Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen bolhaírtó nyakörvet ajánlatok? fórum

Milyen bolhaírtó nyakörvet ajánlatok? (beszélgetős fórum)


9. korteforma (válaszként erre: 8. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 7. 09:10
A csepegtetős vált be szüleim kutyáinál is. Sokkal egyszerűbb és hatásosabb!
2011. júl. 6. 18:13
Nyakorv helyett csepegtetős megoldás szerintem, az hatásosabb.
2011. júl. 6. 18:01

Nekem is Kiltix van,szerintem (azok kozul amit eddig probaltam,ez a legjobb).

Hiaba draga,de legalabb hatasos es 7honapig kitart.



Bar amiota apum elmeselte,h a baratjanak a kutyaja par hete vagy a bolhairto nyakorvtol(allergia) vagy mergezes miatt halalozott el,azota megjobban atgondolom,h mit akasztok a kutyam nyakaba.

6. csiga1170 (válaszként erre: 4. - Csiga1170)
2011. júl. 6. 14:49
utánanéztem Frontline a neve
5. agis
2011. júl. 6. 14:44
NAz en kutyamnak a Bayer-es valt be :D
2011. júl. 6. 14:42
nekünk azt mondta az állatorvos, hogy a nyakörvnél hatásosabb az, ha bolhairtóval bekened a nyakát. Nem jut most az eszembe a neve, a tv is reklámozza, kullancs ellen is véd. Bekened vele a nyakát és úgy emlékszem 3 hónapig hatásos. kb 1000 ft
3. tünde027 (válaszként erre: 1. - Amendy)
2011. júl. 6. 14:39

Az állatorvosodnak igaza van. Az enyém is ezt ajánlotta. Drága, ezt elismerem, de hatásos.

A bolha-allergiáról én csak annyit tudok, hogy a szomszédunknak 3 éve ezért kellett elaltatni az egyik kutyáját a másikat pedig 1 hónappal ezelőtt.

Ugyanis "kirágta" magát, a legyek "beköpték" a seb elfertőződött és mire észrevették már késő volt. Hívni kellett az állatorvost, hogy elaltassák. Mivel mindkét kutyus hosszú szőrű volt, nem vettek észre semmit. A rágás helyét ugyanis eltakarta a felette lévő szőr.

2011. júl. 6. 14:39
kiltix, drága de jó kullancs bolha ellen. nekünk is vizslánk van olyan édesek :
2011. júl. 6. 14:36

Sziasztok!

A Magyar Vizslám bolhaallergiás, kisebesedett a háta több helyen, úgy hogy most egy jó kis kezelés alatt áll, azaz injekciót kapott, fürdetnünk kell majd speciális löttyös vízzel és lefertőtleníteni a helyét. Az állatorvos mondta, hogy egy bolhaírtó nyakörvet szerezzünk be neki is illetve a másik kutyánknak is.

a Legjobb minőségű( vagyis tudomásom szerint a legjobb) a Kiltix márkájú elég drága, és valami olcsóbbat szeretnénk, de annyi fajta van.

Tudnátok ajánlani valamit?


Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook