Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ételek tiltottak szoptatásnál? Főleg az első hónapokban? fórum

Milyen ételek tiltottak szoptatásnál? Főleg az első hónapokban? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 16. 10:05
Köszi mindenkinek a tanácsokat!:-D
2010. febr. 16. 10:05

Hát mivel fiacskám elég hasfájó, így inkább nem játszom ezzel és kerülöm ezeket az ételeket.

A tesztelést, hogy mitől akad ki inkább kihagyom , mert míg kiderül addig is szenvedne.

2010. febr. 16. 07:24
káposztafélék és hüvelyesek, minden ami puffaszt a baba féléves koráig tilosmert átjut a tejbe is és hasfájást okozhat az erre érzrékeny babáknál ezt kétszeresen is vtapasztalom
10. Chrystin13 (válaszként erre: 5. - Weberkitti)
2010. febr. 15. 20:09
Sztem ez is egyén/baba függő, valamelyiknek fáj a hasa tőle, valamelyiknek nem!
9. Pné Veronika (válaszként erre: 8. - Christineee)
2010. febr. 15. 18:13
Nincs mit, szívesen... :-)
8. Christineee (válaszként erre: 6. - Pné Veronika)
2010. febr. 15. 18:07
Köszi szépen:-DD
2010. febr. 15. 18:06
Nekem a rostos üdítőket nem ajánlották. Sajnos nem tudtam sokáig szoptatni, de abban a pár hétben csak vízen és almalén éltem.
2010. febr. 15. 18:05

Szia. Van már egy hasonló fórum:


[link]


Tudásbázis - Mit nem szabad ennie a szoptatós anyának?


Nézz körül, lehet, hogy itt is találsz jó dolgokat...

2010. febr. 15. 18:04
Én amikor hazajöttem a kórházból az első kaja, amit magamba tömtem az nem más volt, mint TöltöttKÁPOSZTA!!! ÉS nem volt a gyereknek semmi baja!! Én nem hiszem, hogy ezektől az ételektől bármi bajuk lenne! Az egyetlen, amitől az én babám hasa fájt az a hülye szoptatós tea volt. 3 fajtával próbálkoztam másnap fájta a hasa. Ezt nem akartam, nem ittam, és lám semmi baja nem volt!! (17 hóig szoptattam!)
2010. febr. 15. 18:04
Én is csak a puffasztó zöldségeket tudom hogy nem ajánlatos. Én nem is ettem, mégis hasfájós volt 3 hós koráig, aztán egycsapásra elmúlt:)
2010. febr. 15. 18:03
Már az a nézet elavult,hogy a K vagy B betűs dolgokat nem szabad szoptatás alatt enni,mert sik értékes összetevőt vonhatsz meg így a szervezetedtől.Inkább figyelni kell,hogy mire hogy reagál a pici és azokat esetleg nem enni,de a többi mehet.
2010. febr. 15. 18:02
Szerintem a barackot lehet, legalábbis egy barátnőmnek attól lett rengeteg teje!
2010. febr. 15. 18:00

Sziasztok!


Érdekelne hogy mik azok az ételek amiket nem szabad enni szoptatás alatt. Tudom hogy a K és B betűsek mint pl a karfiol, káposzta, vagy borsó, bab.


De vajon a B betűs barack is idetartozik?


Pontosan miket nem szabad???


A fiam kicsit hasfájós így mindenképpen figyelnem kéne ezekre. Előre is köszönöm a segítségeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook