Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés ha valaki nem beszél veled, és te nem tudod miért? fórum

Milyen érzés ha valaki nem beszél veled, és te nem tudod miért? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 30. 15:42
ö biztos tudja mi baja van. Én egyszer kérdezek, ha nem válaszol, akkor rá hagyom. Nem tud érdekelni.
2009. jan. 30. 15:32
Aki nem beszél az akkor tartsa meg magának a baját,régebben ha valakinek baja volt velem és hallgatott még én kérdeztem ugyan már mi baja?Most már nem érdekel,könyörögni nem fogok senkinek,puffogjon mindenki ugy ahogy akar.
2009. jan. 30. 15:21
Borzalmas!
2009. jan. 30. 14:35
Ha nem mondja el,akkor sajnálom!Én tartom magamat annyira embernek,hogy megbeszélem a másikkal ha van valami nyomorom vele!A többi rajta múlik!
31. bbd41dd88b (válaszként erre: 30. - Spring76)
2009. jan. 30. 14:31

Bár így tudnék tenni!!!

Nem baj, bízom, az idő majd megold mindent!!!

2009. jan. 30. 14:19
NÉma gyereknek anyja sem érti.... Ha nem beszél hát nem beszél. Ne büntetésként fogd föl. Ne vedd föl az ilyen dolgokat és hidd el neki sokkal rosszabb lesz mint neked. Fel a fejjel
2009. jan. 30. 14:15
szörnyű
2008. dec. 10. 21:29
Aki normális, azt elég szépen kérni, árulja el, miért hallgat, és talán nehéz szívvel de elmondja, a többi csak sértődős kislányt (lehet fiú is persze az illető, csak ez ugye egy olyan klasszikus összetétel :) ) játszik és elvárja hogy pitizzenek neki, szóval az ilyenekkel tényleg nem érdemes foglalkozni. Egy igaz barát, vagy valaki aki közel áll hozzánk, biztosan nem így próbál reagálni a konfliktusokra, hanem valami normálisabb módon. Szerintem aki ezt teszi veletek, azért ne nektek legyen lelkiismeret-furdalásotok.
27. Mocori
2008. dec. 10. 21:21
a lehető legrosszabb és lelkifurdalásom van.
26. erikpipi (válaszként erre: 17. - 0c97fbb607)
2007. nov. 6. 08:04

"Ha valaki harmadik személy áskálódik ellened.Viszont ebben az esetben,soha nem volt igazi barátság."

így igaz.

25. évi75 (válaszként erre: 19. - 0c97fbb607)
2007. nov. 6. 07:49
én is mindig megpróbálom kideriteni mi a gond, de ami nem megy, azt nem eröltetem,meg mindig én menjek,mégha ö bántott is meg?!na nem. egyszer betelik a pohár.és ahogy lejjebb írtad, mi van ha ö tett ellenem rosszat, és nem mer a szemembe nézni? mondjuk egy igaz barátság meg tud bocsájtani, de ahhoz elöbb meg kellene beszélni.egy fecske nem csinál nyarat, és mindenhez két ember kell.de tényleg ha egy harmadik ember fordította ellenünk? de azt is meg kellen beszélni. a tisztázás híve vagyok.
24. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - 0c97fbb607)
2007. nov. 5. 20:04
jóbarátokká válni kell :) ugye... odáig hosszú út vezet, de ha lekanyarodik az első jobbkanyarnál, akkor lelke rajta :)... a mai napig nem értem, és lehet nem is izgat igazán :)
23. 0c97fbb607 (válaszként erre: 22. - 4726e582cf)
2007. nov. 5. 20:00

Na azért így már más!Teljesen érthető.

Én azt hittem jó barátról beszélsz.

Ha valaki nem kér belőlem ,akkor nekem sem számít mi oka van rá:))))

22. 4726e582cf (válaszként erre: 21. - 0c97fbb607)
2007. nov. 5. 19:57

Nem fecsérlem az időmet ilyen emberekre... nem véletlen nincsenek barátai, de tudod, ennyi légy nem tévedhet :O


Mellesleg nem voltunk akkora "barátok", azaz barátnak sosem nevezném... ha akar valamit úgyis jelentkezni fog, mert amíg voltunk itt-ott azért nagyon is fájt a foga azokra az ismert arcokra, akikkel tartom a kapcsolatot zenei fronton. Csak azt hagyta ki a számításból, hogy ezeknek az embereknek igen zárt ismerős köre van, új arcok nem kerülhetnek bele, gondolom ezt is zokon vette... hogy jön az x.y. zenész ahhoz, hogy le se sz@rja a fejét... de tudod hogy van, én már tizensok éve ismerem azokat, akikkel jóban vagyok a zenei és egyéb médiás világban, ezt nem lehet űberelni (ha jól írom egyáltalán), egy bemutatással, és a csoda várásával, hogy na majd valamelyik rákattan... :O, beigazolódott, hogy nem érdemes arra, hogy foglalkozzam vele, ennyire egyszerű.


Büszkeség? Lehet így is fogalmazni, de már mást nem érzek vele kapcsolatban, mint szánalmat, nem vétettem ellene, sőt kedvére tettem mindenben, ha ez nem felel meg, és így intézi az ügyeit, lelke rajta... tőlem :). Nem leszek szegényebb miatta lelkileg az tuti!

21. 0c97fbb607 (válaszként erre: 20. - 4726e582cf)
2007. nov. 5. 08:41

Figyeltem:)

Ha ki akartad volna valóban deríteni,nem állsz meg egy visszautasításnál,de a büszkeséked nem engedett tovább:)

20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - 0c97fbb607)
2007. nov. 4. 18:00

Látom nem figyelsz :)... az előző hozzászólásomban leírtam, hogy próbáltam kérdezni, hogy mi a baja, de nem reagált rá... olvass vissza :).


Aztán írtam, hogy így már nem is érdekel, amúgy az ilyen emberek sem érdekelnek egyáltalán. Ha neki ez a hiszti megfelel, ám legyen, nincs rá szükségem. Nem ő az egyetlen barátom, és szerencsére ő volt az egyetlen félreismert, aki így viselkedett, mára már orrom van az ilyesmihez, úgyhogy tartózkodom az ilyen emberektől.

19. 0c97fbb607 (válaszként erre: 18. - 4726e582cf)
2007. nov. 4. 10:30

Ezesetben ,te vagy aki elfordúl tőle,ha mégcsak meg sem próbálod kideríteni ,mi a baja.

Sosem tudhatod,kiből ,mi vált ki ilyen reakciót.

Ha nem próbálsz utánna járni,akkor te nem vagy elég jó barát.

18. 4726e582cf (válaszként erre: 14. - Évi75)
2007. nov. 4. 10:28

nekem is ez a véleményem, hogy jellemtelen, nem egyenes ember...

csak mikor megismeri az ember, akkor van egy másik arca, ami szimpatikus, úgymond álarc, és ezért állunk aztán teljesen tanácstalanul a nembeszélekveleddel... - mert nem ilyennek ismertük meg.


de így utólag nem is érdekel, hogy min kapta fel az említett csaj a vizet, vagy mit tett vagy akármi. főljön a saját levében...

2007. nov. 4. 09:31

Szerintem ha ilyen történik,akkor két oka lehet.

Vagy te bántottad meg valamivel,vagy pedig ő tett olyant ami miatt nem akaródzik a szemed elé kerülni.Magyarul,neki van valamiért bűntudata.


Van egy harmadik is,bosánat.

Ha valaki harmadik személy áskálódik ellened.Viszont ebben az esetben,soha nem volt igazi barátság.

2007. nov. 4. 09:29
Én amondo vagyok, azért nem akar veled beszélni, mert valami nagyon rosszat tett ellened. Nem akar a dologgal szembenézni és menekül.
2007. nov. 4. 09:26
szornyu erzes. en szeretem tisztazni a dolgokat. nyiltan megbeszelni. es nagyon zavar, ha valaki haragszik ram, en pedig nem tudom, hogy miert.
14. évi75
2007. nov. 3. 13:05
nem tudom megérteni az ilyen embereket, de egy jellemtelen, nem egyenes ember az ilyen!üljünk le megbeszélni, lehet hogy egy hülye pletyka, vagy csak rossz napja volt valakinek, de hogy nem tisztázni a barátunkkal????... nem értem
2007. nov. 3. 10:04
Volt már ilyen. És még ma sem értem miért, de most már úgy vagyok vele, magasról...Ráadásul akkor a legjobb haveromnak mondhattam. Egy napon semmi nem előzte meg, sőt előtte békében elváltunk és megbeszéltük másnap találkozunk, s egyszerűen csak elkezdte kinyomni a telefont. Nem tudtam mire vélni, de egy sms-ben megírtam neki, hogy akkor töröljük ki egymás számát és kész. Csak hogy nehogy az legyen, ha olyan kedve van, 2 hét múlva felhív. Nem szeretem az ilyen elintézési módot. Ma már tudom, hogy nem volt a barátom, és félreismertem. Sztem azok csinálják ezt, akik fel akarják hívni magukra a figyelmet. Mindenesetre elég gyermeteg módszer.
2007. nov. 3. 08:01
gyűlölöm!!!Mondja meg, és akkor majd megértem, mi a baja.
11. LoLiNa
2007. nov. 3. 07:10
nem beszél? egészségére :D nem kötelező beszélgetnünk, megy az élet tovább anélkül is
2007. nov. 3. 00:33
Nem értem az ilyen embereket komolyan. Volt egy csaj... nem nevezem barátnőnek, vagy ex barátnőnek sem. Úgy tűnt jól megvagyunk, majd egyszer nem szólt többet hozzám, persze akkor faggattam, hogy mi baja van, mire olyan dolgokat vágott a fejemhez (természetesen nem volt hajlandó telefonon beszélni velem, csak üzengetett és mikor hívtam, hogy mégis kíváncsi lennék élőszóban a kifogásaira, akkor letagatatta magát) SMSben, amik nem voltak igazak. Ráhagytam, ha ez így megfelel neki, ám legyen, de ne csodálkozzon, ha egyedül marad (mellesleg nem voltak barátai... vajon miért?!)
2007. nov. 2. 19:28
Több éve ismerjük egymást. Még előző nap beszélgettünk, nevetgettünk. Másnap már nem beszélt velem. Azóta eltelt kb. 1 hónap. Többször próbálkoztam megtudni az okot, de hiába. Eddig minden titkát nekem árulta el, lelki szemetese voltam. Elképzelésem sincs mi a bűnöm.Mit tegyek hogy kiderítsem vétsédem?
2007. nov. 2. 19:18
szörnyüek az ilyen emberek! jobbigy nekem m.aljon!és megértelek már téged is!
7. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 6. - Évi75)
2007. nov. 2. 15:49

Szia!

Örülök,hogy végre észrevetted,hogy csak kihasznál!Sose mond/mondott igazat és kifejlesztette a tökélyre a kihasználási technikáját!

6. évi75 (válaszként erre: 3. - 5d3fac1d2b)
2007. nov. 2. 15:47

szia!

én is sokat lelkizek,lelkiztem, de ezen már nem.te tudod kiröl van szó.velem sosem volt egyenes.köszönünk, és ennyi.ez elég is.tovább léptem. sok értékes ember van, inkább rájuk szánom az idöt és energiát.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook