Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen boltban lehet venni a szekrényről letört "vas nyitógató kis pótrészeket"? fórum

Milyen boltban lehet venni a szekrényről letört "vas nyitógató kis pótrészeket"? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 16. 09:01

Budapesten a Dósafa és a B.Q. bútorszerelvény szaküzleteket tudom ajánlani. Mindkettőnek van honlapja és üzlete is, ezek tényleg szaküzletek, meghaladják a barkácsboltok kínálatát. Rajtuk kívül persze még rengeteg van, attól függ, mire van szükséged.

Általában egyszerűbb újhoz vásárolni, mint egy kis hibát kijavítani, vagy pótolni, mert ezek már speciális igények. Sok sikert!

2012. júl. 16. 08:59
Én még mindig azt mondom, h normális bútorszerelvény bolt. Ezek a nagy Obi, stbk, drágák eléggé és a termékek nagyja fos... :)
2012. júl. 16. 08:49
Nagyobb barkácsboltban,ilyen az OBI,Praktiker.Kapupántcsavar,könnyen ki lehet a müa.részt az ajtóból pattintani.
2012. júl. 16. 08:48

ha arra gondolsz, ami az ajtó frontot fogja a szekrényhez és az a nyitogatója ( :D ), akkor azt pántnak hívják. elég sok típusa van, (közé záródó, rácsukódó, stb) vidd magaddal, h tudják, mizu.

Lapszabászatban, ahol bútort is gyártanak, pl. szerelvén bolt.


Prakti, obi gagyi és drága.

2012. júl. 16. 08:36

Zsanért? Fogantyú?

Barkácsbolt, vasbolt, prakti, obi......

2012. júl. 16. 08:32
Barkácsboltba kapu pántnak hívják ha jól tudom.
2012. júl. 16. 08:31
A végén, a hajlatokban, amiken lehet nyitogatni az ajtókat.
2012. júl. 16. 08:30
Milyen boltban lehet venni a szekrényről letört "vas nyitógató kis pótrészeket"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook