Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen esküvő/lakodalom lehet még lehetséges? fórum

Milyen esküvő/lakodalom lehet még lehetséges? (beszélgetős fórum)

12. pierot
2015. szept. 1. 14:50
végül is milyen volt????
11. hnora (válaszként erre: 6. - Itimi78)
2010. márc. 19. 19:50

nemrég voltam egy ilyenen, mindent olyan nagyon szalonosan játszottak... háááát...

Mi kora délután templomban kimondtuk az igent, aztán egy étterem kerthelységében a családdal és a nagyon közeli barátokkal estebéd, majd este egy kibérelt szórakozóhelyen buli a barátokkal.

A polgári esküvőt pedig a nászutunkon tartottuk (mivel az itthoni ceremónián sokat spóroltunk, ezért megengedhettük magunknak Balit, és a kinti kézfogó +100 ezres költségét), ott ketten voltunk, egy tó és egy rizsföld között, tanúnk a magyar konzul, násznépünk a kacsák. Nekünk tökéletes volt, persze mindenkinek magának érdemes megálmodnia.

10. Annaaa (válaszként erre: 9. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 19. 18:10
Nekem ez a variáció tetszik eddig! :)
2010. márc. 19. 16:45

egy virágzó cseresznyefa alatt kimondani az igent, piknikezni a szabadban és nyárson malacot sütni, valaki gitározna, vagy hárfázna mi meg énekelnék táncolnánk nagyokat nevetnénk...

megnéznénk a naplamentét és lovaskocsival hazakocsikáznánk :))

utközben még megállnán egy tónál, mesztelenül fürödnénk benne, szerelmeskednék egy nagyot és utána tényleg haza mennénk.. :))

2010. márc. 19. 15:44
én elmennék egy különleges helyre és ott házasodnék.
2010. márc. 19. 14:43
A szertartás után egy laza strandpapucsos sütögetős kerti party.
2010. márc. 19. 14:42
Hívjatok szalonzenekart,akik az örökzöldektől kezdve a rockon át a blues-ig mindent játszik.
2010. márc. 19. 14:39

- sátras esküvő (mármint nem camping :))

- otthon kerti party a szertartás után

2010. márc. 19. 14:38
Én el tudnék képzelni olyat, hogy délelőtti esketés (gondolj bele, egy szép nyári délelőtt). Utána ebéd egy étteremben (igényes, elegáns menüsorral). Aztán mindenki pá-pá.
2010. márc. 19. 14:38

őszintén bármilyet :) attól függ az ifjú pár mit is szeretne :)

nem muszáj lakodalmast hallgatni csak azért, mert az a sablon, én a komolyzenét is bevetném pl. bár ez nem feltétlenül tetszik mindenkinek :)

2010. márc. 19. 14:37
Éttermes?
2010. márc. 19. 14:36
A "hagyományos lagzis", mulatós zenés esküvőn kívül még milyen lehetőséget tudnátok elképzelni? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook