Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen hatása van a vibrotrénernek a testre? fórum

Milyen hatása van a vibrotrénernek a testre? (tudásbázis kérdés)


3. bdc21e8f3c (válaszként erre: 2. - Navarr12)
2014. máj. 26. 23:12
Köszönöm szépen a válaszod...ezt a szívritmuszavart már én is olvastam :(
2014. máj. 26. 14:23

Én tavaly októberben vettem egy 10 alkalmas bérletet, ami alkalmanként 10 perces tréninget tett lehetővé.

A legelső alkalom brutális volt, mert a gépet kezelő hölgy olyan programra állította, ami fogyást is eredményez. Oly mértékben rázott össze, hogy gondolkodóba estem, kell ez nekem? de aztán elmentem a következő alkalomra is, és egyre jobban esett a dolog. Feldobódtam tőle, energikus lettem, szóval klassz volt.

Nem mondom azt, hogy ettől, de kb. másfél hónap múlva szívritmuszavarom lett / mai napig tart és gyógyszerezik/. Egyáltalán nem biztos, hogy ettől lett, de azóta én nem használom a gépet.

Sok jót olvastam róla, az tény, hogy jól megdolgoztatta az izmokat, mert kipirosodtak.

Szerintem próbáld ki, hosszú távon biztos, hogy fogyni is lehet tőle.

Sok sikert!

2014. máj. 25. 23:19
Sziasztok.Kinek milyen tapasztalata van a géppel kapcsoltaban.Tényleg hat a zsírpárbákra vagy csak mende monda?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook