Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hatásos kozmetikumot használjak, pigment vagy napfolt eltüntetésére? Nem alapozókrémre gondolok. fórum

Milyen hatásos kozmetikumot használjak, pigment vagy napfolt eltüntetésére? Nem alapozókrémre gondolok. (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 24. 13:34
Az ephelis valóban hatékony,én is próbáltam, bár sajnos nem biztos, hogy hozzá tudsz jutni,mire nekem elfogyott,égen földön nem lehetett kapni :( és ez nem rég volt,kb 3hónapja :S azóta elmentem bőrgyógyászhoz,ő írt fel nekem tablettát,és krémet,/azt hiszem mikogal a neve/. ez is jó jó,de az ephelis nálam vitte a prímet. Sok mindent kipróbáltam én is. Avonos szérumot,de attól csak barnább lett,egy Elea nevű krémet is..kb mint halottnak a csók..bocsi a kifejezésért :S,meg egy csomo mindent :S nézz utána hátha lehet kapni még! kb 600forint az ára az Ephelisnek
2009. márc. 24. 13:33
elég hatásos az is ha nyáron pl, gyógyszertárban kapható 100-as faktorú napozó krémet kensz a sötét részekre a világos kihagyásával és úgy napozol.
2009. márc. 24. 13:10

szeplőkre Ephelis

a foltok világositására:meleamin ampulla,és aha gyümölcssavan ampulla..

2009. márc. 24. 13:09
Oriflame-nak is van egy halványító kréme, én azt használom
2009. márc. 24. 13:07
Ilcsi kozmetikumok között van egy krém ilyen problémákra.
2009. márc. 24. 13:06
Milyen hatásos kozmetikumot használjak, pigment vagy nap folt eltüntetésére, nem alapozokrémre gondolok,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook