Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen küzdősportra írassam be az ötéves fiamat, akiben tombol az energia? fórum

Milyen küzdősportra írassam be az ötéves fiamat, akiben tombol az energia? (beszélgetős fórum)


12. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Ábrándoslány)
2014. aug. 29. 13:37
Keletire, amely az energiák kezelését, kontrollját is megtanítja.
2014. aug. 28. 18:48
Karate, judo, hasonló keleti harcművészet, mert ott megtanulja azt is, hogyan kell kontrollálni (visszafogni) az ütéseket = indulatokat! Önfegyelemre tanít!!!
2014. aug. 28. 14:41
Szerintem is bármilyen sport jó, egyébként testalkat függő is, ha vaskosabb birkózás, cselgáncs, állítólag nagyon jól lefárasztja őket a jégkorong is, bár az költségesebb sportág.
9. Vikyci (válaszként erre: 1. - Ábrándoslány)
2014. aug. 28. 14:38

Keresztfiam 3 éves kora óta karatéra járt, később versenyekre is ment.

De most a néptáncba szeretett bele, így a karatét abbahagyta.

2014. aug. 28. 14:16

Vidd el a gyerkőcöt több helyre, nézze meg, melyik tetszik. Legtöbb helyen az első alkalom ingyenes.

Mi megnéztük az aikidot, tetszett neki, amíg nézte, de nem akart beállni.

Nekünk a torna vált be. Oda szeret járni.

A lényeg, hogy örömmel csinálja.

2014. aug. 28. 14:08

Szerintem capoera-zon. Nekem egy ismerősöm 7 éves fia,és az anyuka is csinálja.

Ez egy brazil sport. Tánc,karate egyben.Szórakoztató is. Közösségi szelleme is fejlődik. :)

Nézzd meg a youtubon.Sok video van fenn.

Októbertől én is elkezdem. :-)

6. Lilien0420 (válaszként erre: 1. - Ábrándoslány)
2014. aug. 28. 13:41
Az én fiam 6 éves korától judora járt 8 évig, feszültség- és energia levezetésre is nagyon jó volt, pluszban kötelességtudatra, fegyelemre nevelt. Nem utolsó sorban a fiam nagyon szeretett járni, nem versenyszerűen, csak heti két alkalommal, és nagyon jó volt a társaság is, csak ajánlani tudom ezt a sportot. Biztos edző függő is, a mienk szigorú volt, de igazságos, és nagyon értett a gyerekek nyelvén.
2014. aug. 28. 13:39
alapozásnak inkább úszás lenne szerintem a legjobb.utána alkattól függően kell körbe nézni.
2014. aug. 28. 13:31
A foci is jó. Az úszás is. (Tudom, egyik sem küzdősport, de felesleges energia levezetésére nagyon jók!:)
2014. aug. 28. 13:10
Cselgáncs.
2014. aug. 28. 13:07
box
2014. aug. 28. 12:54
Nem ismerem a küzdősportokat, olyan szülők segítségét kérem, akinek 5-6 évese van és beíratta valamilyen feszültséglevezető sportra. Otthon néha a párnát adom neki ütni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook