Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen cumifej illik a Kecskeméti gyümölcslére? fórum

Milyen cumifej illik a Kecskeméti gyümölcslére? (tudásbázis kérdés)


7. mannalány (válaszként erre: 6. - Levra006)
2012. nov. 1. 09:00
Nem rossz ötlet, de abból majd egyedül nem tud inni...
6. levra006 (válaszként erre: 5. - Mannalány)
2012. okt. 31. 22:09

Amikor szültem kaptam egy tájékoztató és egyben ajándék csomagot. Ebben voltak ilyen reklám cuccok. A Kecskemétinek is volt reklámfüzet.Abban írták, hogy a gyümilé üvege úgy van kialakítva, hogy rácsavarható legyen a cumi. Na de milyen cumi?:)

Azért szeretnék üveget, mert most Tommee Tippee cumisüveget használunk és egy kis idő után műanyag ízű lesz benne a víz (vagy ami benne van). Ezt eddig még nem vettem észre, de múltkor maradt benne egy kis gyümilé és nem akartam a csapba kiönteni, így megidtam és akkor jött a tantusz, hogy műanyag íze van. áezért szeretnék üveget a picinek.

2012. okt. 31. 13:15

Hol olvastad ezt egyébként? Miért szeretnél üveget használni? Nem bízol a műanyagban?

Mi koraszülött osztályon ilyesmi üvegekbe fejtünk anyatejet-nem mondom, h Kecskeméti volt, de hasonló. Ezek pont illeszkedtek a Medela mellszívóhoz-ahhoz meg a NUK-os cumisüveg. Ez utóbbit itthon vettem észre. Remélem követhető voltam:-)

2012. okt. 31. 08:12
De egyszerűbb,de én üveg cumisüveg "helyett" akarom, ugyanis Gyöngyösön nem lehet üveg cumisüveget kapni, így ezt gondoltam ki:)
2012. okt. 31. 08:08
Én pontos választ nem tudok, de a nukosra tippelek!
2012. okt. 31. 08:00
Nem egyszerűbb a gyümilét átönteni a cumiüvegbe?
2012. okt. 31. 07:46
Sziasztok. Írja a tájékoztatóban a Kecskeméti, hogy a gyümilére cumifej csavarható? Milyen? Mert nekem többféle van, de egyet sem sikerült még rácsavarni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook