Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hangulatjavító szereket ajánlotok? fórum

Milyen hangulatjavító szereket ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


26. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 21:54
No mivan azóta?
2022. júl. 30. 11:20
Ha a nyomaszto tenyezot nem tudod megszuntetni, egy bogyo sem fogja. Atertekelni tudod magadban, amit a szerek szinten nem tudnak.
24. libikóka (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 06:47

Szedem ,,de nem hiszem hogy a javít a hangulaton.

Viszont jót tesz úgy általában.

2022. júl. 29. 22:16
Közben olvastam egy régebbi fórumban ami ugyan ezt a témát bondolgatja, hogy a Mg+B6 tabletta jó hatással lehet a hangulatra. Van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - 820e00bff1)
2022. júl. 29. 22:14
Hát lehet, hogy ennek kellene utána mennem mert néha félek, hogy megbetegszem abban, hogy bele vagyok betegedve a helyzetembe. Szisztematikusan a lehető leg kisebb hatóanyagút kértem, nem tudom lett-e volna más opció de valószínűleg van több féle a kis dózisú tablettákból.
21. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 21:58
Nem mindig jön be az első antidepi gyógyszer. A pszichiáter felír másikat, ha jelzed, hogy ez nincs rád jó hatással .
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2022. júl. 29. 21:56
Igen valóban vannak jobb napjaim amikor egy kis kilátás felsejlik csak sajnos semmiből nem lesz semmi és nem jutok előrébb, így vissza esek a rossz hangulatba és néha iszonyatosan nehéz a teher amit cipelek.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. júl. 29. 21:53
Igen mozgok és ez jót is tesz, de sajnos a problémám forrását nem szünteti meg, szóval teljes megoldást nem hoz sajnos. :(
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. júl. 29. 21:50

Nem veszélyeztetek senkit, főleg hogy pár korty borról volt szó. Ezért is hangsúlyoztam ki, hogy nagyon minimális adag. Amúgy sem szeretem az alkoholt, csak már nem volt jobb ötletem.

Az a helyzet, hogy mint ahogy az előző hozzászólásomban írtam, nem tudok kilábalni egy helyzetből és ez depresszál úgyhogy amíg az nem oldódik meg, a hangulatom sem jön rendbe. Az orvos javasolta egyébként az orbáncfüvet aminek örültem is először mert én sem feltétlenül akarok szintetikus szereket szedni, de semmi hatása nem volt. Aztán írta az antidepresszánst (nem szívesen mondjuk de megtette), abból is a leg kisebb hatóanyagút kértem direkt. Hát még az is fejbe vert és az ellenkező hatást értem el vele, mint amit szerettem volna. szóval saját magam tettem le az antidepresszánsokról ezek után.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. júl. 29. 21:42
Nagyon jó ötlet köszönöm de sajnos ez nem működik az esetemben. Mozgok eleget csak van egy szituáció amiből nem tudok kitörni pedig mindent megteszek és az depresszál, hogy tehetetlen vagyok. Nem látom a kiutat.
2022. júl. 29. 21:39
Sport, élmény, csoki, jó könyv, még több jó könyv.
2022. júl. 29. 20:43

Én egy csík fehér port ajánlanék depi ellen.


olyan mint a porcukor.:-DD

2022. júl. 29. 17:55
De hová tűnt a fórum nyitó! Lehet már nem is depis? Csak olvasgat?
13. Sütikee (válaszként erre: 12. - Józsibirka)
2022. júl. 29. 17:53
Így igaz!
12. Józsibirka (válaszként erre: 9. - ,zumba)
2022. júl. 29. 17:18

Aha, de bárki jöhet oda!



Mert,, "Illa-berek, nádak-erek a Motorosok jó emberek"🙂

2022. júl. 29. 17:08
Szex.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 17:00
Sportolj.
9. ,zumba (válaszként erre: 8. - Józsibirka)
2022. júl. 29. 16:12
Motorosokkal lesz jó hangulat?
2022. júl. 29. 16:02
Gyere holnap Sirokra, ott lesssz hangulat! !!!az tutti! Kicsit kikapcsolódsz!
7. tien (válaszként erre: 5. - Simple)
2022. júl. 29. 16:02

Igen,egyszerre kapsz szívrohamot és röhögőgörcsöt 😉

Testileg megmozgat,ami szintén jót tesz a léleknek.


Súlyos depressziósnak nem ajánlanám az ebet .

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 15:59

Sokszor depressziós vagyok,,,,,


Talán még nem vagy igazán(hálistennek) depis.

Sokszor ráhúzzák ha van egy rossz hangulat,,vagy egy húzósabb időszak,,vagy csak simán kedvetlen vagy mert szürkék a napok ,hetek,,hogy depresszió.


Változtass,,,sport,,nagy séták ,,jó kis vidám filmek,,új hobbi,,,és azon is ami nyomaszt.

5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 15:50
Kutya. Gyógyír mindenre, a depressziót igazoltan gyógyítja.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 15:36
Endorfin.Valami könnyed sport? Csodákra képes.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 15:31

Hány éves vagy? Nem tudom, hogy mit dolgozol, de a munka közbeni ivás sem lesz a legjobb megoldás. Azt csak remélem, hogy ezzel nem veszélyeztetsz senkit.

Tudom, hogy ez lenne a kézenfekvő megoldás, de miért nem mész orvoshoz? Semmit nem tudunk a problémáidról, és hát legyünk őszinték, ezek a népi gyógymódok, mint az orbáncfű és társai nem sokat érnek egy valódi depresszió ellen...

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 15:14
Az én javaslatom, hogy elsősorban ne a bogyókat hívd segítségül, mert azok maximum kis ideig adnak egy pici segítséget. Életmódváltás. Lehet hogy több mozgásra van szükséged. Kezdjél el futni. Ugye nem tudom se a korodat, se hogy milyen erőben vagy. Ha nem tudsz futni, gyalogolj mint én. Én napi 1 órát gyorsgyaloglok 67 évesen, egészségmegőrzés céljából. Bár nekem nincsenek depis napjaim, de ha sokat mozgok az feldob. Jó közérzetet biztosít.
2022. júl. 29. 14:59

Sziasztok!


Sokszor depressziós vagyok és nem tudom, hogy milyen szerek léteznek, amik esetleg javíthatnának a hangulatomon. A múltkor megpróbáltam pár korty bort (szó szerint csak pár kortyot) de olyan álmos lettem tőle, hogy nem tudtam, hogy fogom túlélni a munkaidőmet.

Szedtem orbáncfű készÍtményt is, de semmi hatását nem éreztem.

1x megpróbáltam egy antidepresszánst de 1 szem bevétele után olyan pánikroham kapott el és olyan eszméletlen fáradtságot éreztem, hogy megfogadtam, azt csak altatónak fogom használni.

A nyugtató nem használ csak idegesség ellen de ha nem vagyok az, akkor szimplán csak álmosÍt ugyan úgy, ahogy a bor.

Van valami ötletetek, hgoy mi használhat?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook