Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen homeopátiás szer használható kicsik alvásproblémájára? fórum

Milyen homeopátiás szer használható kicsik alvásproblémájára? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. máj. 21. 09:54
Szia Zupo!Milyen idős a gyermeked?Nekem is gond volt az éjszakai alvással és a gyermekorvosom tanácsára citromfü-teát főztem neki és délután 5-6 óra felé megitattam vele 2-2,5 dl.Ma már nincs gond --- 3 éves a fiam--- tea nélkül is alszik egész éjszaka.Napközben ha 2 óráig nem alszik el akkor már nem engedem elaludni és 8 órakkor már kéri a altató kakaót.
2007. máj. 21. 09:03

Mire gondolsz azzal, hogy alvásprobléma?

Nem alussza át az éjszakát?Én ismerem a homeopátiás szereket de előbb szeretném megtudni,hogy mi az alvásprobléma?

2007. máj. 21. 07:54
Szia! Mennyit alszik a gyereked napközben, megfigyelted már? Nem lehet, hogy neki más a bioritmusa mint neked, mikor te fáradt vagy ő éber és fordítva. Próbáld meg akkor kipihenni magad mikor a Picúr. Sok minden közre játszhat, hogy nem akar aludni, idegesség, félelem valamitől, vagy te vagy feszűlt stb. Próbáld az okát megkeresni, én nem vagyok híve a 'tüneti kezelésnek' :) Minden mindennel összefügg és ha nem alszik eleget, annak valami oka lehet...
1. zupo
2007. máj. 20. 21:24
Milyen homeopátiás szer használható kicsik alvásproblémájára?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook