Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ellátásra vagyok jogosult, ha az AOK német betegbiztosítónál van biztosításom? fórum

Milyen ellátásra vagyok jogosult, ha az AOK német betegbiztosítónál van biztosításom? (tudásbázis kérdés)


6. pakung (válaszként erre: 5. - 84b35199a2)
2015. júl. 17. 07:51
sachsen -ben elek , es mar tagja vagyok itt is van aok +
2015. júl. 12. 18:46
Az AOK + Az Nagyon jó biztosító de csak Akkor lehetsz a tagja, ha Hessenben vagy Thüringenben élsz ;) a biztosítók többsége Pl fedezi a fogtömést amalgános alapút ( vigyázat, a fehér fogtömésnek is lehet amalgános Az alapja) a porcelán höre keményedös tömésért fizetni Kell valamennyit, a biztosítótól függ. Szemüveget abszolút nem Tudom, de sejtem, hogy 100% ban Neked Kell fizetni. Persze van olyan biztosító amelyiknél van Bonus program és Ennek a keretein belül költekezhetsz Fogra és szemüvegre.
2015. júl. 12. 14:52
Nem teljesen...fogászatban csak a tömést de rágó fogba ha fehértömést kérsz azt fizetni kell pl
2015. júl. 12. 13:12
???
2015. júl. 12. 12:18

korábban is éltem német o ban , de akkor speciális MINDENT fedező biztositásom volt.

most az érdekel hogy konkrétan pl a szeműveget és a fogászati kezeléseket vajon állja e a biztosító konkrétan az AOK

2015. júl. 12. 12:17
Német betegbiztosító mit fedez? pl AOK+

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook