Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ételeket érdemes egy kerti partyn csinálni? fórum

Milyen ételeket érdemes egy kerti partyn csinálni? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 15. 11:05
Salátát coleslaw-t
8. f758a7200f (válaszként erre: 7. - Spigi28)
2013. máj. 15. 11:02

Ez attol fugg, mit?

Pl az oldalast vagy a grillcsirket hagyni kell es csak egyszer szokas megforditani. Grill tipusatol is fugg, a mienknek van teteje es ugye, ha surun van nyitogatva, pont nem jo, szoval nem kell ott allni vegig de egyvalaki nagyon budos lesz az biztos, ez rendszerint a ferjem:)

Mert be kell gyujtani meg amikor felteszi, leveszi a cuccot, elkerulhetetlenul koszos lesz es fustszagu...ez a kerty party milyensegetol is fugg, nekunk baratokkal igy is jo de ha pl valami elegansabb kell akkor tenyleg nem jo a grill

2013. máj. 14. 16:43
Én nem grilleznék hanem bográcsoznék. A grillnél szinte folyamatosan ott kell állni valakinek
2013. máj. 14. 16:30

lehet grillezni húsokat, legjobb a tarja és a csirkemell, vagy csirkecombfilé, előtte 1-2 nappal bepácolva



bográcsban meg egy jó pörkölt ,belefőzve a krumplit! abból baj nem lehet :)


+salátákat csinálnék , legalább 3 félét

2013. máj. 14. 16:23
pl bográcsban?
2013. máj. 14. 16:08
Pörköltet.
2013. máj. 14. 15:53
ezek jól hangzanak köszönöm.de inkább melegben gondolkozom,mert ebédre tervezem ezt az egészet.
2. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2013. máj. 14. 15:51

Meleget akarsz nekik adni, vagy hideget?


Van egy grilles naplóm:


[link]


Itt leírtam pár dolgot, ha érdekel, de inkább grill kategória.


Ami hideg, én olyanokat szoktam, hogy bruschetta, babsaláta, és fogpiszkálóra különböző dolgok, egyszóval minden olyan, amit egy kézzel, vagy kistányérból villával is lehet enni, állva is, stb.


A fogpiszkálóra verzióim (ezek mind snack, vagy előétel kategória):

-1 szem szőlő, 1 kocka trappista

-1 kocka olasz mortadella, 1 kocka gorgonzola, vagy pálpusztai (ezt csak, ha a vendégeknek bejön az ilyesmi)

-1 kis paradicsom, 1 kocka mozzarella, 1 kis levélke bazsalikom

-trappista(vagy emmentáli), olívabogyó, sültpaprika kocka

-emmentali, almakocka, dióbél

2013. máj. 14. 15:44
Sziasztok!júliusra kerti partit szervezünk a rokonságnak.milyen ételt készíthetnék ami nem kerül vagyonba,de finom is legyen és jól is nézzen ki.köszönöm a segítségeteket előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook