Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen külső/belső változásokat vettél észre magadon a szülésed óta? fórum

Milyen külső/belső változásokat vettél észre magadon a szülésed óta? (beszélgetős fórum)


1 2
3. mongi (válaszként erre: 2. - Daroki)
2007. júl. 3. 13:35

Igen ilyesmikre gondoltam::-)

Most,hogy írod,eszembe jutott,hogy én is eléggé "félős"lettem.Én nem vezetek autót,de amikor zöld a lámpa,még akkor is félve tolom át a babakocsit az úton.

2. daroki (válaszként erre: 1. - Mongi)
2007. júl. 2. 22:52

Szia itt is!:)


Külső változás nagyon nincsen,talán annyi,hogy 2 számmal nagyobb a gatyaméretem:))

Én sosem dohányoztam,így ezzel nekem nem volt gondom.

Nálam sajna a forgalomtól való para az ami előjött,de ez már rögtön az első gyerköm után.Nem szeretek autóba ülni,mindig az a para van bennem,hogy haza szeretnék érni éppségben,mert várnak a gyerköim.Érdekes,hogy villamoson,buszon nincsenek ilyen aggályaim.Repcsin még nem ültem,de azt hiszem ott is előjönne a para:)

Meg amit még észrevettem,és örülök,hogy Hoxára találtam,hogy a szókincsemből kifogytam:(Minden szó csak a gyereknevelésről szólt sokáig,nagyon ki sem mozdultam messzebbre,csak a játszóterekre,de a régi ismerősökkel már nem igazán tudtam miről beszélgetni,én elvesztettem a fonalat a kinnti világgal,vilgáról,annyira lekötött a gyerekek körüli teendők.Ezen már dolgozom,hogy visszaálljak a régi énemre,mert azért hiányzik.Próbálok sokat olvasni,itt is,másutt is,okosodni,haladni a világ dolgaival:)

Nem tudom,hogy ilyesmikre gondoltál-é?:)

2007. júl. 2. 22:43

Én úgy érzem,hogy sokkal magabiztosabb,kiegyensúlyozottabb lettem.Régen nagyon zavart a tömeg,nem nagyon tudtam zsúfolt,zárt helyekre bemenni,ahol ráadásul fülledt is volt a levegő(pl.bevásárlóközpont stb.),de szülés óta szerencsére mindez már a múlté.

Nem dohányzom,pedig előtte...hajjaj

Nálam ezek a legszembetűnőbb változások.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook