
Én nem szeretem a domináns férfiakat. Gyakran hiszik, hogy okosabbak mindenkinél! Tapasztalat... Vagy csak rossz pasikkal találkoztam...;)
19. Fiatal nő (válaszként erre: 18. - Fiatal nő)
2008. okt. 2. 20:55
Mondjuk eleve inkább az értelmesebbek társaságát keresem, így nincs olyan nehéz dolgom... :-)
2008. okt. 2. 20:55
Szerintem nem feltétlenül. Aki bunkó, aki buta, arról elég hamar kiderül. Aki okos, azon meg szerintem látszik, ha váltunk vele pár mondatot, már akkor... Legalábbis nekem ilyen tapasztalataim vannak... :-)
17. 274c9996b8 (válaszként erre: 13. - Fiatal nő)
2008. okt. 2. 20:53
De , hat honnet tudod elsö latasra hogy , szuper agya van a gyereknek vagy pasinak ? Nagyon sok ember tud , nagyon inteligensen pozolni , hozzaszolni dolgokhoz amikhez a vilagon semmit nem konyit ! ? Erre rajönni sok idöbe tellik , nem ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook