Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés ha valaki nem beszél veled, és te nem tudod miért? fórum

Milyen érzés ha valaki nem beszél veled, és te nem tudod miért? (beszélgetős fórum)


1 2
5. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 4. - E28ddc7c9b)
2007. nov. 2. 15:43
☺☺☺
4. e28ddc7c9b (válaszként erre: 3. - 5d3fac1d2b)
2007. nov. 2. 15:42
Igazad van Aljon, ilyenkor legegyszerűbb egy vállrándítással elintézni. Ha eszi magát ez ember, hogy mit-miért, idegileg kikészül.
2007. nov. 2. 15:37
Az elmúlt évek csalódásai megtanítottak arra,hogy az ilyennel már nem is foglalkozok!Régebben rágódtam,agyaltam,de most már egyszerűen nem érdekel!Úgy is előbb utóbb kiderül!
2007. nov. 2. 15:29
nekem is van ilyen exbarátnöm. már augusztus eleje óta nem beszélünk, de nem árulja el, hogy mi baja velem.régebben is volt már, hogy valami baja volt, nem szólt, mindig én mentem utánna, de akkor sem adott soha egyenes választ. mindig mástól tudtam meg az igazat. most nem mentem utánna.nagyon rossz érzés nem tudni az okot, de azt gondolom, az ilyen ember soha nem volt igazán jó barát. ha az lenne, meg tudnánk beszélni.én most ugy fogom fel,hogy vannak az életben sokkal fontosabb dolgok, és más emberek, akik megérdemlik a barátságomat.arra koncentrálok.
2007. nov. 1. 16:58
Nagyon rossz. Velem az elmúlt 1 hónapban ketten is eljátszották ezt. Miért? Nem tudom, nem árulták el, és ez nagyon fáj nekem. Büntetnek, de nem árulják el miért.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook