Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen egy ararapapagáj? fórum

Milyen egy ararapapagáj? (beszélgetős fórum)


5. liza52 (válaszként erre: 2. - Nimfa45)
2009. dec. 20. 12:46
Lehet, hogy atkás vagy van benne tetű. Vegyél bogáncs nevezetű irtót és fújd be, de létezik por alakban is, hasonló.
4. liza52 (válaszként erre: 1. - Anci13)
2009. dec. 20. 12:43
Szia! Nem értem a problémád. Van piros . kék stb., arara papagáj. Nagyon nagy. Nem hiszem, ha állatkereskedésbe kérdezted, hogy nem tudtak válaszolni. Szerintem ki van zárva, hogy Te ara papagájt kapsz. Több 100 ezer az ára. Kb. 1kg. a súlya, hossza 90 cm körül, de inkább több. Mit akarsz még tudni. Ha vad az ujjad is egy mozdulattal leharapja, olyan éles a csőre.
2009. jan. 10. 03:52
semmi baj. Idővel megszokja a környezetét és jól ellátja magát. Sohasem lesz azonban kezes bárány
2008. dec. 10. 19:29
Hy! Nekem van egy nimfa hím papagájom 1 hete vásároltam, majdnem 1 éves. Nem tudom ez baj vagy sem, elég sűrűn szokta borzolni magát nem tudom ez lehet valami betegség? És bár tudom nem 1 hét alatt fog hozzám szokni, mikor beszélek neki akkor normális, de mikor már a kalitkához nyúlnék fújtatva támad és megcsípne. Ha valaki tud segítsen, esetleg írja le tapasztalatait. Köszi!
2008. júl. 4. 12:27

Kedves Hoxatagok!

Kb egy hónap múlva lesz arara papagájom, de voltaképpen fogalmam sincs róla ,hogy milyen, hogy néz ki ...stb. A közvetítők akitől kapom nagyon távoliak.(az egyetlen összeköttetésem anyám, akit annyira nem érdekel ,hogy lusta még megjegyezni is, azt a pár mondat infót róla.)Az interneten sincs rendesen rajta, mert mindig azt a piros arát dobja ki.Megjártam az állatkereskedéseket és még állatorvosnak is írtam, de nem volt eredménye. Aki tud róla valamit, azt nagyon kérem írjon, mert már 2 hete e-miatt szenvedek. :( előre is köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook