Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen játszóterek és látnivalók vannak Egerben, amik kicsi gyerekeknek is érdekes lehet? fórum

Milyen játszóterek és látnivalók vannak Egerben, amik kicsi gyerekeknek is érdekes lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 30. 13:04
sajnálom...
11. csucsumucsu (válaszként erre: 10. - Kiraroli)
2012. jún. 22. 15:07

Szia!

10pontos kérdés :-)

Csütörtökön indultunk volna, erre az 5 éves lányomon hétfőre kijött a bárányhimlő, úgyhogy szépen maradtunk itthon. Rengeteg kiütése lett. Az öccse legalább jól járt, mert őt elküldtem nagyiékhoz nyaralni.

2012. jún. 18. 15:09
hogy sikerült a kiruccanás???
2012. jún. 8. 13:42
Köszi a tippeket!
2012. jún. 7. 20:02
bogácson a lepkemúzeum, és a babaház, mezőkövesden a gépmúzeum, zsóry fürdő, és ott is van egy szuper nagy játszótér az sztk mögött
2012. jún. 7. 19:59
nem messze van szilvásvárad , oda is érdemes elmenni!!!!!vagy cserépfalu mellett az ősember-barlag, és a subalyuk múzeum
2012. jún. 7. 19:57
demjén és egerszalók viszi a pálmát! a bogácsi most nem igazán a legjobb... --strand--
2012. jún. 7. 19:56
gyermekvár játszóház(bazilika mellett-gyermekmegőrzést is vállalnak), városnéző kisvonat,harlekin bábszínház , a strand nagyon szuper! egy egész napos élmény a gyerekeknek is...
4. csucsumucsu (válaszként erre: 3. - Bdioda)
2012. jún. 7. 18:58
Köszi az ötletet. Máltai játszótér van esetleg a városban? Az mindenhol jó szokott lenni. A környéken hallottam több strandról is, azok milyenek? Pl. Egerszalók?
2012. jún. 7. 18:54

szia! játszótérnek a legegyszerűbb és legnagyobb az Érsekkerti, a város szívében. Eltéveszthetetlen :)

állítólag szuper a strand, bár én évek óta nem voltam :( és nem tudom, milyen idő lesz.

de a vár még egy kisgyereknek is élmény, a kopcsik marcipánia szerintem különleges.

imádom Egert, de szerintem nem eléggé kisgyerekbarát, vagy csak én nem tudok róla...

remélem, mások írnak még jó tippeket!

2012. jún. 7. 18:54
2012. jún. 7. 18:47

Sziasztok!

Jövő héten Egerbe megyünk nyaralni egy hétre.

Tudnátok jó programokat, tippeket mondani, ami két 5év alatti gyerkőcnek is szórakozás lehet? Játszóterek címei is érdekelnének.

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook