Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen kicsi a világ... Mire mondtad utoljára? fórum

Milyen kicsi a világ... Mire mondtad utoljára? (beszélgetős fórum)

21. Pink84
2012. aug. 11. 12:56
Kerestem jó fodrászt és elmentem BP.másik felébe ahhoz képest,ahol lakom, mert ott ajánlottak jót. Miközben csinálta a hajam beszélgettünk és kiderült itt lakik, ahol én (két házzal odébb) :)
2012. aug. 11. 12:42
Nyaralás alatt Rab szigetén összefutottam a gimis magyartanárnőmmel a múlt héten.
19. 342402de6d (válaszként erre: 18. - Globus)
2012. aug. 11. 12:38
:))
18. globus
2012. aug. 11. 12:33
Félrelépni valakivel az ország túlsó felén, és ott összefutni az unokatestvérrel, lebukni :D
2012. aug. 11. 12:10
Szlovákiában találkoztam az egyik szomszédommal,akivel amúgy nem igazán látjuk egymást.
2010. jan. 22. 22:16
2004-ben Rómában Termininél a metró lejáróban a Bocelli dal magyar változata szólt: Zámbó J/Miklósa Erika. Fura érzés volt.
2010. jan. 22. 22:13
Amikor összetalálkoztam a lakóhelyemen egy falubelivel, aki Moszkvában él 39 éve...
2009. aug. 28. 01:27
nem szoktam ilyen ordas közhelyeket mondani.
2009. aug. 28. 01:23
Amikor találkoztam Arnold Schwarzeneggerrel a Rottenbiller utcában...
2009. aug. 26. 20:32

Találkoztál már olyannal, akivel egy évben, egy hónapban, egy napon és néhány óra különbséggel születtél?

Én igen!

Prágából jöttünk haza vonattal, és a kupéban négyen voltunk, a barátnőm és én, valamint két olasz fiú. Nem beszélgettünk, mert kivoltunk, mint a libák!

Aztán jött az útlevél ellenőrzés, és az egyik fiúval egyszerre nyújtottuk az útlevelünket - már ekkor mosoly volt, aztán a vámos csere-berélte a két útlevelet, ide-oda adogatta, és mondta, hogy tudjuk-e, hogy egy napon születtünk? Akkor néztük meg, és olyan muris volt, mert azóta sem találkoztam senkivel.


Elkezdtünk beszélgetni:

- neki van egy öccse... - nekem meghalt a húgom


- az apukája 2 évvel fiatalabb, és ugyanabban a hónapban, de 2 nappal korábban született, mint az én apukám


- az anyukája szintén 2 évvel fiatalabb az én anyukámnál, és ugyanabban a hónapban születtek


Anyukám és Apukám közt két év különbség van, és az ő szülei közt is.


Mintha ismételné magát az Élet csak kicsit délebbre.

2009. aug. 25. 19:30
:DDD Jók a sztorik, na mééég !!! :D
2009. aug. 25. 18:31
Utoljára?Egy új kolleganőm érkezett...beszélgettünk,sokat,mire rákérdeztem,mi a férjezett neve,erre ő megmondta,én meg rávágtam,hogy nem-e ismeri azt a bizonyos Istvánt,nem-e rokona?!erre ő:a férjem! :DDDDD
2009. aug. 25. 18:17
Egy külföldi papírboltban az egyik szomszédunkba botlottam.
2009. aug. 25. 13:23

Ahol laktam egy tíz emeletes házban, a hosszú évek alatt kb. 20 család költözött el.

Nemrég vettem egy kertes házat egy kis faluban, és abból a 20 családból az egyik itt lakik.

Volt meglepetés mindkettőnk részéről.

2009. aug. 25. 12:04
Münchenben találkoztam egy volt középiskolás osztálytársammal. Veszprémben végeztünk. Érettségi óta nem láttuk egymást. Egy pár percig csak meredtünk egymásra, mire rájöttünk ki kicsoda és megállapítottuk, hogy milyen kicsi a világ.
2009. aug. 25. 11:56
Mikor az interneten megismerkedsz valakivel, s kiderül, hogy - bár nem közvetlenül - de kollégák vagytok...
2009. aug. 25. 11:45
Évekkel ezelőtt voltam egy 3 napos ifjúsági találkozón. Teljesen egyedül mentem az ország egyik feléből a másik felébe, kicsit aggódtam is, hogy nagyon egyedül leszek, de nagyon kedves volt mindenki, volt pár emberke, akikkel különösen sokat beszélgettem. Köztük az egyik srác valamilyen téma kapcsán elkezdte mesélni, hogy van egy nagyon jó barátja: ilyen jó fej, olyan jó fej, és a végén kimondta a nevét... Köpni-nyelni nem tudtam hirtelen, ugyanis az egyik kedvenc unokatesómról beszélt... mind a ketten nagyon örültünk ennek a meglepetésnek... :)
4. 546185aeac (válaszként erre: 3. - 546185aeac)
2009. aug. 25. 11:41
Megvan:) Leveleztem egy sráccal 1995ben. Majd ugyancsak 2003ban, ennek a srácnak a szomszédja lett szobatársam ebben a bizonyos koliban, amit az előbb írtam. :)És a két csaj osztálytársak lettek, és mindkettő "mellettem élt", de úgy, hogy évekkel ezelőtt már halottam róluk, de sosem gondoltam, hogy valaha is látni fogom őket. :)
2009. aug. 25. 11:35

1.Régi barátnőm Pestre került99ben koliba, és otthon mesélt az új szobatársáról élménybeszámoló jelleggel...

majd a szobatárs az én kolesztársam lett 2003ban...egy másik koliban:)

2. keresek régóta egy terméket..kiderült, hogy tőlem alig pár száz méterre van egy bolt, ahol van ilyen

3.ugyanez a szitu, egy munkahellyel is

4.mindjárt eszembejut a negyedik is :)

2009. aug. 25. 11:30
Arra, hogy az exem női is itt vannak. De szerencsére csak a férfiakban egyforma az izlésünk, az érdeklődési körökben nem.
2009. aug. 25. 11:16
Gyűjtsünk össze ilyen történeteket :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook