Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen jelekből vetted észre, hogy van valaki a pocakodba? fórum

Milyen jelekből vetted észre, hogy van valaki a pocakodba? (beszélgetős fórum)


1 2
34. vike91 (válaszként erre: 32. - Zsuzsi1991)
2021. ápr. 30. 06:59
Ha elvileg pénteken volt az ovulációd teszt még nem mutatná, hogy terhes vagy. A megtermékenyülés nem így működik, hogy együtt vagytok és hipp hopp még aznap megtermékenyülsz. A 15 perccel későbbi zuhany teljesen felesleges, mivel az ondó folyékony állapota után zseléssé válik, hogy védje a spermiumokat és azok szabadon jussanak át a méhnyakon, majd újra folyóssá válik és maga az ondó váladék távozik, amit te kimostál magadból.
33. NomNom (válaszként erre: 32. - Zsuzsi1991)
2021. ápr. 30. 03:44
Lehetsz.
2021. ápr. 29. 23:15

Szisztok. Segítséget szeretnék kérni, fogamzásgátló tabletta abbahagyásával kapcsolatban.

Olyan problémám lenne, hogy lehet hogy terhes vagyok. De nem biztos.... vagyis remélem hogy nem. Április 9-én megjött a menstruációm, és elkezdtem szedni a jangee fogamzásgátló tablettát, (doki írta ki) de egy hét után abba kellett hogy hagyjam mert nagyon rosszul voltam tőle. Ennek már 2 hete. Április 16-tól 21-ig pedig megvolt a megvonásos vérzésem ami nem volt annyira erős. Magyarul 2 hétig véreztem. A menstruációs naptár szerint pénteken volt az ovulációm. Hát nem tudom hogy így tabletta után az mennyire valós vagy erős, de úgy voltunk együtt a párommal hogy bennem ment el és 15 perc múlva fürödtem meg. Zuhanyrózsás kimosakodás tusfürdő szappan. És nem tudom hogy annyi idő altt megtermékenyült e. Sürgősségi tablettát sajnos nem tudtam ki íratni. A kérdésem az lenne, hogy terhes lehetek e. Köszönöm választ.

Még utólg annyit, hogy már csináltam 2 tesztet, egyet kedden, másikat szerdán, és negatív lett mind 2

31. Stupsi
2011. jún. 2. 22:22
2 héten keresztűl fájt a hasam ,,erőlködve" mintha meg akarna jönni (kb 3hetes voltam).Megnagyobbodott fájó mellek (ez a 4 hét körül lassan elmúlt).
30. szaida
2010. nov. 13. 21:04
Egy két csíkos tesztből.. :-D Semmi más tünet nem volt.
2010. ápr. 18. 21:10
Nem kértem a pörköltet a családi ebédnél, feszültek a melleim, de nem mertem komolyan elhinni - apa szülinapján csináltam a tesztet. Élete legszebb szülinapi ajándékával ébresztettem.
2010. márc. 8. 15:49

Már 2 hete késett a sruám , nem tulajdonítottam neki nagy jelentősséget sose volt pontos, de már annyira fájtak a melleim hogy csak na, és hason sem bírtam aludni,gondoltam biztos megjön hamarosan.

Mígnem egyik hajnalban valami hülyeséget álmodtam de az volt a lényege hogy a fény és a sötétség válltakozott benne.Felzaklatott valahogy.Felkeltem és fogtam egy tesztet és megcsináltam.:)) És ott volt a 2 kék csík. Remegett kezem lábam.

2010. febr. 11. 16:02
nekem az 1-vel ugyanúgy fájt a hasam az elején mintha meg akarna jönni, de persze nem mensiztem a kávét viszont nem bírtam elviselni sem illatra se sehogy másodszorra is, pedig napi 3-4 kávét iszom
2009. okt. 29. 10:29
Én mensi előtt egy héttel éreztem egy éles szúrást középen a hasamban, egyből sejtettem mi lesz ez. És nem tudtam már hason aludni.
25. 6301a60247 (válaszként erre: 24. - B.Timke)
2009. júl. 8. 16:12
Érdekes dolog ez, mert én direkt kikértem az orvosom tanácsát, mert hogy én is hallottam erről a 3 hónapról és ő azt mondta, hogy semmiképpen se várjunk egy percet sem, mert pont a gyógyszer abbahagyása után, ebben a 3 hónapban vagyunk mi nők a legtermékenyebbek és ebben a 3 hónapban a legnagyob az esély, hogy sikerül a baba. Ugyanis ezek a fogamzásgátlók szinte egy nap alatt kiürülnek a szervezetből. Amíg pedig nem ürül ki, addig a baba sem jön össze. De ez max 2 nap.
24. B.Timke (válaszként erre: 23. - 6301a60247)
2009. júl. 8. 08:48
Azt szokták javasolni, hogy a gyógyszer abbahagyása után 3 hónapig még máshogyan védekezzenek, ha gyereket szeretnének a párok. először is jó lett volna ezt betartani. Az émelygést nem érezheted peteérés előtt mert terhes vagy, hiszen még teherbe sem eshetsz addig. Én most vagyok a 7. hétben, de még csak most kezdődik a hányinger. a szúrkálást attól is érezheted, mert nem szeded már a gyógyszert, és mostmár úgymond rendesen, hormonok nélkül működsz.
2009. jún. 30. 15:47

Sziasztok!

Én a következő dolgot vettem észre: Június 9-én megjött és 12-én pénteken el is múlt, ekkor kellett volna megkezdenema következő levél tablettát. De ezt nem tettem, mert a párommal babát szeretnénk. Még aznap el is kezdtünk próbálkozni és ez így ment szinte naponta. 28 napos a ciklusom így középtájon kellett hogy legyen a peteérésem. Viszont én már előtte néhány nappal - meg még azóta is - szinte folyamatosan érzek szúrkálást a hasamban. Ilyesmi, ráadásul ennyi idejig még nem volt azelőtt. Nem kellemetlen,de azért érzem, hogy van hasam. :-)Ja és pár napig puffadást is éreztem. Ezen kívül egy pár napja éreztem kétszer is egy nap, hogy evés után émelygek. Szerintetek lehetnek ezek a terhesség nagyon korai tünetei úgy, hogy ezek az érzések már 1-2 nappal a peteérés előtt is jelentkeztek?

Előre is köszönöm a választ!

2009. jún. 30. 14:53
a kutyám szó szerint belebújt a popómba,úgy aludt.azelőtt sosem csinált ilyen.mert szagolgatott,meg minden...hát így történt.
2009. jún. 30. 13:40
A melleim elkezdtek idegesíteni (75b:) ) mindig beleértem, és érzékeny volt rajta a bőr, mintha megégettem volna. A hasam alul középen szúrkált, feszített, ellentétben a mensis egyoldali fájással.. a feszülés két hétig eltartott.
20. Cepheus (válaszként erre: 17. - Mreich)
2009. jún. 30. 13:35
Az alhasban van a két petefészek, és az egyikben a terhességet fenntartó sárgatest, ami ilyenkor nagyra nő.
2009. febr. 16. 20:30
nekem a kezdetektől napra pontosan megjött a mensim, aztán az egyik kimaradt rögtön nőgyogyihoz mentme, h terhes vagyok, és igen, az voltam.6 hetes. visszaszámolva 2 hetes terhesen pedig zabáltam, utána pedig 3 hónapig csak hánytam, kekszen és meggyes jighurton éltem, 6 kilót fogytam és dolgozni sem tudtam, annyira gyenge voltam. a 41 hétre pedig megszületett Vivien, 4430grammal és 62 cm.el:)
18. yeri
2009. febr. 11. 11:34
Nekem feszül a mellem, és olyan mintha meg akarna jönni a menszeszem (szóval kicsit görcsöl a pocakom)de rosszullétek nem voltak eddig (most 8 hetes babuci. Viszont az első pillanattól biztos voltam benne hogy beköltözött, nem testi jelek, csak tudtam :)
17. mreich (válaszként erre: 9. - 2db8a1ae1c)
2009. febr. 8. 19:12
Nekem egész végig a terhességem alatt a bal oldalon fájt. A mai napig sem tudom, miért.
16. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 5. - Vancsi)
2009. febr. 8. 16:43
Nálam is volt szédülés. Néztem a monitort és folyamatosan olyan érzésem volt, hogy megindul mögötte minden.
15. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 14. - 3530c3fcb5)
2009. febr. 8. 16:42
Következő lépésként kitaccsoltam a feketekávét...
2009. febr. 8. 16:41
Én meg napközben a munkahelyemen elaludtam, ami nagyon gyanus volt már, mert napközben sosem tudtam aludni, idegen helyen végképp nem. :)))
13. kookai
2008. dec. 19. 20:33
Rosszul voltam a csokitól (holott imádom) és éjjel nappal csalamádét zabáltam (azóta sem bírok ránézni), és a fönököm kb ki akart rugni az állandó pisilhetnékem miatt...... :D
12. Heni86
2008. dec. 17. 17:46

Sziasztok!

Nekem (állítólag) megnőttek a melleim és kicsit húzodtak is és akkor kezdtem biztos lenni benne amikor megettem 2 BigMac Menüt egy ültő helyemben! :))) Másnapi vizsgálat alapján 6 hetes voltam! :)

11. Ciccke
2008. dec. 13. 09:05
Éhes voltam, mint a farkas. :-))) Nem kívánós, hanem éhes. Bármi jöhetett, válogatás nélkül. Beköltöztem a hűtőbe...
2008. dec. 13. 08:27
Fájdalmam nem volt, viszont tök mindegy mit ettem, az kijött belőlem. Ja, és az édességet nem tudtam megenni. Pedig imádom!
2008. okt. 29. 18:16
jobb oldali alhas fájást nem tapasztalt valaki? (hasonlót, mint a menstruációs fájás)
2008. okt. 29. 18:15
kérek még jeleket!?
7. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 6. - Eperke9)
2008. szept. 11. 07:59
:)))
2008. szept. 10. 23:11

Sziasztok!


Nekem enyhén érzékeny volt a hasamalja, fájtak a melleim és azonnal meg is nőttek (emlékszem mérgelődtem is, hogy tuti híztam:)). Ja és nagyon érzékeny voltam a szagokra. Minden pohár és tányér (elmosott) büdös volt és az elején a húst nem tudtam megenni. Bezzeg a végén:)

2008. szept. 9. 11:06
Szia!Nálam az első jel a szédülésvolt, kimentem éjjel pisilni és megszédültem, majd nappal is többször, ami aztán el is múlt. Aztán kb 6. héttől hányás éjjel-nappal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook