Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fogkefe vagy egyéb módszer van erre a problémára? fórum

Milyen fogkefe vagy egyéb módszer van erre a problémára? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 22. 11:22
2013. jan. 22. 11:20
Barazdazaro anyaggal egyenesre feltöltik a rago fogaidat. Teljesen fajdalom mentes, elözöleg egy kis kefevel kitisztitja az orvos, utana savval megmaratja, es bele folyatja a barazda zaro anyagot, ami lampa hatasara polimerizalodik.
6. 18e79e1970 (válaszként erre: 5. - Panni2011)
2013. jan. 21. 17:03
Vmi folyadékot tesznek a barázdáidba, ami beleköt. Olyan mintha betömnék.
2013. jan. 21. 16:37

Köszi szépen!

Amúgy kiskornisnak írom, hogy nem repedéseim vannak, hanem egyszerűen mélyek a barázdáim természetszerűleg.

És mi ez a barázdazárás? Mit takar, hogy csinálják?


Elektromos fogkefe és szájzuhany az ok,és köszi, nem is értem, hogy nem jutott eddig eszembe, anyukám is használja!!:)

2013. jan. 21. 16:14
A mely barazdakat sajnos csak fogorvos tudja eltüntetni, ugynevezett barazda zarassal, ha meg nem szuvas a fog a barazdakban. Sajnos te semmilyen fogkefevel nem tudsz olyan melyre nyulni, hogy kitisztitsd azokat. Mielött elkezd szuvasodni, javaslom, keress fel egy fogorvost barazda zaras ügyben.
2013. jan. 21. 16:05
Szia:)Elektromos fogkefe,szájzuhany,szájvíz.Az elektromos fogkefe jól masszírozza a fogínyt is,és a lehető legtöbb lepedéket távolítja el.
2. futóbajnok (válaszként erre: 1. - Panni2011)
2013. jan. 21. 16:04
Laikusként az jut az eszembe, hogy a fluoridos fogkrém erősíti a fogzománcot, azt lenne célszerű használni. Gondolom, a repedések csökkennének általa.
2013. jan. 21. 15:58

Sziasztok,


ne haragudjatok, remélem, nincs még ilyen téma, de nem volt időm végigböngészni mindent.

A kérdésem inkább a megelőzéshez kapcsolódna. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen fogkefét vagy egyéb dolgot javasolnátok annak érdekében, hogy a fog hajszálrepedéseiben lévő apró szennyeződéseket is ki lehessen mosni és ne ez legyen a majdani fogfúrás alapja? Ugyanis az én fogaim - főleg ami a hátsókat illeti- baromira barázdáltak és mélyebbek is a barázdák mint elöl, és néha nagyon nehéz úgy fogat mosni, hogy az tényleg hatékony legyen hosszú távon és a kis mélyedések is ki legyenek tisztítva.. Én viszont nem akarom, hogy ebből baj legyen vagy ha igen, lehetőleg minél később. Anno azt tanácsolta a fogorvos a húgomnak meg nekem is, h mossunk fogat soft fogkefével, mert az nem bántja az ínyet, igen ám, de az semmit nem ér a mi fogunknak, ráadásul egy pár hét után hasznavehetetetlen. Szóval ha tudna valaki bármilyen jó javaslatot mondani, amit én tehetnék az ügyben, és nem a fogorvos, azt megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook