Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen legyek? fórum

Milyen legyek? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 15. 12:47
Én is voltam szőke, barna, fekete. És határozottan állíthatom, hogy a barna a legkíméletesebb, főleg ha eddig melíroztattál. Pihenteted a hajad is így, főleg ha csak színezőt használsz (bár a színezőt a szőke haj vagy kétszer biztosan le fogja dobni) + ha gyárilag is barna vagy, biztosan ez is áll a legjobban. :) Ja igen: sötétbarnára vigyázz, mert két festés után már ugyancsak fekete lesz belőle...
2009. szept. 14. 18:24
Én voltam szőke, barna és most pedig vörös. Próbáld ki mindkettőt! nem hiszem h a barna festék jobban ronsolná a hajad mint a szőke.
2009. szept. 14. 17:27

Barna vagyok eredetileg! Igazából tényleg nehéz így tanácsot adni. Zöldes barna szemem van, szoli bőröm...

De eddig már egy 2 éve szőkés vagyok... Ezért félek...

Szerintetek a barna festés nem roncsolná a hajam?

Amúgy Ti mit használtok a hajatok védelmében? Én most az AVON ból rendeltem sok sok sok dolgot magamnak! Remélem beválik! :D

2009. szept. 14. 16:45
mindenképpen olyan legyen ahogy te jól érzed magad, és ahogy te szépnek látod magad...
2009. szept. 14. 16:24
Hát nehéz látatlanba tanácsot adni...
2009. szept. 14. 16:21
Milyen színű az eredeti hajszíned? Szemed? Bőröd? Szemöldököd?
2009. szept. 14. 16:10
Esetleg, ha látnánk az arcod, a hajad.. Így elég nehéz tanácsot adni..
2009. szept. 14. 16:09

Sziasztok!


Ezen a héten teljes megújuláson leszek! Szoli+műköröm+hajfestés+kozmetikus stb. stb.... :D

Csakhogy nem tudom milyen legyen a hajam? :(

Barna, vagy maradjak szőke melíros?

Igazából olyan hajszínt akarok, mint ezen a képen van Jennyfer Aniston-nak.

[link]

De el sem tudom képzelni, hogy ilyen hajszínt egyáltalán lehet-e csinálni? :D

Milyen legyek?

Barna, vagy szőke, vagy mi? Szerintetek melyik a szebb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook