Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen érfalerősítő tabletták vannak? fórum

Milyen érfalerősítő tabletták vannak? (tudásbázis kérdés)


13. f64f0d9a69 (válaszként erre: 12. - Bella2011)
2012. ápr. 25. 15:05

Jobbulást kívánok!!!

Az érfalat folyamatosan karban kell tartani, mert pl. a C vitamin kiürül a szervezetből!


A Rutascorbin növeli a hajszálerek ellenállását és csökkenti ezen érfalak átjárhatóságát /permeabilitásukat/. Így a kicsi erek falának normál kondíciója fenntartható. De szükség van a C-vitaminra a kollagén rostok képzéséhez, a sejtek közötti teret kitöltő anyag képzéséhez, a kapillárisok belső sejtbélésének, /az endotheliumnak / a képzéséhez, a szervezetben zajló elektrontran szportban is nélkülözhetetlen. Mivel ko-enzim is, ezért antioxidánsként is hat. Szükséges többféle vegyület és enzim képzéséhez. A szervezet raktáraiban kb. 1ooo mg C-vitamin van és ebből kb. 3-4 % ürül ki naponta, ezt pótolni kell. C-vitamin hiányában az érfal törékennyé válik, vérzések lépnek fel, a sebgyógyulás elhúzódik, fog-és csontképződései zavarok jelentkeznek, a szervezet ellenállóképessége csökken.

2012. ápr. 25. 13:36
Köszönöm a sok értékes válszt!
2012. ápr. 25. 12:07
Rutascorbin és a C-vitamin nagy dózisban
2012. ápr. 25. 05:57
ginko- az egyik legjobb szerintem az erek állapotjavítására. Kiegészítve vitaminokkal, hogy ne legyen hiányállapot.
2012. ápr. 24. 19:19
Detralex
2012. ápr. 24. 19:18

Rutascorbin!

Vagy bioflavonoidos C vitamin.

Ha elpattan ez hatásos - tapasztalat :(


Visszérre nálunk bevált a Plerudin Forte kenőcs + Plerudin tabletta.

2012. ápr. 24. 15:17

Grape seed a BioTech-től.Nagyon jó!

Omega3,Q10 ezek mind jók erre.

2012. ápr. 24. 15:06

Rutascorbin?

[link]


(C vitamn)

5. Bella2011 (válaszként erre: 4. - Mafalda)
2012. ápr. 24. 14:56
Voltam orvosnál mind a két lábamból kiszedte az ereket.Mármint a visszereket.Ő annak idején az Endovenont ajánlotta. Csak nem akarom folyton ugyanazt szedni mert egy idő után em úgy hat.Sok állandóan szedett gyógyszert is váltogatják az orvosok. Csak ebből gondoltam hogy mást is ki kellene próbálni. Egyébként egynek jó volt.De hátha van jobb. Keresem az "igazit".
2012. ápr. 24. 14:52

Ha ennyire komoly a bajod,akkor fordulj orvoshoz,ne kisérletezz!A gyógynövények nem ártanak,de gyógyszert ne vegyél csak ha az orvos rendeli.

A Venorutont anyukám is használta.Nem vált be,hogy váltani akarsz?

2012. ápr. 24. 14:46
Érfalra a vadgesztenyét ajánlották,ami van krémben és tablettában is.Emellett a szőlőmag örlemény is segíti az érfalak egészségét.Olvass róla a neten
2012. ápr. 24. 14:45

Sziasztok!

Az utóbbi napokban megint fájnak az erek az ujjamban sőt az éjjel a szememben el is pattant egy ér.Szoktam évente 1-2 kúrát csinálni venoruton és detralex tablettákkal. Most szeretnék valami mást szedni. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Esetleg orvosi ajánlása?

2012. ápr. 24. 14:40
Érfal erősítő tabletták.Tudtok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook