Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen hipermarketek vannak Ausztriában? Érdemes ott vásárolni? fórum

Milyen hipermarketek vannak Ausztriában? Érdemes ott vásárolni? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 27. 08:37

Ami a Tescohoz leginkább hasonlít választékban, az az talán az Interspar.

A Merkurban nagyon kicsi a gyerekjáték-választék, de ott van pl. a Clever árucsoport, ami hasonló, mint a T-ban a Gazdaságos, vagy a Sparokban az S-Budget. Bár azért a TG-nál sokkal jobb minőség. :)

A Merkur-csoporthoz tartozik a Billa is, hasonló választékkal, bár mindenből kevesbb fajtájuk van (példa: ha Merkurban van 10féle savanyú uborka, akkor a Billában kb. 4-5féle.)

A Zielpunktok szerintem drágák, és általában kb. akkorák, mint otthon egy CBA.

2011. ápr. 27. 08:31

Mit szeretnél vásárolni? Élelmiszert?

A cukor még mindig megéri, 1 euró alatt van, de csak 10 kilót lehet venni általában mindenhol. ;)

2011. ápr. 27. 07:57
Julius Meinl nincsen mar. Egyetlenegyet hagytak meg, az erdeti elsöt a Grabenen
2011. ápr. 27. 07:51
julius meinl:DDD sok van:DDD de imádtam itthon kiskoromban:)
2011. ápr. 27. 07:40

Akkor azért nem találtam, pont ezt a kettőt, a Tescot és az Auchant kerestem.

Azt hittem, hogy bénán keresek, azért nincs. :)

De most már meg fogom találni, köszi. Majd megnézem az akciós újságokat a neten. Köszi

2011. ápr. 27. 07:33

Teso, Auchen es tarsai nincsenek, mert az osztrakok nem engedtek be az orszagba. Szerintem jol tettek!

Amik vannak: Merkur, Billa, Spar, Zielpunkt, Penny, Lidl, Hofer (otthon Aldi), Nahe und Frisch.

Azt, hogy mit hol erdemesebb venni, teneked kell eldöntened. Mind a ket orszagban kb. ugyanott vannak az elelmiszer arak.

2011. ápr. 27. 07:31
Milyen hipermarketek vannak Ausztriában? Érdemes ott vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook