Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen kapcsolatban éltek? fórum

Milyen kapcsolatban éltek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 4. 00:23
6 éve vagyunk együtt, és 14-én leszünk 1.5 éves házasok. Szerelemmel szeretjük egymást, és mellette érzem azt, hogy rá merem bízni az életem (is). Ebben szerintem minden benne van.
6. bnedora (válaszként erre: 1. - Line)
2010. szept. 4. 00:18
Nekünk a nyáron volt a 35. házassági évfordulónk. Ez elég hosszú idő ahhoz, hogy minden beleférjen. Én mást el sem tudnék képzelni magamnak. Remélem, még jó pár évig élünk együtt.
2010. szept. 4. 00:13

Ha még élne meg tudnám mondani,hogy imádtuk egymást minden téren meg értés volt köztünk...igaz "csak"1,5évig éltünk együtt de az csodás volt!sajna pont ma 2hete lesz reggel,hogy meg halt...

tudom ez nem ide való a forumba,de úgy éreztem még is egy kicsit...

nálunk szerelem volt és szeretett minden nap még ha furán is hangzik....

2010. szept. 4. 00:12
Melettem tanulttam meg ,hogy ertekes vagyok
2010. szept. 4. 00:09
mint a borsó,meg a héja...
2010. szept. 4. 00:09
szar
1. Line
2010. szept. 4. 00:06
Kíváncsi lennék ki hogyan látja a kapcsolatát! Mióta van együtt a párjával, milyen érzéseket táplál (még) iránta.. Van- e a kapcsolatban még szerelem?! Éreztetek-e már olyat, hogy "utáljátok" akivel épp együtt vagytok?! Csak megszokás az egész vagy nincs más választás. Szóval kiváncsi lennék, hogy mi jut eszetekbe a párotokról/kapcsolatotokról!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook