Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ételeket lehet lefagyasztani? fórum

Milyen ételeket lehet lefagyasztani? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 8. 13:20
Fasirt keszen,kisutve, vagy csak bekavarva?
12. benvik
2012. máj. 8. 13:10
Én is ezt csináltam a második baba előtt. Volt a mélyhűtőben panírozott husi, sajt, csak ki kellett sütni. Először panírozás után egy tálcán mélyhűtöttem, amikor megfagyott, ment zacsiba. Volt így fasírozott is. Aztán volt teljesen kész pörkölt, csak tészta kellett hozzá, volt lecsó, bolognai szósz.
2012. máj. 8. 13:08

Húsételeket lefagyaszthatsz(pörkölt,hortobágyi húsos palacsinta,sült hús,fasírt)

A panírozott dolgokat nem fontos megsütni,folpackot tegyél közé és könnyen szétválasztható és azonnal süthető.

2012. máj. 8. 13:06

Egyébként szerintem ez az előre lefagyasztás nagyon jó öltelt és nem csak a második babánál.

Biztos, hogy első babánál is nagyon jól jön, hogy csak ki kell olvasztani és már kész is!

9. nik84 (válaszként erre: 6. - Chrissy28)
2012. máj. 8. 13:01
Húslevest én szoktam tésztával is, a tészta is bírja a fagyasztást.
2012. máj. 8. 13:01
Szinte bármit. Én szoktam tejfölös gombapaprikást, és nyers burgonygombóct is lefagyasztani. Kiolvasztáskor kinyit "nyányás", de kevés liszt segít és újra jó.
2012. máj. 8. 13:00

Akár begyúrt keksztésztát is lefagyaszthatsz, vagy pizzatésztát is.

De találtam egy fórumot, hátha hasznos lehet:

[link]

2012. máj. 8. 12:59
Huslevest (teszta nelkul), gulyaslevest, csipetkenek valot, porkolteket.
5. malkata (válaszként erre: 4. - Nik84)
2012. máj. 8. 12:59
mi pörkölt alapot szoktunk, abból lehet csinálni más kajákat és káposztás ételeket, csilis babot... amibe krumpli van azt tuti nem, de a többi zöldség se lesz már igazi felengedve.
2012. máj. 8. 12:56
husokat főve, sülve, pörkölteket simán, a zöldségfélék nem nagyon bírják, szivacsos állaguk lesz kiolvasztás után. Krémlevesek mondjuk bírják sztem.
2012. máj. 8. 12:54
Szulni keszulok, mar van egy 1,5 eves fiam, es 1 honap mulva szuletik a kovetkezo. Biztos nem lesz tul egyszeru az elso par het. Szeretnek felkeszulni es elore fozni par dolgot, amit a nehez napokon eloveszek es kiolvasztva tallalhato. Tippeket varok. Mit tudnek lefagyasztani?
2012. máj. 8. 12:53
Tejfölöset, krumplisat semmiképp, nem lesz gusztusos olvadás után...
2012. máj. 8. 12:51
Milyen eteleket lehet lefagyasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook