Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen frizura illik hosszúkás formájú, már - már beesett archoz? fórum

Milyen frizura illik hosszúkás formájú, már - már beesett archoz? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 11. 19:41
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Trixikeee)
2011. máj. 11. 15:52
Az a baj, h nem látom. Amúgy fodrász vagyok. Annyi, de annyi árnyalata van a szőkének, h így látatlanban nehéz...viszont egy jó fazon és szín, vmint smink és esetlegesen egy kis szoli csodákra képes.
11. Trixikeee (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2011. máj. 11. 15:49
Gondolod, hogy ilyesmi csíkokat tetessek bele? Amúgy most sem totál világos szőke az egész, mert eredetileg melírozott volt, csak már annyiszor lett, hogy egybefolyik a sok szőke.
2011. máj. 11. 15:40

[link]



A barna melír miatt.

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Trixikeee)
2011. máj. 11. 15:37
Ebben igazad van. Azon a képen az enyém bár nem látszik, hátul kleo, de elöl már tépett a növesztés miatt.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Trixikeee)
2011. máj. 11. 15:36
Amit írtál, az a haj a kleopátra. Hátul félhold alakot vágnak bele és előrefelé egyre hosszabb. Egy jó fodrász azzal is sokat tud "csalni". Ugyanis ha vág bele rövidebb tincseket a tetejébe, akkor az nem látszik, viszont megemeli a hosszabb hajszálakat, amolyan tartó haj funkciót töltenek be.
7. Trixikeee (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2011. máj. 11. 15:35
Megnéztem a képedet. A tiéd olyan kleo, de mégis tépett. Csak félek, hogy megbánnám, ha levágatnám. Amúgy mindig megbánok minden centit.:(
6. Trixikeee (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. máj. 11. 15:33

A kleopátra fazon nem lapulna a fejemre? És ezt frufruval gondoltad? Amúgy magas a homlokom. Most ez is az egyik bajom, hogy közel derékig ér a hajam és már csak a súlya is lehúzza, tehát a fejem tetején totál lapos.

Egyébként gondoltam olyan hátul rövidebb, oldalt hosszabb fazonra is. Csak hát ragaszkodnék a hosszú hajhoz is. Barna csíkoknak nem vagyok ellene.

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Trixikeee)
2011. máj. 11. 15:32

Jah és bár én most növesztésben vagyok és a képen amire ki akarok térni már kicsit tépettebb, de azon az enyém is még félig kleo. A fotóim közt megtalálod oldalról. Lehet több hosszban vágatni.

Ami meg még eszembe jutott, h szőke és szőke közt is sok különbség van. Ha nagyon nem akarnál bele más színt, akkor lehet, h csak a szőke árnyalatán kéne változtatni.

2011. máj. 11. 15:29
Szerintem vágass egy kelopátrát. Lehet hosszabb fazont és rövidebbet is. Mivel nem lapul rá a fejedre így kerekít és amúgy lehet, hogy a szőkét nem ártana feldobni pár sötétebb tinccsel, mondjuk csak világos barnával teszem azt, mert sokakat a szőke sápaszt.
3. cel
2011. máj. 11. 15:25

Állig érő un. sasson fazon


[link]

2011. máj. 11. 15:24
Jelenteh hosszú, egyenes, szőke hajam van és nincs frufrum, mindenhol egyforma hosszú. Sokan azt mondják, hogy sápadtnak tűnök. Milyenre vágassam szerintetek?
2011. máj. 11. 15:22
Milyen frizura illik hosszúkás formájú, már - már beesett archoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook