Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen készítménnyel lehet megelőzni a visszeret? fórum

Milyen készítménnyel lehet megelőzni a visszeret? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 28. 07:21
nálunk a gesztenye kivonat segített nagyon.
2008. júl. 22. 12:56
Szerintem nem lehet megelozni.Nekem mar ketszer mutottek a labaim,de sajnos egy bizonyos ido eltelte utan ujra jelentkeznek.Fajdalmat szunteto kremek vannak,de megelozo nincs.
2008. júl. 22. 06:54
Van egy jó krém,ami bár régi de csak most kezdték el reklámozni.Ez a PRELUDIN FORTE csak ajánlani tudom mindenkinek.Én már évek óta ezt használom,és az összes visszérkrém közül nekem ez jött be egyedül.Pedig sok mindent kipróbáltam.
2008. júl. 21. 21:46
Hát ez remek! Na de azért köszi nektek! Igazából a terhesség nem nagyon sokat változtatott a helyzeten! Igazából akkor kezdett kialakulni amikor a vendéglátásban dolgoztam aztán jött az irodai munka, most meg van a gyes! Már csak a felszedett kilóktól kéne valahogy megszabadulni! :-)
5. ts (válaszként erre: 4. - Leoborta)
2008. júl. 21. 21:43

Én is hasonlóakat írtam volna. Azzal a különbséggel, hogy hiába hogy van hajlamom rá (pedig nincs is a családban visszeres), a várandósság semmit sem rontott a helyzeten.

Anno én is kérdeztem a dokit a megelőzésről, de ő is azt mondta, hogy csodaszerre ne számítsak.

Esztétikai jellegű visszeret lézeres kezeléssel el lehet tüntetni. Megelőzésként tényleg az a mód, hogy minél kímélőbb életet élsz.

2008. júl. 21. 21:37
Semmivel, csak lassítani lehet a kialakulását. Nekem is van, egyre több, csúnyább. Genetikai adottság, kötőszövet-gyengeség, főleg nékre jellemző. Lábpolcolás, gyógyszertári kenőcsök, torna ajánlott. Ne ülj sokáig, ne állj sokáig egy helyben, ne hízz el... Terhesség sokat ront rajta.
2008. júl. 21. 21:35
Szia! Annyit tudok írni, hogy a Faberlic-nek van visszér elleni kréme. Ha még nincs kialakulva teljesen, azt mondják, nagyon jó rá. Egy a bökkenő, hogy jelenleg nincs a katalógusba. Bocsi.
2008. júl. 21. 21:35
Valószínüleg hajlamom van a visszérre. A gyógyszertárban megkérdeztem a multor mit tudnának megelőzésre ajánlani, erre azt mondták hogy megelőzésre nincs semmi, ha hajlamom van rá akkor ugyis ki fog jönni bármit csinálok. Azt montdák hogy addig fölösleges kezelgetni amíg nem jön ki! Én bizom benne hogy nincs igazuk , ezért is gondoltam hogy megkérdezem itt a dolgot! Egyébként a lábamon már több helyen észrevenni hajszálereket, hol kissebb hol nagyobb kiterjedésben!
2008. júl. 21. 21:31
Milyen készítménnyel lehet megelőzni a visszeret?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook