Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen finomságot szoktatok készíteni ha vendéget vártok? Igazán finom receptek ide jöjjetek! Gyors, praktikus, és igazán finom recepteket.. fórum

Milyen finomságot szoktatok készíteni ha vendéget vártok? Igazán finom receptek ide jöjjetek! Gyors, praktikus, és igazán finom recepteket.. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
60. Arnika01 (válaszként erre: 54. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 14. 14:59
Hát nem kóstolta:). Ha legközelebb jön megsütöm megint.
59. hkati2
2009. ápr. 12. 08:26

Sajtos pogi másképp

50 dkg liszt, 1 tojás 25dkg margarin, 1 teáskanál só, 1dl tej,5dkg élesztő tejben megfutatva.Ezt jól összedolgozzuk,fél órát kelesztjük ,majd nagyon vékonyra kinyújtjük.Megszórjuk 10dkg reszelt sajttal /lehet füstölt is/.Feltekerjük ,mint a rétest.kinyújtjuk kb ujjnyi vastagra ,megkenjük tojással ,tetejére ismét sajt,de lehet szezámmag vagy bármilyen más ízlés szerint.Kiszaggatjuk .Előmelegített sütőben sütjük kb.20-25 percig. Gyönyörű leveles pogácsánk lesz a hajtogatási macera nélkül .

58. tina68 (válaszként erre: 41. - Hotdog68)
2009. ápr. 11. 23:47

A nagymamám receptjét adom meg, ő isteni finomat tudott csinálni, én még gyűjtöm hozzá az erőt:-)


Platnis keksz:


Hozzávalók:

1 kg lisz, 30 dkg reszelt sajt, 25 dkg margarin, 2 tojás, 3 dkg só, 1 csomag sütőpor, és annyi tejföl amennyivel könnyen formázhatóvá válik. ízlés szerint köménymaggal megszórni.

A hozzávalókat összedolgozom, majd összegyúrom, és kis golyókat formálok belőle, majd a gáztűzhelyen felmelegítem a sütőt, és 3-4 golyót teszek bele.

A nagymamám mindig számolt mielött megfordította, ha jól emlékszem 12-ig:-)


Kérlek számolj be az eredményről!

57. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 56. - Pintyőke72)
2009. ápr. 11. 18:34
Igazán örülök neki:)
2009. ápr. 11. 17:13

Zebra nagyon köszönöm a receptet, isteni lett!!

Ez a legjobb almás pite,amit eddig készítettem(a családom szerint is). :))

55. a900f63755 (válaszként erre: 18. - Naposcsibe)
2009. ápr. 10. 19:56

Megcsináltam ezt a sütit.Ajánlom mindenkinek!Nagyon finom és tényleg hamar kész van.Pillanatok alatt megette a családom, pedig a gyerekeim nem szeretik az általam sütött sütiket.

Köszi a receptet! :-)

54. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 52. - Arnika01)
2009. ápr. 10. 19:37

Nagyon örülök, hogy tudtam egy kis boldogságot vinni az életetekbe:)

És mit fog szólni az anyósod a sütihez?

53. pesmár (válaszként erre: 9. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 10. 08:33
Én is így szoktam sütni az almásat már régóta,és nagyon ízlik a családnak!
52. Arnika01 (válaszként erre: 20. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 10. 03:58

SZIASZTOK!

Megcsináltam az almás receptjét, és annyira örültem, hogy a férjemnek jobban ízlet mint amit az anyósom szokott készíteni. Nagyon omlós lett, és az alma is jó sok benne. Jó ötlet, hogy a tetejéj véknyabbra kell nyújtani. POnt így szereti:))

51. Naposcsibe (válaszként erre: 21. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 9. 12:23
Csak porcukor a tetejére és kész.Mást nem szoktam,így finom.
50. Naposcsibe (válaszként erre: 19. - Diderke)
2009. ápr. 9. 12:22
Bocsi hogy csak most válaszolok:Téglalap alakú tepsiben,kivajazom,kilisztezem és ráöntöm a tésztát.
49. hotdog68 (válaszként erre: 42. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 9. 12:19
én piacon vettem az edényárusoknál. Tegnap sütöttem, így is isteni finom, de hátha valakinek jobb receptje van.
48. 94e6ec2939 (válaszként erre: 46. - Drnéni)
2009. ápr. 9. 11:03
Feltettem. Remelem ertheto, ha nem irj.
2009. ápr. 8. 19:30

Ezek igazán nagyon finomak már akkor is mikor olvasom:)

Összefogom mind gyüjteni és ki fogom nyomtatni.


Puszi nektek és írjatok további jó recepteket.

46. drnéni (válaszként erre: 36. - 94e6ec2939)
2009. ápr. 8. 18:57
Engem érdekelne! Feltennéd a receptek közé?
45. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Diderke)
2009. ápr. 8. 18:13

mégegy római tálas:


Csirkemellet, karajt, tarját (ki mit szeret) kiklopfolunk, bekenjük pirosarany-mustár keverékével, borssal.

A tál aljába pici olajat öntünk, a hússzeleteket függőlegesen próbáljuk beletenni úgy, hogy mindegyik közé 1-1 szelet bacon megy.

Meghámozunk 10-15 gerezd fokhagymát, 2 vöröshagymát(őket negyedeljük)és a húsok köré szórjuk.

Lehet köré tenni negyedelt burgonyákat, sárgarépát hosszában kettévágva. A zöldségeket sózzuk!


Be a hideg sütőbe és 180-200 fokon megsütjük.

Ebben az a jó, hogy egyben megvan a köret is!

44. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Diderke)
2009. ápr. 8. 18:06

zseniális római tálas sólet receptem:


2 füstölt kacsa- vagy libacomb

fél kg bab (legjobb a fehér gyöngybab)

10 dkg gersli (árpagyöngy)

4-5 gerezd fokhagyma

libazsír

só, bors, pirospaprika, babérlevél


A babot beáztatom (kb. 2-3 óra elég is neki)

A róma tálat fél órára hideg vízbe áztatom.

A tál aljába 1 ek. libazsírt kenek. Beleszórom a bab felét, rá az árpagyöngy felét, sózom, borsozom, meghintem pirospaprikával, zúzott fokhagymával. Ráteszem a 2 libacombot, rá ismét bab, árpagyöngy, só bors, fokhagyma, közédugdosok 4-5 babérlevelet is.

Ráteszek mégegy ek. libazsírt.

Felöntöm annyi vízzel az egészet, amennyi épp ellepi.

Hideg sütőbe tolom, és max. 100 fokon! 3,5 órán át sütöm.

Félidőben ránézek, nehogy kiszáradjon. Ha kell, kis vizet öntök alá (általában nem kell)


Frenetikus élmény!

2009. ápr. 8. 18:05
Szerintem tallérsütő a neve, egyszerűen... mi így hívjuk...
42. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 41. - Hotdog68)
2009. ápr. 8. 16:19
Nekem meg légyszi azt mondja meg valaki, hogy ehhez hol lehet beszerezni a sütővasat (vagy mi a neve)! Voltam piacon, de ott nincs! :(
2009. ápr. 8. 14:11
valaki le tudná nekem írni egy sajtos süti receptjét? közepes korongokat kell sütni egy kerek összenyomható vas sütővel. A tésztája, sajtos, köménymagos, ha megsült ropogós korong lesz belőle. Valahová elraktam a receptet, és nem találom. Előre is köszi.
2009. ápr. 8. 13:46

Gyors Kavart Süti :Hozzávalók: 2 bögre cukor; 1 vaníliás cukor; 5 tojás; 1 bögre olaj; 1 bögre szódavíz (vagy szénsavas ásványvíz); 3 bögre liszt; 1 tasak sütőpor; 3 ek. kanál kakaó; lekvár, gyümölcs.


A cukrot, a vaníliás cukrot, a tojásokat, az olajat, a szódavizet, a lisztet és a sütőport összekeverjük, sárga masszát kapunk. A tepsit bezsírozzuk vagy sütő-margarinozzuk, majd belisztezzük. A massza felét beleöntjük a tepsibe. A massza másik felébe beletesszük a kakaót, és összekeverjük. Ezt a masszát ráöntjük a már a tepsiben lévő sárga masszára. Lekvárt és gyümölcsöt teszünk rá, majd megsütjük.


( Én szódavíz helyett tejet tettem,és kevesebb olajat,a bögre 3 dl-es volt,és elég nagy tepsiben sütöttem,szép magas,és puha lett--ja,és finom!)

39. vereskati (válaszként erre: 37. - Pesmár)
2009. ápr. 8. 09:52
Jó is ez:))) Én is szoktam:) Nálunk baracklekvárral szeretik:) Volt már olyan, hogy mire a második adag kisült, az első elfogyott:)
2009. ápr. 8. 09:48

Verőlegénycsemege :

2 dl tejföl,vagy joghurt

6 dl liszt

1 dl olaj

3 dl porcukor

2 tojás

1 cs. sütőpor

5 dkg dióbél

30 dkg vegyes gyümölcs,vagy befőtt(alma,körte,meggy,szilva)

vaniliás porcukor.


Keverjük alaposan össze a lisztet a sütőporral.

A tojások sárgáját tejföllel,olajjal,porcukorral keverjük simára,majd fakanállal dolgozzuk bele a sütőporos lisztet.

Végül forgassuk bele a keményre felvert tojásfehérjehabot.

A masszát simítsuk sütőpapírral bélelt tepsibe.

A lecsöpögtetett,kisebb darabokra vágott befőtteket forgassuk lisztbe,és szórjuk a darabos dióval együtt a massza tetjére.

Közepes hőmérsékletre előmelegített sütőben süssük készre,majd kihűlés után vágjuk hosszúkás téglalapokra,és a tetejét szórjuk meg vaniliás porcukorral.

Én gyümölcsjoghurtot szoktam beletenni,és a gyümölcsöket hozzákavarom a masszához,úgy teszem a tepsibe,(közepes méretűbe,én nem teszek sütőpapírt bele,hanem zsírozom,lisztezem.)és csak dióval szórom meg.

Gyorsan kész van,és finom.

2009. ápr. 8. 09:43

Gyors kakaós süti(finom,puha,és olcsó) :

1 tojást habosra kavarunk 5 dkg margarinnal,vagy vajjal,és 25 dkg porcukorral.

Teszünk bele 25 dkg lisztet,1 cs. sütőport,3 evőkanál kakaóport,és 2,5 dl tejet.

Jól kidolgozzuk.

Zsírozott,lisztezett tepsiben megsütjük.

Amikor kihűlt,kettőbe vágjuk,és megtöltjük.

Kisebb méretű tepsibe süssük meg,mert akkor jobban feljön.

Nem fontos megtölteni,porcukorral megszórva is finom,a gyerekeim tejjel szokták enni

2009. ápr. 8. 09:38
En mexikoi fajitat szoktam csinalni. Tok egyszeru, csak a zoldseg szeleteles a macera benne. Ha valakit erdekel, szoljon. Eddig meg mindig hatalmas sikere volt.
35. T.Orsa
2009. ápr. 8. 09:16
Ezt az almáspite receptet én szokta csinálni,és igen fincsi!Próbáljátok ki.
34. Sirga
2009. ápr. 8. 09:05
Főételként brassói az abszolút kedvenc (fiam ballagására 5 kiló krumpliból készítettem), desszertként könnyű, és sikeres szokott lenni a babapiskótás puding - bocs, a hivatalos nevét nem tudom), tejszínhabbal, csokisziruppal vagy darával.(Biztos ismeritek: tejbe áztatott babapisótára öntöm rá a vaniliapudingot, ha kicsit megdermedt, a csokipudingot. Erre fogyasztás előtt fújok tejszínhabot, és tortadarát/csokiszirupot.)
2009. ápr. 8. 08:59

Kefíres pottyantós (Veres Kati módra)

Hozzávalók:1 pohár kefír,1 pohár étolaj,1 pohár cukor, 3 pohár liszt,4 tojás, 1 csomag vaníliás cukor,1 csomag sütôpor,1 csipet szódabikarbóna,

1 csipetnyi só,1 citrom reszelt héja,

1 üvegnyi lecsepegtetett meggybefôtt, de bármely gyümi jó

Összekeverjük, olajozott tepsibe töltjük, a gyümölcsöket belepottyantjuk. 30 perc alatt megsül, gáz, 5-ös.

Állítólag napokig jó, de nálunk ez sem éri meg a másnapot:))). A múltkor nem volt itthon se gyümölcs, se befôtt. Lekvárt csöpögtettem bele és dió darabokat szórtam rá. Nagy siker volt. Legutóbb csokidarabokat szórtunk bele, a lányom szerint így volt a legfinomabb. 10 perc alatt összeállítható:)

32. hotdog68 (válaszként erre: 31. - Jilonia)
2009. ápr. 8. 08:53
ezt én is nagyon szeretem
2009. ápr. 8. 08:48

Én gyorsan sütök egy kis csögögét. A barátnőm csak cukrot, lisztet, sütőport vizzel összegyúr és jó vékonyra kinyújtva négyzeteket vág ki belőle és a közepére még húz egy vágást, majd olajban kisüti... Nagyon finom volt és alig kell hozzá vmi, esetleg lekvárt lehet tenni a tetejére + forró tea. Kipróbáltam és nekem is jól sikerült, de tényleg olyan vékonyra kell nyújtani a tésztát, amilyenre csak tudod, akkor lesz finom ropogós, és a gyereimmel szoktunk mindenféle maci és hasonló aranyos formákat kiszaggatni és úgy kisütni nagyon mutatós, vagy vékony hosszú csikokat vágok.

próbáld ki tényleg gyors és finom ée egyszerű...

Ja régebben én "2dl tejfölt, 2 tojást, pár kanál cukrot és amennyi lisztet folvesz összegyúrtam és rendes csöröge formára alakítottam úgy sütöttem ki" ez is jó recept így is szoktam itt nem olyan fontos vékonyra nyújtani!! Finom puha porcukorba forgatom. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook