Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen fürdőruha bugyit hordjunk? fórum

Milyen fürdőruha bugyit hordjunk? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6
35. Manhattan22 (válaszként erre: 34. - D@nu)
2007. máj. 16. 13:48
Húzná fel a kis kényelmes bugyingóját, azt húzna el...Ez lenne csak az igazi...TUTI szőke...:DDD
34. d@nu (válaszként erre: 33. - Manhattan22)
2007. máj. 16. 13:43
Jó lenne, ha leállna! Vagy tudná, mi a menet és legalább maga elé nézne néha! :D
33. Manhattan22 (válaszként erre: 31. - D@nu)
2007. máj. 16. 13:42
Te!!! Hogy milyen népek vannak...Vazzzzzzzze, ahhoz lusta, hogy elolvassa, előtte miket írtak...Remélem, magára vette, s nem okoskodik továb...:DDD
32. Manon (válaszként erre: 30. - Elviracska)
2007. máj. 16. 13:41

Szerencse, hogy minden ember más, különben csak a szép lányoknak és helyes pasiknak lenne párjuk, de így legalább olyanoknak is jut esély mint én!:)

Addig addig mondod, hogy minek törödök mássokkal, hogy jobb a kedvem, és kezdem elhinni, hogy ez csak ennyiből áll!

31. d@nu (válaszként erre: 29. - Manhattan22)
2007. máj. 16. 12:55
Na figyelj, nem kéne okoskodnod! Ezt már más is írta előtted! :DDD
30. Elviracska (válaszként erre: 28. - Manon)
2007. máj. 16. 12:31

Mindennek megvan a maga hátránya....


Akkor valószinű,hogy más gondokkal,bajokkal kellene megküzdened,és mit mondottam ,nem olyan fontos a toppmodel alkat ...Egy nő attól,még lehet vonzó,és sokkal kedvesebb ,bájosabb...amiért nem tökéletes alakkal áldotta meg a jó Isten!!!


Mindenki más ahány ember annyi egyéniség....ettől szép az élet...

2007. máj. 16. 12:26
Szerintem olyat, ami kényelmes.
28. Manon (válaszként erre: 26. - Elviracska)
2007. máj. 16. 12:25
Azért valamivel csak jobb lenne!
27. d@nu (válaszként erre: 22. - Manon)
2007. máj. 16. 11:58

Látod, ez jó kérdés... Nem tudom, miért lett annyira fontos szempont az esztétikum az eladók kiválasztásánál.


Egyébként boltfüggő is, lehet, szét kellene nézned és keresned olyan üzletet, ahol jobban érzed magad vásárlás közben. Bár az is igaz, egyszer egy évben, ki lehet bírni. :)

26. Elviracska (válaszként erre: 25. - Manon)
2007. máj. 16. 11:56
Nembiztos,hogy jobb életed lenne:)))
25. Manon (válaszként erre: 24. - Elviracska)
2007. máj. 16. 11:54

Pedig milyen jó lenne, mármint topmodellnek lenni!:)

De majd a fogyizásom után!:)

24. Elviracska (válaszként erre: 23. - Manon)
2007. máj. 16. 11:52

Az életben te semmiről sem mondhatsz le ,ilyen dolgok miatt,sőt törekedj mindig ,hogy jól,és csakis jól érezd magad ,a strandon is ,bárhol ahol éppen vagy.

Még a gondolatodat is elkerülje,hogy lemondanál a strandról,érezd jól magad ,és fogadd el amilyen vagy ...Mindenki nem lehet tökéletes (mármint ha van olyan:)))!!!!:),vidámnak és boldgnak lenni,nem kell toppmodelnek lenni!!!!

23. Manon
2007. máj. 16. 11:47
Összefoglalva a dolgot: vagy lemondok a strandról (kizárt) vagy elfogadom magam illetve a husikás testemet. Mint minden nyáron azt hiszem a másodikon kell dolgoznom inkább!:)
22. Manon (válaszként erre: 20. - D@nu)
2007. máj. 16. 11:46

Csak azt nem értem, hogy miért van az, hogy mindegyik boltban baromira csini csajszik vannak?

Esetleg egy kevésbé csinosabb de sokkal kedvesebb eladóval jobban tudnék komunikálni, és nem idegenkednék kérdezni sem! De sajna ritka az ilyen!:(

21. Manon (válaszként erre: 19. - Elviracska)
2007. máj. 16. 11:44

A párral nincs gond, sok hasonló dolgon átlendített már, sőt mióta velevagyok, jobb is a helyzet önbizalom terén (persze még mindig béka segge alatt van, de legalább már közvetlenül, nem 6m-rel lejebb!:)

De azért még előjönnek a szorongások, hiába azért nem egyik napról a másikra változik az ember!

20. d@nu (válaszként erre: 18. - Manon)
2007. máj. 16. 11:41

Szerintem is felesleges aggódnod. Elvirácskának igaza van, annyi ember van, nálad husibbak is, nem téged néz mindenki. Ha így mész ki a strandra, hogy jaj, mit szólnak, akkor biztosan elrontod a saját örömödet.

Az fontos lenne, hogy a párod erősítse az önbizalmadat, ha neki tetszel abban, amiben vagy, akkor máris szebb az élet. A boltos kiscsajokkal meg ne feoglalkozz, erősebb vagy, tapasztaltabb és ha fitymállóan néznek, még mindig tudatosíthatod magadban és ha van nagy szád, akkor bennük is, hogy nem te vagy értük, hanem ők érted! :)

19. Elviracska (válaszként erre: 18. - Manon)
2007. máj. 16. 11:39

Igen tudom ,ez igy van....

Tudod ,egy igazi jó társ ,vagy egy barátnő,milyen sokat számit?

Kinek pontosan beszélhetsz ezekről a dolgokról,és semmit sem eltitkolva ,nyiltan,és válaszúl,csak biztatást,és jó szavakat kapsz..

Saját tapasztalatból mondtam ,nagyon sokat jelent ...

18. Manon (válaszként erre: 17. - Elviracska)
2007. máj. 16. 11:34

Na igen, de azért mint tudjuk, az embernek mindig az a legnagyobb baj, ami vele van!

Nehéz legyőznöm a kisebbségi érzésemet, de végülis nem élhetek a 4 fal között! Azt hiszem érdemes lenne építgetni az önbizalmamat, csak az meg nehéz! De talán egy nap majd sikerül!:)

17. Elviracska (válaszként erre: 16. - Manon)
2007. máj. 16. 11:27

Elhiszem ,ezek mindig olyan kényelmetlen gondok,de én mindig ugyvagyok vele,hogy érezzem ,én jól magam ,és teljen jól az az időszak aztán a francba az emberek véleményével...

Meg rájöttem,hogy mikor strandon,vagy bárhol vagyok ,csak képzelem ,hogy engem néznek ,de valójában ,sok-sok ember van rajtam kivűl,akik valószinűleg ugyanugy küzködnek aval,hogy hogyan is néznek ki....és nem is csak engem bámulnak...

16. Manon (válaszként erre: 15. - Elviracska)
2007. máj. 16. 11:20

Jaj annyira bizonytalan vagyok! Valószínű, hogy igazad van, sőt tuti!:)

Köszike a segítséget!

15. Elviracska (válaszként erre: 14. - Manon)
2007. máj. 16. 11:11

Hát épp ez ,csak kikell menjél a strandra ,ha f[őleg szereted is ,igy valamilyen szinten ,csak kell tetszedjen az a kép mi vissszanéz a tűkőrből,ugyanis ,tetszhet másnak ,de te semmiképpen nem vennéd fül ,mert indulásból ,nemtalálod jónak.

Szerintem milyen fazont viseltél ezelőtt ,csakis hasonló modlet keressél,akkor biztosan nem lesz számodra idegen ,könnyebben elfogod tudni magad fogadni.

14. Manon (válaszként erre: 12. - Elviracska)
2007. máj. 16. 11:05

Elfogadni magam, á az kizárt! A ruhával sosincs gondom, na de egy fürdőruci?

Viszont imádom a vizet, a strandot, zsákban csak nem mehetek!:)

Remélem találok olyat ami elmegy még rajtam is!:)

13. Manon (válaszként erre: 11. - Anyafül)
2007. máj. 16. 11:01

Pont az a tervem, mármint hogy külön vegyem a dolgokat! A közelben lévő ilyen boltokban az eladócsajszik, nagyon nem szeretik, ha az ember sokáig vacilál!:( Azért is próbáltam tájékozódni a dolgok felül, hátha úgy könnyebb lesz odamenni!

De így valószínű kénytelen leszek elviselni a haragjukat!

12. Elviracska (válaszként erre: 9. - D@nu)
2007. máj. 16. 10:59
Szerintem is ez igy van ,te sohase törödj másokkal ,te érezd jól magad benne ,elsősorban te tudd elfogadni magadon...
11. anyafül (válaszként erre: 10. - Manon)
2007. máj. 16. 10:57

Attól is függ hol van a husi, meg milyen a sort. Képzeld el, ha bevág a husis combon, mert szoros a gumija...brrr

Érdemes próbálgatni, lehetöleg több fazont és méretet. Söt még jobb, ha darabonként veheted meg a fürdöruhát, külön a felsöt és az alsót. Ha nem egyforma a kettö, az most úgyis divat.

10. Manon (válaszként erre: 9. - D@nu)
2007. máj. 16. 10:52

Igaz, de azt hallotam, hogy a sortosabb jobban áll a husisabb nőciknek!

Nem tudom, mert rendes bugyiban hordok ilyet is meg olyat is, de az más!

9. d@nu (válaszként erre: 3. - Manon)
2007. máj. 16. 10:50

Amilyen jól áll és kényelmes. Ne azzal foglalkozz, szerinted mit látnak szívesebben rajtad mások, mert ha nem érzed jól magad benne, akkor nem sokat ér, hogy más szemében jobban festesz.

Érdemes olyan üzletben vásárolni, ahol van lehetőséged többféle fazonból válogatni és próbálni, és ha bizonytalankodni szoktál, vigyél magaddal valakit, akinek bízol a véleményében.

2007. máj. 16. 10:50

Azt hiszem kicsit félre érthető a kérdésem! Sőt nagyon is! FÜRDŐRUHA BUGYIRA VAGYOK KÍVÁNCSI!

Köszike a válaszokat!

7. anyafül (válaszként erre: 3. - Manon)
2007. máj. 16. 10:50
Jaaa :D
6. Manon (válaszként erre: 4. - Manon)
2007. máj. 16. 10:48
bocsi esztétikailag!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook