Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen internet böngészők vannak? fórum

Milyen internet böngészők vannak? (tudásbázis kérdés)


21. M0ncsa (válaszként erre: 17. - Syria)
2014. aug. 17. 11:34

Igen, ebbe a problemaba mar en is belefutottam, de ez nem a bongeszo hibaja, hanem a programozok trehanysaga... A diplomamunkam egy honlap volt, es egy csomo bongeszon teszteltem, hogy hibatlanul mukodik-e, szerintem ez alap (lenne)...


Azt nem tudom, a Chrome mennyit fogyaszt, de messze a leggyorsabb es legpraktikusabb az osszes altalam ismert bongeszo kozul. Reklamokra meg ott az AdBlock :)

20. syria (válaszként erre: 18. - Mariann7533)
2014. aug. 15. 13:23
Nem feltétlenül a gépben van a hiba. A tapasztaltakat az is okozhatja, hogy az adott böngésző nem frissül, régebbi verziója fut, s van oldal, ami ezt "nem viseli el".
19. Lia_
2014. aug. 15. 00:06

Párom legutóbb a Safari-t rakta fel, hogy teszteljem.

Egyelőre nincs vele bajom, csak az, hogy én 125%-os nagyításban nézem az oldalakat (különben nem látom), és a Safari ezt nem jegyzi meg, az Explorer pedig igen.

Vatera hirdetésfeladást még egyikkel sem próbáltam.

18. Mariann7533 (válaszként erre: 17. - Syria)
2014. aug. 14. 21:58

Nálam is az van,hogy a Mozzillával gyorsabb minden,és be tudok lépni mindenhova,csak épp a Vaterára nem tudok képet feltölteni,egyszerüen nem ajánlja fel.Így hát az Expolerrel kell(lene),de az oldalra be tudok jutni,csak épp ha a saját dolgaimhoz akarok hozzáférni(eladás,üzenetek,stb.),akkor az oldal nem jeleníthető meg,ezért aztán hírdetést sem tudok feladni,egyszerüen nem enged be.

A Firefox meg beenged,fel is tudnám adni a hírdetést,csak épp kép nélkül,anélkül meg semmit sem ér az egész.

Na ezért kell egy másik kereső,de egyelőre semmit nem enged a gépem letölteni,leblokkolja.Már régi gép szegénykém,lehet benne van a hiba,sajnos.

17. syria (válaszként erre: 3. - Mariann7533)
2014. aug. 14. 15:53

Én is a Chrome-ra szavazok.


Ám az, hogy milyen böngészőt használunk, függhet attól is, melyik honlapot keressük fel. Régebben pl. az ELMŰ honlapjára csak FireFox-szal lehetett bejelentkezni. Egy másik oldalon simán feladtam a rendelést, de fizetni már nem tudtam. Vissza kellett vonni az egészet, és szintén FireFox-szal elölről kezdeni. A legdühítőbb az volt, hogy nem mindig jártam pórul, volt, amikor rögtön sikerült az akció; elaludt az éberségem. A sokadik dupla munkánál felhívtam az ügyfélszolgálatukat, s ott javasoltak másik böngészőt. Gondolom, nem csak nekem lehetett bajom, mert egy ideje (úgy tűnik) nem jelentkezik a hiba. Az ELMŰ is módosított.


De ahogy sorra születnek a (nem mindig kiváló szakemberek által megírt) honlapok, előfordulhat, hogy egyik-másik böngészővel nem, vagy rosszul működnek.

16. grizus
2014. aug. 14. 00:42
Bocs, nem láttam, hogy a Firefox nálad kilőve.
15. grizus
2014. aug. 14. 00:41
A Chrome nagyon gyorsan lemeríti a gépet. Persze, ha áram alatt van, ez nem tűnik fel, de sokkal többet fogyaszt, mint pl. a Firefox. Emellett a reklámokat sem lehet róla olyan könnyet letiltani, nekem egyáltalán nem sikerült, miután egy film megtekintése óta állandóan feljönnek rajta. Mindezek miatt én a Firefoxot használom.
2014. aug. 13. 21:33
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket:)
13. SF
2014. aug. 13. 21:31
Jó még az avant is, de a maxtront nem ajánlom. Több ablak megnyitásakor akadozni kezd, végül lefagy.
2014. aug. 13. 20:31
Opera vagy chrome
11. Syksy
2014. aug. 13. 20:27

Nálunk jelenleg 7féle böngésző van a gépem - a férjem jóvoltából. :D

Legutoljára a SeaMonkey-t töltötte le, meg van vele elégedve. (Nekem a firefox jött be.)

10. Lara1984 (válaszként erre: 3. - Mariann7533)
2014. aug. 13. 20:27
Opera. (Nekem sem az Explorer, sem a Mozilla, sem pedig a Chrome nem vált be - ellenben az Opera remekül funkcionál. Mobilon és notebookon is ezt használom.)
2014. aug. 13. 20:17
Chrome
2014. aug. 13. 20:14
Köszönöm:)Letöltöm:)
2014. aug. 13. 20:13
Én egy időben az Operát használtam és szerettem.
2014. aug. 13. 20:13
Chrome, csakis :)
2014. aug. 13. 20:10
Én is Chrome-t. Én meg vagyok elégedve vele.
2014. aug. 13. 20:09
Én Chrome-t használok.
2014. aug. 13. 20:08
Sziasztok.Új böngészőt keresnék.Internet expoler,Firefox,ezeken kívül,tudnátok ajánlani jó böngészőt?Segítségeteket előre is köszönöm:)
2014. aug. 13. 20:08
Most milyened van?
2014. aug. 13. 20:07
Új internet böngészőt keresek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook