Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen etetőszéket érdemes használni? fórum

Milyen etetőszéket érdemes használni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. ápr. 2. 21:41

Nálunk teljesen mindegy volt,hogy milyen az etetőszék,ugyanis nem volt hajlandó használni,mindig írt és olyan arcot vágott mint aki büntiben lenne.Ölben ettük,babakocsiban,mikor,hogy.Az etetőszék közben virágtatóként funkcionált.Nagyon elvoltam keseredve,mert nem kevés pénzbe került.De hálás vagyok,hogy akkor nem akart beleülni,met hónapok óta egyedül eszik a 2 éves gyerekem.Leültetem az asztalhoz 1 óráig tart amig kanalazza a levest és megeszi a másodikat,de már szinte alig megy félre valami:)


De mindenféleképpen,stabil etetőszéket válasszatok,amiből nem "hintázik2 ki a gyerek.Szerintem legjobb a fa.

2009. ápr. 2. 15:18
Nekem az antilop etetőm van.Könnyű tisztítani,biztonsági öv van benne.Harmadik gyerekemet szolgálja.
2009. márc. 13. 09:41
Sziasztok! Mi a fa etetőszéket vettük meg. Praktikus, mert az alja asztalka és később nyugodtam rajzolhat alkothat a csöppség. Az ára pedig megfizethető.
2009. jan. 26. 18:04

Mi a férjem gyerekkori etetőszékét újítottuk föl, nagyon szép lett, és nagyon jól, sokáig ki lehet használni.

Ez a fa kisasztal és szék, amit egymásba lehet tenni, de külön-külön is használható.

59. 1eb84e4bad (válaszként erre: 55. - Cadence)
2009. jan. 26. 17:11
Nekünk is ilyen, ugyanezeket tudja. És biztos vagyok benne, hogy sokkal praktikusabb és mobilabb, mint egy fa szék.
58. McKenzi (válaszként erre: 53. - Agotabagota)
2009. jan. 26. 11:38
Szerintem is szebb mint a műanyag - talán most már másképp döntenék, nekünk peg perego prima papa van, outletben vettem kb. fél áron, de így is nagyon drága volt (teljesen új volt, csak ha jól emlékszem kifutó modell)
2009. jan. 26. 11:25

Nekünk műanyag etetőszékünk van Peg Perego Prima Pappa. Használtan vettük. Megvan már 6 éve. Állítható a magassága, dönthető, görgőkkel az alján .

Takarítani nagyon könnyű, ami szerintem a fa etetőszékekről nem mondható el. Még egy előnye, hogy mivel párnázott kényelmes is.

56. benvik (válaszként erre: 55. - Cadence)
2009. jan. 26. 11:24
Nekünk is műanyag van, nem is vennék mást. 2 évesen még bőven belefér (ha nagyon akarnék még én is beleférnék). Amikor kisebb volt, nagyon is jó volt az a tálca, hogy szembe tudtam vele ülni, és úgy etetni. Most meg egy mozdulattal lekaptam, és odatoltam az asztalhoz:-))) A tesónak meg majd visszateszem ha aktuális lesz. Egy 6 hónapos gyereket tuti nem is tennék ilyen fa etetőszékbe.
55. Cadence (válaszként erre: 53. - Agotabagota)
2009. jan. 26. 11:10

Szia.

"nincs kirekesztve azzal az undorító batár nagy műanyag tálcával."Nekem müanyag etetöszékem van dupla nagy tálcás de képzeld levehető és ugy már is oda lehet tolni az asztalhoz.Állithato a magassága is!!!És amig kisebb volt és nem ült stabilan akkor is kényelmesen be tudtam rakni mert jól ki volt párnázva és dönthetö volt a háttámla.Szerintem egyáltalán nem undoritó nagyon szép piros.A mienk legalábbis de vannak nagyon szép müanyag etetöszékek rengeteg nem hiába olyan drágák.

54. agotabagota (válaszként erre: 50. - Juccogo)
2009. jan. 25. 19:31
szia írtam a fórumba, még most is érdemes megvenni egy lépcsőzetesen állítható fa széket, olvasd el amit írtam, a műanyagot meg add el, biztosan megveszik, itthon még mindíg ez a divat, nem látnak az orruknál tovább:)
2009. jan. 25. 19:29

mindenképpen fa, a műanyag annyira undorító egy anyag.

és lépcsőzetesen állítható legyen, ez kb. 14-15 éves koráig jó.

ajánlom a Stokke trip-trap-ot és a Leander-t(dán).

nekünk az utóbbi van, nagyon szép és praktikus, kényelmes a kicsinek, nálunk étkezik az asztalnál, nincs kirekesztve azzal az undorító batár nagy műanyag tálcával.

no és később , 2-3 éves korában is kényelmes az ülés, az állíthatósága végett, nem kell a gyereknek állmagasságban ülnie az asztalnál, és a lábának is van támasz, nem a levegőben kalimpál.

mindezeken túl szép bútordarab, nem kell félretolni, ha jönnek a vendégek, csak kiszedni a biztonsági karfát és máris ráültethetsz egy felnőttet, a miénk 80 kg-os teherbírású.

közel 10-12 féle pácolással és festéssel kapható.

üdv

ági

52. scorpiolady (válaszként erre: 45. - ZSU1980)
2008. dec. 28. 21:21
Nálunk is ez van.:-)
2008. dec. 28. 20:59
nekünk is műanyag van, a gyerekem 2,5 éves, de még bőven belefér, sőt néha én is elücsörgök benne, szóval jó széles :D
2008. dec. 27. 23:44
Nekünk műanyag 5 pontos öves, dönthetős etetőszékünk van. Ha most vennék, biztos, hogy fa átalakíthatósat választanék. A mostanit 1,5 évesen gyakorlatilag kinőttük, az övet már rég leszereltem róla.
2008. dec. 27. 21:49

Nekünk Baby point van, műanyag, állatható háttámla, állathító magasság, 2 kereke hátul. fékezhető, dupla tálcás, alul játétartó. Életem egyik legjobb vására volt! bármekkora asztalhoz odatehető, bárhol megetethető benne a gyerek, a felső tálcán egyedül eszik, azt lekapom és lemosom, az alsón pedig játszik. Csúcs szuper!


[link]

2008. dec. 27. 15:07
Van olyan etető szék, ami az asztalhoz rakható, így a család legkisebb tagja sem marad ki semmiből. De az is nagyszerű benne, hogy lépcsőzetes módon állítható felnőtt korig. Nem olcsó de szuper.
47. _kleo_
2008. dec. 27. 14:48

Attól függ, mennyi hely van az étkezőben. Ha sok a hely, akkor az IKEÁs sima kis egyszerűt ajánlom, nekünk ilyen van és nagyon bevált. Tálcával együtt valami 4000 Ft. Igazán megéri az árát, strapabíró.


Ha kicsi a hely, akkor asztalra szerelhetőt. Az első gyerkőccel nekünk ilyen volt, szuperül bevált az is. Ma már utazónak használjuk. Lapra csukható, egy reklámtáskában elfér, bárhova tudjuk magunkkal vinni, ha vendég baba jön, nem jelent gondot.


Szerintem a sokfunkciós dönthető, zenélő, liftezős székek nem érik meg azt a sok 10 000 Ft-ot.

2008. dec. 25. 14:53

Chicco, asztalra szerelhetos. Nem csak egy kampo van az aljan, hanem egy satu szeru kepzodmeny, amivel nagyon biztonsagosan rogzitheto szinte minden tipusu asztalhoz. (Uveghez ugy tudom, hogy nem.) Igy a gyerekek is az asztalnal tudnak etkezni mar a kezdetektol.

A tobbit azert nem szeretem, mert el tudjak rugni magukat az asztaltol. Raadasul soha nem a megfelelo magassaguak, az asztaltol nem fer el a gyerek laba.

2008. dec. 24. 21:58
Én ha ujra vennék,olyant vennék,amibe belehet kötni a kis lurkót.Mi fát vettünk,amit keté lehet venni szék+asztallá,de állandóan feláll benne,meg kiakar mászni!:(
44. supin
2008. dec. 24. 21:52
Unokámnak műanyag volt. Jól mosható..IKEÁ-ból.
2008. dec. 24. 17:36
a legolcsóbbat
2008. dec. 24. 11:57
Mi márkásat vettünk féláron outletben. Állítható, dönthető, levehető tálcás. Ebben rajzol és számítógépezik. A rajzolás azért lett a székre korlátozva, mert egyszer mindent (szó szerint, kipróbálta a tévén is!) összefirkált - de szerencsére le lehetett mosni (majdnem mindenhonnan:)))
2008. szept. 24. 19:39

Nekem olyan van ami átalakítható kis székké meg kis asztallá, mondanom se kell hogy már teljesen szétjött így nem sok hasznát vesszük a továbbiakban.

Én ha ujra kezdhetném nem biztos hogy vennék etető széket, mert ott a babahordó, meg a rendes asztalnál is elül a gyerek kicsit magasítva. Sok ilyen megoldásról hallottam mostanába.

Bár ennek az etetőszéknek nagy előnye hogy beleteszi az ember a gyereket és tudja csinálni a dolgát, és a gyerek is tud mocorogni, nem ugy mint a hordozóba.

40. Cadence (válaszként erre: 39. - Pmjudit)
2008. szept. 24. 19:34
Ebben én is egyet értek mert tényleg csak evésre használjuk és igaz hogy erre is találták ki.Én csak azért vettem dönthetö háttámlásat mert mint irtam akkor még nem tudott biztosan ülni.
39. pmjudit (válaszként erre: 37. - Cadence)
2008. szept. 24. 13:38
Az teljesen oké, hogy azért állítható mert még nem tudott ülni a baba, én azt akartam hangsúlyozni, hogy felesleges méregdrágán minden egyéb funkcióval ellátott széket venni. Vannak zenélő, játékokkal stb. ellátott székek is.
2008. szept. 24. 12:37
Nekem Ikeás van,sima műanyag tálcával.Tökéletesen megfelel és csak 4000ft.
2008. szept. 24. 10:59
Én azért vettem állithato háttámlásat mert még akkor nem ült magátol.De attol még ebbe is csak étkezni lehet és csak arra hasznájuk....
2008. szept. 23. 15:54

Nekünk műanyag van. A lányomnak is ugyanilyen volt + a mamáéknál az asztallá és székké alakítható. na de azt nem szerettem, mivel fa, nem olyan higénikus, mint a műanyag, és kicsi a tálcája.

A kisfiamnak is ugyanolyan műanyag Brevit vettünk 8000Ft-ért a Brendonban.

Semmi másra nem alkalmas, csak etetőszék. Nem hintázik, nem állítható a háttámlája, nincsenek rajta játékok, csak étkezni lehet benne és szerintem ezért is veszünk etetőszéket.

Mi elégedettek vagyunk vele, könnyen tisztítható és összecsukható.

35. Lexike
2008. szept. 23. 14:57
Nekünk műanyag van. Nagyon szereti a fiam. Állítható a támla, a magassága, a tálca több szinten. Teljesen biztonságban van benne az öv miatt.A párnája kivehető, könnyen tisztítható. Összecsukható. Drága volt nagyon de nem bántam meg, hogy megvettem.
2008. szept. 23. 14:53

Én is az IKEÁ-sra esküszöm. Amilyen gagyinak néz ki, olyan jó. Felesleges többet költeni rá. Ezen nincs ami el tud romlani.

A barátnőmék márkás 30000 Ft-ost vettek a gyereknek, a nagyi meg az IKEÁ-st, mert sokat voltak nála. Az lett a vége, hogy otthonra is venni kellett egyet, mert a gyerek sokkal jobban szerette.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook