Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen erősnek kell lenni a csíkoknak az LH-teszten? fórum

Milyen erősnek kell lenni a csíkoknak az LH-teszten? (tudásbázis kérdés)


10. gumi-nyuszi (válaszként erre: 8. - Hanky panky)
2012. máj. 17. 20:51

Köszönöm.

Igazából nincs szembetűnő különbség, de ha jól megnéztem ezt láttam és egy kicsit aggasztott. A múlt hónapban szépen jelzett, de akkor UH után kezdtem el és egyből pozitív volt, így nem tudtam, hogy most mi a gond (ha van egyáltalán).

Eddig 2 UH-n követett hónapból 2x láttuk a szép tüszőket, szóval érni biztos érik a szentem, de gyanús, hogy rövid a luteális fázisom, illetve határeset a progi szintem, így ebben a hónapban megpróbálkoztunk a clostival.

Mindenesetre köszi a választ!

9. homern (válaszként erre: 7. - Gumi-nyuszi)
2012. máj. 17. 20:37
azt hogy nálad van-e jelentősége az ilyen pici eltéréseknek,csak a dokid tudja megmondani.nálam nem lett volna,de a te esetedben lehet tud valamire következtetni belőle a doki.ezt innen nem tudjuk megmondani akkor sem,ha 4 kérdőjellel nyomatékosítod a kérdésedet :(
2012. máj. 17. 20:12
Nálam is előfordul, hogy egyik nap halványabb, mint az előzőn. A lényeg, hogy az LH csúcsot jelezze a teszt. A noneme teszt is ugyanolyan jó, mint amit a drogériába veszel, ott csak a csomagolást és az egyéb költségeket fizettetik pluszba veled.
7. gumi-nyuszi (válaszként erre: 6. - Homern)
2012. máj. 17. 19:07

Igen, ezt tudom és tsiztában vagyok azzal is, hogy eddig negatívak a tesztjeim.

Én arra lennék kíváncsi, hogy az gondot jelent-e, ha egy korábbi egy adott napon elvégzett teszten erősebb egy picivel a tesztcsík, mint a másnapin.

Van jelentősége annak, hogy a negatív tesztek között árnyalatnyi különbségek vannak és nem napról-napra erősödik, hanem egy-egy napon halványabb, mint az előzőn????

2012. máj. 17. 18:06
ha olyan erős a csík mint a kontroll,vagy erősebb akkor pozitív,az összes többi nem.
2012. máj. 17. 15:15
Sehol senki?
4. gumi-nyuszi (válaszként erre: 3. - KicsiBone)
2012. máj. 17. 08:32

Egy külföldi barátnőmtől kaptam, no name márka. Egyébként a különbséget fotón szerintem nem is lehetne látni.

A kérdés most tényleg az, hogy napról-napra erősödnie kellene vagy belefér egy pici különbség???

3. KicsiBone (válaszként erre: 2. - Gumi-nyuszi)
2012. máj. 17. 08:10
Képet nem tudsz feltenni róluk? Milyen márka? Neten talán érdemes lenne fényképeket keresni az adott márkáról, úgy talán egyszerűbb..
2012. máj. 17. 08:06

Szóval!

Clostis hónapom van. A gyógyszer abbahagyása óta naponta nézem az LH tesztet, orvosi utasításra. Eddig mindegyik (3 db) negatív, de nem is ez a gond. A problémám az, hogy a második napon elvégzett teszt egy kicsit erősebb csíkot mutat, mint a harmadik napi. Ez gond? Vagy teljesen mindegy?

Tudom, hogy mind negatív, de nem kellene erősödnie?

(Kb. minden nap ugyanabban az időben, 17:00-kor tesztelek.)


Előre is köszi a segítséget!

2012. máj. 17. 08:03
LH teszttel kapcsolatos kérdés. Részletek lejjebb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook