Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen harisnyanadrágot vesztek ilyen hidegben a fiatoknak, amit fel is vesz? fórum

Milyen harisnyanadrágot vesztek ilyen hidegben a fiatoknak, amit fel is vesz? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 17. 13:28
Csatlakozom a 4. hozzászólóhoz. Szerintem is bélelt nadrágot adj rá, a harisnya nagyon ciki a suliban. Azt csak ovis korig használtuk, de már akkor is próbáltam vastag gatyókat venni.
2009. nov. 17. 13:10
Hát sajnos én sem tudok harisnyát adni a fiamra. Inkább két nadrágot vesz fel csak ne kelljen harisnyát................!
2009. jan. 5. 18:13

Én gyerekruhát árulok,és látom,hogy a fiúk mit művelnek,ha az anya harisnya,vagy cicandrágot ejt ki a száján!!!!!!

Nálam a bélelt bársony és bélelt farmer fogy ilyen időben.Azokat hajlandók felvenni a fiuk(még a nagyfiuk is 170 centisek!!!!)

2009. jan. 5. 18:00
Most fiú vagy lány. Soha nem tudtam volna elképzelni, hogy a fiamra harisnyanadrágot adjak. Ennyi erővel egy kezeslábast is rá lehetne adni.
8. Anyagi (válaszként erre: 1. - Kicsi_zsoka)
2009. jan. 5. 17:45

Én nem is próbáltam ilyesmit ráadni a gyerekemre soha -magamból kiindulva -, mert megőrülnék, ha a nadrág alatt csúszna-csavarodna a harisnya.

1évestől, fenőtt korig kapható, különböző vastagságú anyaggal bélelt farmer és kord naci a piacokon. Én a Kőbányai Bazárt és néha a Sárkány Centert látogatom, de bármelyik hasonló helyen lehet "kincsekre" bukkanni!

Ja, és biztos, hogy tönkre cikiznék a fiúk, ha a tornaórán levetkőzve harisnyában meglátnák! - de az öltözködést is nagyon megnehezítené!

7. kicsi_zsoka (válaszként erre: 4. - 4ab67f870d)
2008. nov. 25. 16:56
Melyik piacon láttad?
2008. nov. 25. 16:49
én még nem adok rájuk .... ha már most adnék, mit adnék mínusz 5 alatt....
2008. nov. 25. 16:49
Az én fiam is 9 éves elmúlt,kizárt,hogy harisnyát,de még jégeralsót sem tudnék ráadni.Maradnak a farmerok,kordnadrágok,ha nagyon hideg van,akkor a bélelt gatyák.De pl.ha csak a suliba megy le,akkor sima farmer,mert 2 percre lakunk a sulitól,tehát ez alatt az idő alatt nem fog megfagyni,a suliban pedig van fűtés,rossz lenne neki egyész nap egy vastag,bélelt nadrágban.
2008. nov. 25. 16:45
Harisnya? Úgymint harisnyanadrág? Ha igen, szerintem ne legyenek illúzióid, ha levetkőzik tornaórán, a többiek holtra fogják macerálni... Én inkább bélelt nadrágban gondolkodnék, ma láttam a piacon nagyon vagány farmerokat, bársonyokat, pamut béléssel. Az ha leveti sem gáz.
2008. nov. 25. 16:44
Nem a fiam hanem az öcsém...de semmilyen harisnyát nem volt hajlandó felvenni, ugyhogy olyan nadrágokat vettünk neki (kettőt h legyen váltás) ami belül termo.
2008. nov. 25. 16:44

Szia!


Boltot nem tudok ajánlani, de van jégeralsó gyerekméretben is, hátha azt hajlandó felvenni.

2008. nov. 25. 16:41

Ilyen hidegben egy 8-10 év közötti fiúkra milyen harisnyát érdemes rájuk adni?

Ki mit ad rá illetve mit vesz fel, mert nem mindegy, hogy én szeretném vagy ő szeretné felvenni.

Ha valaki tud tuti boltot ajánlani Budapesten, annak is örülnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook