Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen juttatások járnak ilyen esetben? fórum

Milyen juttatások járnak ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 22. 16:30
Köszi a válaszokat. Megkérdeztem egy munkaügyi szakembert és szerencsére nem csak gyest és csp-t kapok :)
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Molkat782)
2015. jún. 22. 15:39
Akkor marad a GYES és a csp.
2015. jún. 19. 05:56
Gyest és csp-t fogsz kapni....
2015. jún. 18. 13:05
Igazából év elejétől megszűnt a cég, a szabadságaimat kifizették, úgyhogy jelenleg nincs munkáltatóm, és gyesen vagyok. Ezért nem tudom hogy kapni fogom e ugyanúgy a juttatásokat mint az elsőnél, akinél rendesen kaptam mindent.
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Molkat782)
2015. jún. 18. 09:21
A GYED a gyermek két éves koráig jár, előtte van a Tgyás, fél éves koráig ha jól tudom. Ha legálisan dolgoztál akkor elvileg vannak szabadnapjaid amit ilyenkor ki kell fizetniük, csőd ide vagy oda. Munkanélküli jár, szintúgy akkor ha minden legális volt és minden járulékot becsülettel fizettek utánad. A második gyereknél is 180 biztosított napnak lennie kell, úgy tudom.
2015. jún. 18. 09:05
Jelenleg gyesen vagyok és mire megszületik a kis tesó, addigra lejár a gyesem. Munkáltatóm csődbe ment, így pár napra amíg meg nem születik a baba (kb 1-2hét) addig bejelentkezem munkanélkülire. A kérdésem az, hogy ilyenkor jár e tgyás és gyed vagy milyen juttatásokat kapok?
2015. jún. 18. 09:05
Milyen juttatások járnak ilyen esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook