Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kenyérsütőt érdemes venni? fórum

Milyen kenyérsütőt érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jan. 3. 06:35

Mienk nem tűl rég feküdt ki. Tesos, azt hiszem 2 max 3 éves...

Csak sütni akartam. Eltelt pár perc, megfogtam a gépet mennyire meleg, nem melegített.;(

Sajna a dagasztóját nem próbáltuk meg, mi van azzal a progival.

Férjem szétszedte. Nem volt egyszerű ( hegesztő, lakatos de ez nam azért volt ), úgy rendesen összerakták.

Fűtőszál működik, azt kiderítettük. Garancia rég lejárt azért szedtük szét.

Nem hetente 1 alkalommal használtam, sajna annál ritkábban. Mert nem kellett sütnöm..

Ha ezt számolom, bizony jó ha 1 évig működött volna.

Ezek után végképp nem tudom hol, és melyik márkát érdemes megvenni.

( fogyasztói társadalmat akartunk )

2013. jan. 1. 02:42
Nekünk Moulinex XXL-es gépünk volt (ha jól emlékszem, 28e körül vettük), viszont nem sokkal a 2 éves garancia lejárta után a motorja megadta magát. 18e Ft lenne a cseréje :( Most úgy döntöttünk a feleségemmel, hogy inkább megveszünk egy olcsóbb gépet (ha évente lecseréljük, olcsóbban jövünk ki, mint a korábbival) és csak dagasztásra fogjuk használni, a kenyeret meg sütőformában megsütjük a sütőben. Négy gyerek mellett úgyis kinőttük már az XXL-es készüléket...
2012. márc. 25. 22:12

Sziasztok !


Kíváncsi vagyok a véleményetekre:


-Mekkorát érdemes venni (férjem és az 1 éves lányom is szereti a kenyérfélét, de nem akarok 3 napra előre sütni).

-Minek a kenyérsütőbe gyümölcsfeldolgozó funkció ?

-Tudom, hogy nem lehet ócsárolni, de van olyan márka amellyel valaki nagyon pórul járt (és érdemes kerülni).

41. Babeck (válaszként erre: 38. - 0245e2b239)
2011. dec. 8. 20:40

A kemencét nem kell befűteni? :O :)))


Nekem "ócsó" Hausmeister kenyérsütőm van, két keverőlapátos. Tökéletesen elégedett vagyok vele, jó három éve nyúzzuk már (az utóbbi időben nem napi rendszerességgel :))


Mondjuk két lapátot kaptunk már hozzá ajiba, mert azok kicsit megkoptak és néha lejár az alján a gyűrű, ami tartja a lapátot, de ennyi "baja" van csak, és nem használtuk azért keveset.

40. Martian (válaszként erre: 38. - 0245e2b239)
2011. dec. 8. 20:31

A kemence nem gyúrja, és nem keleszti a kenyeret :P


Egy nénit láttam aki gyúrta a tésztát a kenyérhez, azt mondta, hogy addig kell gyúrni amíg az izzadság nem csöpög a plafonról, na ez után én meg se próbálok kenyeret gyúrni!

2011. dec. 8. 20:29

A sima tescos is megteszi, csak egy jó recept kell!


Ja és le kell takarni egy konyharuhával az ablakot, hogy ott nem menjen el a hő :)

38. 0245e2b239 (válaszként erre: 37. - Gönczi)
2011. dec. 8. 20:17
A legjobb talán a kemence. A kenyérsütő lehet eszik annyi áramot, amiből megtudnál vásárolni egy kenyeret:)
2011. dec. 8. 20:10
Otthonra milyen tipusu kenyérsütőt ajánlanátok?
2011. nov. 18. 14:34
TescoBMXXL kenyérsütőt kaptam, sajnos neemtudom elinditani? Segitsetek, ha valakinek pont ilyen van... légyszi irjál, v. viszem vissza! Köszönöm
2011. febr. 15. 14:17
Most látom, hogy 1 évvel ezelőtti kérdésre válaszoltam. Na mindegy.
34. Betsabé (válaszként erre: 30. - Kklaudia)
2011. febr. 15. 14:16
Szia! nekem is tesco-s van 2,5 éve. A program lejárta után fél óráig melegíti/melegen tartja a kenyeret. Ha ezt szeretném, akkor békén hagyom. Ha kiveszem a kenyeret, akkor én is ki szoktam húzni a konnektorból. Ezt leszámítva, nagyon jó gép, heti 4x használom.
33. 3232b7bb0b (válaszként erre: 32. - Juditkecskemet)
2011. febr. 15. 13:46
Igen, előbb írtam ki a topicot, mint ahogy körbenéztem volna, ez most az én hibám volt. :) Bocsi. De hamarosan úgyis hozzávonják egy másikhoz akkor. Már olvastam másik fórumokat. :S
2011. febr. 15. 13:43

hello

van erre már egy csomó topic

kétkarosat vegyél, olyat amibe 1,3 kg-os kenyér is sülhet. Na nem a kenyér miatt, de a kelt tészták (lángos, pizza, fánk stb.) kisebb tartályból kifutnak.

2011. febr. 15. 13:41
Milyen kenyérsütőt lenne érdemes venni? Mik a fontosabb szempontok?
2010. febr. 5. 09:32

Sziasztok !


Segítsen nekem vki légyszi,akinek tescos gépe van.

Ha lejárt a program akkor nektek kikapcsol a gép automatikusan ? Mert nekem nem és hiába kapcsolom a star/stop gombbal akkor sem. Ki kell húznom a konnektorból. Ez jól sejtem,h nem a helyes működési elv ?

2009. aug. 16. 18:59
Most volt akciósan a tacskóba. 7.000. Ft egylapátos. Ez is főz lekvárt, lehet vele csak dagasztani, sütni. Édes kalácsot is. Szerintem egy picivel 1/4 - del lehet növelni az alapanyagot. Hagyományos élesztővel csináltam.
2009. febr. 2. 00:11

Nekünk Moulinex van és imádjuk. Most XXL kenyérsütőnk van, előtte 1 évig az elődje volt (ezt szüleimnek ajándékoztuk). Meg vagyunk elégedve vele, nagyon szép és finom kenyereket sütünk. A Baguette-t még nem próbáltuk ki, de az is hamarosan megtörténik.

Ami nekünk a márka mellett szólt, hogy 2 év garanciát vállaltak. Ez már egy jó pont.

1 év intenzív használat alatt sem volt vele probléma. Nekünk is bevált, merem ajánlani!

27. bomee
2009. jan. 18. 10:14
Moulinexet kaptam a férjemtől, nagyon szuper kenyérkéket csinál, de még sok mindent nem is próbáltunk vele. 2 év garancia van rá, ha jól tudom. nekünk tetszik és bevált ez a gép.
2009. jan. 17. 12:22

Nekem Tasco-s van, maga a csoda.


Olcsó és nagyon megbízható.


Az ismerőseim márkás gépe viszont régóta csak konyha dekoráció.

2009. jan. 17. 11:55
Nekem hausmaister kétlapátos van Tesco-ból nagyon szeretem.
24. aaa82
2009. jan. 3. 13:11
Nekem Hauser van, 2 lapátos, tökéletesen bevált. Dagasztani is jó benne, de én általában sütni szoktam.
2009. jan. 3. 13:03
Szerintem annyira hasonló mind, még kinézetre is, meg menüben, hogy a nem márkás közül (Panasonic, Moulinex) mindegy mit veszel.
2009. jan. 3. 12:02
Én is szeretnék egy kenyér sütőgépet most a Corában van 10000 Ft -ért Vinchi BM-02 nem tudom milyen lehet nem nagyon találtam semmit róla . Nekem nem is kenyér sütésre hanem dagasztás és kelesztésre kellene jobban . Valakinek ha van tapasztalata szívesen fogadnám . Köszi inci
21. emagdi (válaszként erre: 15. - Davider)
2008. dec. 17. 11:19

szia! az üzletben én is láttam már ilyet, hogy bagettet is tud sütni, de nem tudom elképzelni, azt hogyan??

mert ugye a bagett az hosszú, vékony, a sütők meg kisebbek...

próbáltad már?

2008. dec. 17. 11:03
Nekem Tesco-s magyar menüs van. Nagyon szeretem, gyönyörű kenyeret lehet benne sütni!
19. zsuzso100 (válaszként erre: 17. - Mokuskas)
2008. dec. 17. 11:00
Több progi közül tudsz választani. És van csak dagasztás is.
18. supin
2008. dec. 17. 08:30
Hauser BM nekem bevált. 1 karos de jó!
17. Mokuskas (válaszként erre: 15. - Davider)
2008. dec. 17. 08:09
Tud csak dagasztani?! Csak megadott programjai vannak vagy lehet egyedileg is programozni?!
2008. dec. 5. 10:12
most keresgéltem hogy mennyiért vannak kenyérsütők... találtam egy elég jó honlapot, de ide azt hiszem nem szabad beírni... ha érdekel vkit átküldöm e-mailban (csak árösszehasonlító, gépleírással)
15. davider (válaszként erre: 7. - Mokuskas)
2008. dec. 5. 10:04
Nekem Moulinex van most kaptam a legujjabb bagettet is süt nagyon szeretem dagaszt,lekvárt is lehet vele főzni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook