Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen karácsonyi ajándékot vennétek egy 22 éves fiúnak? fórum

Milyen karácsonyi ajándékot vennétek egy 22 éves fiúnak? (tudásbázis kérdés)

2015. okt. 26. 12:31
kondibérletet
10. M0ncsa (válaszként erre: 9. - Baboca94)
2013. dec. 12. 21:01

Kiraly.

Most mar, remelem, kepes leszel egyedul is megoldani ezt a hihetetlen kreativitast igenylo feladatot.


Majd ird meg, mit vettel!

2013. dec. 12. 20:05
Mindene az autója :)
8. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Baboca94)
2013. dec. 12. 12:45

Te batyad, neked kellen elegjobban ismerned :p


Az en ocsem pl. imadja a konyveket, ugyhogy altalaban azt kap (megfelelo temaban), 30. szulinapjara meg kapott egy Kindle readert.


A ferjem az elektronikai-szamtech kutyukert van oda, meg a futasert, ugyhogy ezekben a "temakban" kap ajandekot (futonadrag, "okos" elemtolto (a regi vacakolt), univerzalis taviranyitot az osszes multimedias vacakjahoz, ilyesmiket). Egyik evben kapott egy szep kovacsoltvas zaszlotartot es egy zaszlot, mert tudtam, hogy nagyon szeretne egyet.


Apukam beteg es dietan van, ugyhogy o altalaban nagyobb mennyisegu hazi befottet, kremeket, speci finomsagokat kap, amit nem arulnak boltban, vagy nagyon dragan, en meg itthon, kerti alapanyagokbol elkeszitem.


Az egy eves fiam pedig egy legycsapot es egy zseblampat fog kapni, mert most ez a ketto a "favorit" :D


Ezzel a leirassal csak azt probaltam erzekeltetni, hogy karaktertol fuggoen nagyon kulonbozo igenyei lehetnek az embereknek, mindenkit massal lehet megorvendeztetni. Ja, es csak annyit, hogy a parfumre, vagy barmilyen tisztalkodoszerre eddig meg mindegyikuk megsertodott, mondvan, ok nem koszosak :D Ugyhogy nem biztos, hogy jo otlet (kiveve, ha piperkoc, de ezt is neked kell tudnod).


Altalanossagban szeretik a forgo alkatreszes jatekokat, ha taviranyithato, akkor plane. Taviranyitos helikopter, pl. De ez sem ervenyes az osszes ferfira.

7. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Baboca94)
2013. dec. 11. 19:45
Tuti van hobbija,vagy valami,amiért megőrül.Arra utalót,vagy onnan való valamit.Értékelné.
2013. dec. 11. 19:07
Számtech. cucc,parfüm,könyv.
2013. dec. 11. 19:02
Érdeklődési köre?
2013. dec. 11. 18:44

Jó lenne tudni mit szeret, van e hobbija?


pl az én párom bár már nem gyerek, de imádja a képregényes dolgokat, így ezzel kapcsolatban veszek neki valamit.

2013. dec. 11. 18:34
egy szuper parfümöt
2013. dec. 11. 18:33
Bátyám :)
2013. dec. 11. 18:33
Milyen karácsonyi ajándékot vennétek egy 22 éves fiúnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook