Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen gyermekcipőt érdemes venni? fórum

Milyen gyermekcipőt érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 6. 15:23
Én is remélem,hogy nektek is beválik majd! 1-2 hónapon belül veszem én is a következőt,kinőtte az összes zárt cipőjét az úrfi.A szandált is kinövi lassan,dE még olyan állapotban van mint amikor megvettük.Pedig nem volt kímélve,ez volt a kimenős,játszóterezős,minden egyben :)
8. 76d055b916 (válaszként erre: 6. - Homern)
2011. okt. 6. 15:04

Ma megvettük a "csodát"!:) Remélem nálunk is beválik!!

Köszönöm mégegyszer a tippet!:)

7. 76d055b916 (válaszként erre: 6. - Homern)
2011. okt. 2. 22:02
Köszöntem szépen!:)
2011. okt. 2. 21:56
Brendonban mindig van,a szandálját ha jól emlékszem humanic-ban vettük.Bármilyen gyerekcipővel foglalkozó üzletben érdemes megnézni,elég keresett márka,sok helyen forgalmazzák.
5. 76d055b916 (válaszként erre: 4. - Homern)
2011. okt. 2. 21:46
És azt a superfitet hol veszed?
2011. okt. 2. 19:53
Én csak superfitet veszek a picurnak.Assot láttam már,de mindegyiknek akkora nagy ormótlan bumszli volt a talpában harántemelő címen,hogy le is tettem azzal a lendülettel.Sokat voltunk különböző ortopéddokiknál csípő miatt,elkérték megnézni a cipőjét.Mindegyikük azt mondta,hogy nagyon jó,ha lehet továbbra is ilyet vegyek neki.
2011. okt. 2. 19:50
Jó az ASSO, a SIESTA,Elefanten stb., de úgyis a kislányod lábán fogod látni, hogy mennyire illik a lábacskájára.
2011. okt. 2. 19:48
Én az assot vennéd a helyedben, mert az tiszta bőr.
2011. okt. 2. 19:46

Sziasztok!

Segitsetek nekem abban,hogy a kislányomnak szeretnék vásárolni cipőt,de nem tudom,hogy milyent válasszak. Láttam egy nagyon aranyos Super Gear márkájú cipőt(nem ismerem a márkát) És egy Asso cipőt is kinéztem neki de nemtudom minőségben melyik lenne jobb! Várom a válaszaitokat! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook