Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen búcsúajándékot vegyünk a tanárnőknek? fórum

Milyen búcsúajándékot vegyünk a tanárnőknek? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 16. 12:04
konyvet,viragot,vagy vmi ilyesmit.
2009. jún. 17. 17:17
Nem tudom aktuális-e még,de mi éppen most készítettünk a tanárnőknek 1-1 szív alakú papírdobozt(vettük)és ezt kidekoráltuk szalvétatechnikával. Meg egy klippet csináltunk a kisfiam fotóival,amit kiírtam cd-re.
2009. jún. 13. 06:18
Ha személyes ajándékot szeretnél adni, csináltathatsz is egy bögrét a kisfiad fotójával és arra írasd rá, hogy "kedvenc tanítónénimnek". A bögrét a DM honlapon ( [link] ) saját magad meg tudod szerkeszteni / rendelni. Ha jól emlékszem egy bögre ára 2500 Ft, ami teljesen korrekt.
6. Krinya8 (válaszként erre: 5. - Laguna)
2009. jún. 12. 18:28

ez sem rossz , és nem is kerül sokba:)

köszi

2009. jún. 12. 18:17
Én óvónőként búcsúajándéknak ma egy kislánytól bögrét kaptam amire az volt írva hogy "csodálatos óvónő" nagyon jól esett, ötletes jóleső ajándék volt,szerintem ilyen van tanítónősben is
4. Krinya8 (válaszként erre: 3. - Ronita17)
2009. jún. 12. 18:16
köszi, ez eszembe sem jutott, nagyon jó ötlet:)
2009. jún. 12. 18:02
tollat szoktak szerintem venni ilyenkor,persze valami drágábbat.
2009. jún. 12. 17:46

Ez nem sok minden , eddig én is így gondolom.

Szóval fogós a kérdés!

Nah ilyen se volt még, mégis lehet hogy magamnak kell tanácsot adjak.

2009. jún. 12. 17:22

Sziasztok, szeretném kérni a segítségeteket, mert sajnos a fiamnak el kell hagynia régi iskoláját, ugyanis a nyáron elköltözünk.

Az ofő-nek, meg a napközis tanárnőnek szeretnénk valamivel meghálálni az eltöltött 3 évet, és mert nagyon megérdemlik.


Ha van valami okos ötletet kérlek írd meg!

Segítségedet előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook