Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen kontaktlencsét viselsz? fórum

Milyen kontaktlencsét viselsz? (beszélgetős fórum)


18. genlips (válaszként erre: 17. - Mese)
2010. jan. 19. 11:34
látom, nem adtad át az üdvözletem tunderszeplonek. legközelebb ne felejtsd el, mert még sértődött marad örökre miattam
17. mese (válaszként erre: 16. - Genlips)
2010. jan. 18. 20:51
köszi:)
16. genlips (válaszként erre: 14. - Mese)
2010. jan. 18. 20:30

ár: függ attól, milyen kl-t kapsz. amit én használok, félévre 30.000 körül jön ki, de bejön nekem az ára ellenére is, mert jobban érzem magam benne, jobban nézek ki benne, nem romlik vele a látásom (azelőtt folyamatosan fél D/év)

a cilinderes kl-ket "tórikus" név alatt keresd a weboldalakon.

ui. tunderszeplot üdvözlöm

15. mese (válaszként erre: 11. - E71ef36f21)
2010. jan. 18. 18:53
köci:D
14. mese (válaszként erre: 12. - Genlips)
2010. jan. 18. 18:52

és neked bejön a kontaktlencse? mennyibe kerül kb. egy ilyen komplikáltabb?

Szertenék én is, csak nem tudom, hogy mennyibe kerül, és hogy milyen...

2010. jan. 17. 13:58
:d
12. genlips (válaszként erre: 11. - E71ef36f21)
2010. jan. 17. 12:46
pont jó embernek idézel engem :D (beletrafáltál, de egyébként minden ok :) )
11. e71ef36f21 (válaszként erre: 10. - Mese)
2010. jan. 17. 09:56

genlips írta:

"....egyébként proclear a coopervisiontől és cilinderes a szemem. . ."

szóval szerintem lehet lencséd.

10. mese
2010. jan. 17. 09:47
szemüveges vagyok, és kontaklencsét készítenek úgy, hogy nekem a szemüvegemen cilinder van?
9. Panni58 (válaszként erre: 8. - Genlips)
2010. jan. 15. 18:31
a procleart hordja a lányom is, a havonta cserélőset, neki is elég érzékeny a szeme, de ezzel semmi gondja nem volt. ezt is kontaktológus javasolta neki.
8. genlips (válaszként erre: 4. - E71ef36f21)
2010. jan. 15. 18:27

milyen garanciára gondolsz?

ha netről akarsz rendelni (kb. féláron....) lencsét, úgy működik jó esetben, hogy félévente, évente elmész egy kontaktológushoz. az enyémnél 5000 Ft ez a vizsgálat, megnézi a szemed eü állapotát, meg beméri. ezután javasol egy kontaktlencsét. ezt meg lehetett volna náluk is venni, de neten olcsóbb és ezt meg is mondtam neki. ettől még kedves maradt és persze a próbalencsét is megtarthattam (+ 1 hónap).

azért nincs nagyon értelme leírnom, hogy milyet használok, mert ez mindig egyéni, hogy kinek melyik kényelmes, nem túl hamar száradó viselet és ha még kényelmes is lenne mondjuk az enyém, a folyadék is egyénenként változó, kinek mi jó. szóval abból ne indulj ki, ki milyen kl-t visel vagy melyiket írják be a legtöbben a fórumba, mert ezt szakembernek kell megállapítania!

egyébként proclear a coopervisiontől és cilinderes a szemem...

2010. jan. 15. 18:25
6. Panni58 (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. jan. 15. 18:04
2010. jan. 15. 18:02

Szia!


Én az internetről rendelek, 3 nap alatt kihozzák.Egyébként szines lencsét használok (kiemelő) Freshlook Dimensiont pacific blue-t

4. e71ef36f21 (válaszként erre: 3. - Genlips)
2010. jan. 15. 17:47
És vállalnak garanciát? Te milyet használsz?
2010. jan. 15. 17:43

szia!

lencsét netről is lehet rendelni, írd be a keresőbe, hogy kontaktlencse webáruház

a lencsebolt. hut tudom ajánlani, meg tudtam velük beszélni, hogy cseréljenek ki (persze bontatlan) dobozt egy másik típusúra (egyébként jót küldtek, amit rendeltem)

2010. jan. 15. 17:35
bio clear lágylencsét
2010. jan. 15. 17:33

Én eddig a Cooper Vision Formula 55 UV nevezetű lencséjét koptattam, be is vált. Viszont bosszantó volt, hogy a szemorvosnál, akinél rendeltem, órákat kellett várni és a bejelentkezés telefonon szintén felért egy tortúrával...Féléves lencsém van, éjjel nappali, és már évek óta változatlan dioptria, szóval elhatároztam, hogy idén a kezembe veszem a lencsém ügyét, és a szemorvost kihagyva rendelek majd én valahonnan. Igen ám...

Felhívtam egy helyi optikát és részletesen elmondtam, milyen lencsét akarok, rákérdeztem az árára, mert nem vagyok Michael Douglas felesége :)) ugyebár. Aszonták, a kettő együtt, fél évre, cakkompakk 13500 pénz. Oké, egy ezressel több, mintha a dokim rendelné, de egy ezressel kevesebb, mintha a szemészeti vizsgálatot is beleszámolnám. Örültem magamnak, egy hét, és mehetek be az új szememért az optikushoz. Igen ám....

Úgy volt, hogy visszahívnak, amint mehetek érte. 2 hét eltelt, nem hívtak. Én telefonáltam, nem találták a rendelést. A hölgy visszahívott, mire is kiderült, csak az egyik szem érkezett meg, a másik hiánycikk (más dioptria) és helyette érjem be ideiglenesen (nem tudta megmondani, ez mit jelent) egy próbalencsével. Mondom oké, ezt még nyűgösen bevállalom. Már épp köszöntem volna el, mikor közölte: 17200 Ft lesz....Ejha! Csupán 4000 Ft különbség. Megemlítettem aggályomat, mire a hölgy közölte, ja hát ő is látja, hogy kevesebb volt a papírra írva, de áthúzták egy vízszintes vonallal és fölé írták az új összeget. Hmmm??! Na jó, mondom nekem erről nem szóltak, nekem ennyiért ez picit fáj. Még a hölgy volt felháborodva, "akkor nem viszi el?? De akkor levonják a kolléganője fizetéséből!" Jaj szegényke. Mondom sajnálom, de nem mindegy nekem az a 4000, nem állok olyan jól. Tárgyilagos hangon közölte, nem akarja a számláját tovább fogyasztani, megbeszéli a főnökével és majd hívnak. Letette még mielőtt mondhattam volna: feleslegesen hívnak, mert nekem ennyiért nem kell. Csak az bosszant, hogy megvan nekik a nevem és a telefonszámom, kíváncsi vagyok, hogyan próbálnak majd meg rávenni a vásárlásra :)

Ezek után nem biztos, hogy ilyen lencsét akarok, mert ki tudja kitől mennyiért szerezhetem be végül.


Van itt olyan leányzó (vag ifiember) rajtam kívül, aki fél évente vált lencsét, (ugyanazt a párt használja végig) és szereti éjszakára is bent hagyni a szemében, és ha van, ő milyet használ? Hol szerzitek be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook