Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen építőkockát ajánlotok 3 év felett? fórum

Milyen építőkockát ajánlotok 3 év felett? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 18. 20:21
Az áráért már nem lennél annyira oda :) Bár még így is féláron vettem, de eszméletlen mit el nem képesek kérni a játékokért. Na persze Legóhoz képest mindenképpen olcsó. :)
9. Nanda (válaszként erre: 8. - Málnabogyó)
2014. febr. 17. 11:01
Akkor ez nálunk is bejönne!:)
2014. febr. 16. 22:32
Hát, érdekes. Nem a legjobb minőség, mármint zavaró, hogy nem mindig könnyedén pattannak össze az elemek, de azért nem vészes. A lényeg, hogy rengeteg, és stramm. De jól benéztem, mert azt hittem hogy apróbb elemekből áll. Mármint, hogy legóméretű, apró, ehelyett a nagy legóval kompatibilis, nem azzal a brutál naggyal, de ez is nagy. Szerencsére nagyon alkalmi vétel volt, így ha pár év múlva megunják, akkor az ezen az áron még mindig eladhatom, és neki állok ismét keresni :) De örömet okozott! és ez a lényeg. Rengetek kisautó elem van hozzá, ami most nagy sikert aratott. Egybekapcsolva átéri a szobát. :)
7. Nanda (válaszként erre: 6. - Málnabogyó)
2014. febr. 15. 17:28
Na milyen a kocka?
2014. febr. 12. 22:14

köszi :)

Szerencsére találtam egy nagyon jó vételt 1400db-ost újonnan, mégis féláron :)

Köszi a bíztatást, kicsit azért féltem a minőségétől. De majd holnap kiderül :)

5. Nanda (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2014. febr. 11. 13:01

Szia!

Nekünk ugyan nem építőkocka van a Wadertől hanem egy összeépíthető sínpálya és egy farmház.A sínpálya már több mint egy éve van meg és nagyon jól bírja a strapát pedig sokáig nagy kedvenc és mindennapos játék volt.Szerintem nagyon jó minőségű,remélhetőleg az építőkocka is olyan.

2014. febr. 11. 10:22
Lego
2014. febr. 10. 18:46
?
2014. febr. 10. 17:56
Wader 800 és a 1430 db-os változatát ismeri valaki?
2014. febr. 10. 15:45

Szeretnék venni olyan építőkockát, ami jó minőségű, apró, tehát nem ezeket a nagy dupló méretűeket, és elérhető áron van. Olyanra gondoltam mint a Legónak van a kisebb méretű (legkisebb?) változata, már kimondottan nagyobb gyerekeknek ajánlottat.

És a lényeg: sokat! Néztem a Wader 800db-os vödrös kiszerelését, de nem találtam visszajelzést a minőségére. Ez se olcsó, de még mindig messze elérhetőbb áron van mint a Lego.

Gyerekkoromban volt Márklin márkájúm, de az ma már csak használtan, és elvétve kapható. Na valami hasonlót keresek.

Nektek milyen van otthon a nagygyerkőcnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook