Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen gesztenyemasszát ajánlotok, aminek íze is van? fórum

Milyen gesztenyemasszát ajánlotok, aminek íze is van? (tudásbázis kérdés)


15. emagdi (válaszként erre: 13. - Gordonka)
2010. okt. 4. 15:14

ez alapvetően massza, tehát le van darálva már a főtt gesztenye. ugyanolyan, mint a többi gesztenyepüré massza, csak ebben valóban gesztenye van, és semmi más:)

de azt hiszem ugyanez a cég forgalmaz egészben is előfőzött gesztenyét (fagyasztva).

14. Gordonka (válaszként erre: 12. - Fdóri)
2010. okt. 2. 22:01
Köszi a tippet neked is!!!!!!!!!
13. Gordonka (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2010. okt. 2. 22:01
Értelek, köszi, akkor ez jó gesztenyepüréhez is, tehát ez állagában reszelhető v. áttörhető krumplinyomón is?
12. fdóri
2010. okt. 2. 20:06
Szia Tati-t keress... az a-n ekezet lenne ha lenne olyanom :)
11. emagdi (válaszként erre: 9. - Gordonka)
2010. okt. 2. 18:17
gondolom a spar budget-re gondol, de hát az a legolcsóbb kategória (olyan mint a tesco value), és nem hiszem hogy sok köze lenne a gesztenyéhez :((
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Gordonka)
2010. okt. 2. 18:14

pl maroni natúr gesztenye. csak darált gesztenyét tartalmaz, semmi mást. intersparban szokott lenni.

(vigyázz, mert ez a gyártó többféle gesztenyemasszát is gyárt, ezt a natúr gesztenyét kell keresni, ha valóban gesztenyemasszát keresel)

9. Gordonka (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2010. okt. 2. 18:11
Bdgt????? Ne haragudj, nem tudom, mire gondolsz, megírod priviben? Köszi.
2010. okt. 2. 18:11
Köszönöm, van konkrét név esetleg? Mert eddig is igyekeztem kipróbálni a minőségit, de egyik se az volt. Pedig normál áron, nem olcsón vettem őket.
7. emagdi (válaszként erre: 5. - Gordonka)
2010. okt. 2. 18:09
nagy élelmiszerboltokban szokott lenni, csak jól körül kell nézni, és még véletlenül sem a 100 forintos akciós pultnál leragadni, mert az tuti babból (vagy ki tudja miből) van... :(
2010. okt. 2. 18:08

van olyan (sajnos ez a ritkább), ami valóban gesztenyéből készül, azt vegyed:)

van bio és cukor nélküli is, szerintem azt érdemes venni, aztán otthon úgy ízesíted ahogy akarod.

5. Gordonka (válaszként erre: 3. - Böbe83)
2010. okt. 2. 18:08
Köszi, az a helyzet, hogy olyat még nem láttam, hogy rá van írva a gesztenyetartalom, pedig végigfutkostam pár bolton :) gondoltam a konkrét márkát azért jobb keresni, mert eleve kiderül, hol kapható, hova menjek érte...
2010. okt. 2. 18:07
Spr-ban Bdgt-t szoktam venni rendszeresen.
2010. okt. 2. 18:05
Meg kell nézni a csomagoláson, hogy legalább 70 % felett legyen a gesztenyetartalma, azok jók, nem feltétlen márkától függ...
2010. okt. 2. 18:05
Párszor vettem, gesztenyepüréhez és vízízűek voltak, konkrét ötletet szeretnék, melyiket keressem a boltokban. Olyan kéne, ami nem cukrozott, mégis van némi gesztenyeíze:))))
2010. okt. 2. 18:04
Milyen gesztenyemasszát ajánlotok, aminek íze is van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook