Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen kortól szedi (ha szedi) a gyermeked a Béres-cseppet? fórum

Milyen kortól szedi (ha szedi) a gyermeked a Béres-cseppet? (tudásbázis kérdés)


17. Ramy70
2009. ápr. 7. 08:10
Szerintem mindenképpen jó a szervezet számára,erősiti az immunrendszert,persze nem egyik hétről a másikra,és ez nem azt jelenti hogy egyáltalán nem lesz beteg a gyerek,talán egy megfázásnál nem olyan hosszú ideig mint egyébként.Nekem a lányom 11 éves kisebb korában is szedte kúra szerűen,meg most is..
2008. nov. 22. 12:45
6 éves korban kezdte a kisebbik, most 8 éves lesz, de ez mellett is többször beteg. A nagyobbiknak nincs szüksége ilyenekre.
2008. ápr. 9. 10:01
6 hós kortól mindkettő. nem is betegek..
14. yali (válaszként erre: 8. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 9. 09:41
Szia:) Nekünk meg a kórházi doki ajánlott mikor a gyerek 7 hónapos, 10 kg volt akkor, nekünk bevált...
13. ibszi
2008. febr. 26. 19:41
Nem szedte még!
2007. dec. 10. 09:57

Sziasztok!

Az én kisunokám most 11 hónapos,de már 3 hónapja adja neki a menyem,2x5 cseppet.Természetesen c vitamin cseppekkel.

11. supin
2007. dec. 10. 09:41
Valóban jó étvágygerjesztő! '10 kilós súly alatt nem ajánlott!
10. vviki2
2007. dec. 10. 09:37
10kg-tól adható, de a c-vitamin kell mellé! A lányomnak ez hozta meg az étvágyát.
2007. dec. 7. 20:28
Nekünk volt egy időszakunk kb. 17-18 hónaposan amikor nagyon nem akart enni a gyerek, akkor adtam csak neki, azóta se
8. 09ca1d3343 (válaszként erre: 6. - Dus)
2007. nov. 7. 19:09

Szia!

Köszönöm a tippeket a többieknek is.

Most már kicsit megnyugodtam,ugyanis én már kb. 1 hónapja adom a kisfiamnak a Béres-cseppet. Most 15 hónapos, 14 kg. Igazából nem szóltam a gyerekorvosnak,mert szerinte azért náthásodik be sűrűn,mert allergiás. Igaz,allergia-vizsgálatra még nem küldött el,hogy még kicsi hozzá..Hát,nem tudom. Ezért gondoltam a Béres-cseppre,legalább ebben az átmeneti időben, ősztől-tavaszig.

2007. nov. 7. 13:00
Csak téli időszakra adj! Kb fél éves kortól. Tavasz és a többi legyen inkább friss gyümölcs szezon...
6. dus
2007. nov. 7. 11:23

SZia Elmex.


Az én nagyobbik fiam nagyon beteges volt, amint elkezdtünk bölcsibe járni! Szőke haj, kék szem, világos bőr, tehát óriási hajlam minden baci összeszedésére! Adtam neki Bronhowaxum inmunerősítő kapszulákat, de annyi volt, mint halottnak a csók! Így a gyerekorvos ajánlotta, hogy kezdjük neki adnia Béres cseppet! ( azt hiszem 10 kilótól adható gyerekeknek) Azóta kapja, de kúraszerűen 3 hónapig majd 1 hónap szünet. És nyáron nem adjuk, csak augusztustól áprilisig. Szükséges mellé a C vitamin, mert csak abban oldódik fel és úgy van hatása!

Azóta a fiam már 6 éves és szerencsére kevésbé beteges. Persze még mindig megy a Béres. A picikém még csak fél éves, de ő is bölcsis lesz, ő is fogja majd kapni, mert nagyon jó hatással van a szervezetre! Nekünk legalább is nagyon jót tett!

2007. nov. 7. 11:19
Nem tudom hány éves kortól lehet szedni, de azt hallottam, hogy úgy lehet kisgyermekeknek adni, hogy minden második testsúlykilogrammonként egy cseppet és ez max. 20 csepp lehet.
2007. nov. 7. 11:07
a lányom 3 éves kora óta szedi minden ősszel
2007. nov. 7. 11:00
Én csak a 8 és 12 éves fiamnak adom.A 4 éves kislányom másfajta vitamint kap még.Amúgy adhatnám neki is a bérescseppet.Ősszel és télen amúgy nem baj,ha ad ilyen jellegű vitaminokat is az ember a gyerekének,nálunk nem elég a vitamindús etetés.
2007. nov. 7. 10:54

Mar 10 kl sulytol adhato , de meg kell beszelni a dokival hogy hogyan vagy kell -e 20 kilo alatt mindenkepp. Vagyis 20 kg alatt csak orvosi beleegyezessel.

A maganvelemenyem meg az hogy szerintem felesleges ilyeneket adni egy gyereknek. Inkabb egeszsegesen es vitamindusan kell etetni es minden gyogyszert amit lehet mellozni kell. De ez az en velemenyem....

2007. nov. 7. 10:44
Milyen kortól szedi (ha szedi) a gyermeked a Béres-cseppet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook