Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen GPS-t vásároljak a párom szülinapjára? fórum

Milyen GPS-t vásároljak a párom szülinapjára? (tudásbázis kérdés)


13. gyöngyi (válaszként erre: 12. - Katie_rose)
2012. jún. 20. 15:00
Hát ez az, én sem fogok tudni róla sokat!
12. katie_rose (válaszként erre: 10. - Gyöngyi)
2012. jún. 18. 17:19

Csak a fix radarok vannak betáplálva.

Szóval csodát ez sem tud tenni :)

Nekünk TomTom One Classic volt, most vettünk egy nagyobb kijelzőset de nem tudom mi a neve,mert a kocsiban van és a párom még nincs itthon. :)

2012. jún. 18. 16:46
?
2012. jún. 18. 15:00

Néztem a neten 35-100-ig mindenféle van ezen a néven.

Jajaj!

Még egy buta kérdés: Tényleg jelzi a radarozó rendőröket is?

2012. jún. 18. 14:50
Szóval Tom Tom...abból is léteznek típusok...nyilván.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2012. jún. 18. 10:12
Szerintem okos telefont vegyél inkább (ha nincs neki) azon is van a GPS és nem plusz még egy kütyü.
7. katie_rose (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2012. jún. 18. 10:00
A netről ingyen frissíthető a miénk. Újonnan nem mindig olcsó, de a neten szoktak jó állapotú használtak is lenni.
2012. jún. 18. 09:59
Nekünk két Mio is volt eddig, most valaki a Garmint tanácsolta, azt vettünk, de egyik lassabb, mint a másik... Volt nálunk egy TomTom kölcsönben, na az szuper volt. Egyszerû, gyors.
5. gyöngyi (válaszként erre: 4. - Katie_rose)
2012. jún. 18. 09:54
És ahhoz már nem kell új szoftvert venni? (lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de szeretném, ha egyszer kifizetem utána már ne kelljen rá költeni...)
2012. jún. 18. 09:51
Nekünk TomTom van és nagyon szeretjük. :)
3. 2100
2012. jún. 18. 09:38
Nekunk Mio van (egesz Europa terkeppel)- ezert is vettuk meg. Viszont a minosegeben csalodtunk, mert nincs eleg memoriaja, igy, ha egy utad sok orszagon visz at (mint nalunk parszor), akkor nehezkesebb, mert alapbol 8 van rajta, a tobbi CD-n, igy ha olyan orszagon mennel at, ami eppen nincs rajta, kell szamitogep is amirol ratoltheted a kivant orszagot, a nem kivantat pedig letorlod rola. Volt, hogy 1 ut alkalmaval tobb volt, mint 8 orszag, igy nehezebb volt, viszont, ha kevesebb, otthon szgeppel ki lehet valasztani, hogy azok legyenek rajta, amiken keresztulmentek, igy gond nincs a tovabbiakban. Azt hiszem ehez (Mio) 1 evig elnek az automatikus frissitesek.. A tobbi tipust nem ismerem. Egyebkent figyelmeztet, ha pl tulmentel, mint ahol le kellett volna hajtani, akkor is jelez, ha az adott helyen tobbel mesz, mint lehetne, kirajzolja melyik mikor savban kell haladnod (de ez gondolom mindegyiknel igy lehet), ezt szoban is jelzi (lehet valasztani, gyos ut lehetoseget keressen, gazdasagosat stb). (en ha veszek majd ujat, olyat vennek, amin a dobozan feltuntetett 43 vagy mennyi orszag mind rajta van- talan Tom-tom a neve)(elotte navigon volt, azzal is nagyjabol meg voltunk elegedve, bar ott is lejart a terkep benne egy ido utan, aztan feltortek a kocsi ablakat, es el is loptak belole- igy csak egy kis jelzes, ne hagyjatok kinn, max a toltojet).
2012. jún. 18. 09:27

Sajnos teljesen sötét vagyok hozzá, azt sem tudom mit kellene megnézni rajta és hogy minek kellene benne lenni.Nem a legdrágábbat akarom, de nem is gagyit.

Van-e olyan amit, ha megveszek utána már nem kell vele foglalkozni, frissíti magát?

Segítsetek!

2012. jún. 18. 09:25
GPS-t vennék a párom szülinapjára,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook