Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen érdekes, hogy az influenza eltűnt és helyébe lett Covid, igaz? fórum

Milyen érdekes, hogy az influenza eltűnt és helyébe lett Covid, igaz? (beszélgetős fórum)

28. unom (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 04:37

Olyan k3rdéseket tesznek fel, amire a választ ő is megtalálhatja, csak nem akarja.

Szerintem annyira félnek, hogy jobb azt hinni, hogy nincs Covid, nincs veszély.

Ezért bármit elhisznek, ami ezt a hamis biztonságérzetet erősíti.

27. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 01:09
A jehováknàl hasonló a módszer. Agymosottak. :)
26. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 01:02
👌
25. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 00:54
Van, aki nem lesz kovidos, de ki megy a hidegre, ott egy kicsit megfázik és prüszköl egy napig, fél napig amíg nem iszik egy jó meleg teát... 🙂
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Unom)
2021. márc. 23. 23:04
Az lep meg, hogy a gondolkodókat, kérdéseket feltevőket nemhogy nem szeretik, egyenes gyűlölik. Ez is valamilyen társas rituálé lehet mint az állatoknál ami erősíti a közösségi szellemet.
2021. márc. 23. 21:51

Jajistenem, még egy nembirka 🙄


Nem, nem szűnt meg az influenza, csak kevésbé fertőző, mint covidot okozó vírus, és pont azért van kevesebb influenzás, mert maszkot hordanak sokan, kezet is mosnak, távolságot is tartanak.


Komoly logikai buktatót nem látok, csak egy félrevezetett okoskodót.


Ha kíváncsi vagy, tényleg nyitott a valódi információra, a gondolatok egy biológustól oldal elég jó.

2021. márc. 23. 18:50
Év elején vagy 2020 végén kérdezte a háziorvos, hogy a fiammal együtt feliratkozunk -e influenza elleni oltásra, - tehát csak lehet. Én 10-15 éve egyszer már nagyon megszivtam vele, és nem kértük.
21. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 18:42

Nekem az az érdekes, hogy így 1 évvel a kovid kezdete óta, emberek most jutnak el idáig, mármint addig, hogy most kezdenek kételkedni, értetlenkedni, érdekesnek találni, logikátlannak titulálni.


Az utolsó mondatod viszont arra mutat rá, hogy nem tudod miben kétkedsz, mert ha lettél volna kovidos, akkor nem jelentenéd ki, hogy ez olyan, mint az influenza.


A téma választásod pedig, a félelmedet tükrözi...

2021. márc. 23. 16:53
Ez igy nem igaz. Nagyon kevés covidost ismerek, 3 főt, de influenzást elég sokat, 10 fő körül.
19. unom (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 16:53

A tardokat sehol sem szeretik, ez meglep?

De most van lehetőséged meggyőződni a valóságról, személyesen is.

18. vivo44
2021. márc. 23. 16:46
Szerintem nincsen jelentősége, hogy névvel ír/ jelent ki butaságot az ember, vagy anonim.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Unom)
2021. márc. 23. 16:44
Az emberi előítéletek miatt nem vállalom a nicknevem. Megy a skatulyázás az emberi populációkban, nagy az intolerancia a hivatalostól mást állítókkal szemben.
16. LoIIy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 16:35

Biztos, hogy sok emberben ez felmerült. Lehet, hogy az előző években is volt ez a covid is. Emlékszem, hogy az elmúlt évek valamelyikében egyik ismerősömmel együtt olyan vírust kaptunk el, hogy több héten keresztül köhögtünk, majd meg fulladtam.


Csak eddig nem volt ez a félelemkeltés, riogatás, ellehetetlenítés, a szabadság korlátozása.

2021. márc. 23. 16:34
Nekem van ismerősöm, aki múlt hónapban influenzás volt
14. unom
2021. márc. 23. 16:34
A Koronavírus naplómba tettem fel egy képet, mit okoz ez az influenza a kórházban.
13. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 16:21

Van sajnos influlenza és van a Covid.

Van aki volt Covidos a családban, most éppen mindenki teán Halls cukron, gyógyszereken vagyunk, mert mindenki influlenzás lett, bár van influ elleni védőoltás beadva, így nem halunk bele.

Így kijelenteni, elég meredek, hogy "az influlenza megszűnt".

Esetleg a halandó ember most hamarabb azt mondja, hogy Covidos, mint azt, hogy meghült, megfázott, influlenzás.

Vacak idő és kedvez is a baciknak!

12. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 16:21

Ez nem logikai buktató, hanem információhiány részedről.

Nem fogok gyógypedezni veled, de nem csodálom, hogy nem merted nicknévvel vállalni.

11. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 16:13
Igen, én is hasonlóan gondolom a dolgot.
10. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 15:13

Kérdezed? Én honnan tudjam a te forrásaidat?


Van ismerősöm, aki influenzás volt. És?

Jelen van az influenza, csak most kevésbé terjed, mivel szeparálva vagyunk, maszkot viselünk.

2021. márc. 23. 15:11
*kevesebb ember
2021. márc. 23. 15:11

De amúgy tényleg ugyan az a védekezési mód ellene: kézmosás, maszk viselés, távolságtartás... Kevesebb bér jár be dolgozni stb.

Rendkívül rejtélyes, valóban...😒

7. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 15:08
Nem, nincs ilyen benyomásom.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2021. márc. 23. 15:08
Hírek, statisztikák?
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 15:07
Honnan veszed, hogy megszűnt az influenza és már nem halnak meg benne?
2021. márc. 23. 15:05
Vagy csak nem vagy az a típus, aki bármit bevesz simán.
2021. márc. 23. 15:02
Semmi különös nincs benne. Maszkban azt sem kapjuk el.
2021. márc. 23. 15:02
Ezek szerint te nem vagy halandó.
2021. márc. 23. 14:49

Tehát az influenza megszűnt, már nem halnak bele influenzába.


Azzal magyarázzák, hogy a maszkviselés miatt szűnt meg. Érdekes, több száz évig nem tudtak vele mit kezdeni, most meg a maszkviselés miatt csak úgy eltűnt. A Covid meg nem tűnt el a maszkviselésnek hála. Ez egy komoly logikai buktató amit sok halandó bevesz simán.


Másnak is van olyan benyomása mintha átkeresztelték volna egyiket a másikra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook