Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen betegségei lehetnek egy szakállas agámának? fórum

Milyen betegségei lehetnek egy szakállas agámának? (tudásbázis kérdés)


12. Edó21 (válaszként erre: 11. - 4fbd4b2862)
2013. dec. 11. 00:41

Igenis fontos volt számunkra az állatka, és minden olyat megkapott, ami a tartásához szükséges.

Ugye nem mondod komolyan, hogy Győr-M-S. megyéből felhívjam Bp-et! A halál.... küldtek volna. Vagy ültem volna vele vonatra és utaztam volna vele Bp-re? Azt azért már nem. Nagyon szeretjük az állatokat, de mindennek van határa. Itt a városban sem értenek hozzá az állatorvosok, már tapasztalatból nem keresem őket ilyen ügyben. Még a környezetem cseszett le, hogy miért csinálok ekkora ügyet egy ilyen állatból, minek veszem annyira a szívemre, de azért Bp-re nem viszem el.

Még a beteg emberekkel sem foglalkoznak normálisan az orvosok(tisztelet a kivételnek, mert az mindig van), akkor hogy gondoljam, hogy egy ilyen kis állattal foglalkozik is valaki.

Lehet, hogy nem vettem a fáradtságot, hogy visszaírjak, de nem ülhetek állandóan a gép előtt, mivel ember beteget is ápolok, gondozok. Csak annyira gondozná mindenki az állatait, az emberek az állatokat, mint mi, akkor üresek lennének az állatmenhelyek.

11. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 9. - Edó21)
2013. dec. 2. 16:29
Egyáltalán felhívtál valakit?Az egyetemen segítettek volna telefonon is......Mert ok 15 perce meghalt,de a kérdést háromnegyed 15-kor tetted fel,szóval volt rá szűk 7 órád....és különben is,ha számodra ilyen "fontos" kérdést tettél fel akkor legalább a fáradságot vetted volna,hogy visszaírj!Na mindegy,ezek elég kényes állatok,ha csak az igényeket nézzük.Nem elég szeretni őket.....
10. patapucs (válaszként erre: 9. - Edó21)
2013. nov. 29. 21:38

Sajnálom! :-(


Sajnos ők nagyon érzékenyek, mint minden hüllő.

9. Edó21 (válaszként erre: 2. - Patapucs)
2013. nov. 29. 21:18
Sajna nem vagyunk Pest közeliek. De úgy néz ki, hogy kb 15 perce kimúlt szegény. Nem láttam mi volt, de itt van a gép mellett, és rá szoktam nézni, és már nem mozog, semmi, ha megpiszkálom akkor sem.
8. ancsika688 (válaszként erre: 7. - Patapucs)
2013. nov. 29. 15:47
Persze,mindenképpen keresni kellene,egy másik állatorvost,aki ért is hozzá,itt csak azt írják le,hogy milyen betegség lehet.
7. patapucs (válaszként erre: 6. - Ancsika688)
2013. nov. 29. 15:25

Ezzel csak az a baj, hogy ahogy az embereket sem lehet netről gyógyítani, úgy az állatokat sem + ők a tüneteket addig palástolják, amíg csak bírják.

Öcsém egyik agámája kiskorában hozzáértő orvosi segítség után is csak 3 napot élt.

2013. nov. 29. 14:58
Írd be a google-ba,leírja milyen betegség lehet:)
2013. nov. 29. 14:53

Edó21, egyáltalán merre laksz?

Pontos diagnózist csak állatorvos tud mondani.

2013. nov. 29. 14:53
Most nézem,pénteken nem rendel!De a Szent István Egyetem Kisállat klinikáján értenek hozzá és ma rendelnek fél 6-ig!Esetleg telefonon megkérdezheted őket!
2013. nov. 29. 14:48
Szia!Szerintem,itt nem nagyon tudnak segíteni,de Szegeden van egy állatorvos aki egzotikus állatokkal is foglalkozik!
2013. nov. 29. 14:48

Első hallásra vitaminhiány lehet.

Az öcsém agámája 6 éves, kiskorában neki is voltak hasonló tünetei.

Keress a neten olyan állatorvost a közeledben, aki egzotikus állatokra szakosodott. Budapesten a legjobb, ha az Állatorvostudományi Egyetem szakrendelésére beviszitek.

2013. nov. 29. 14:41
Tenácsot, segítséget szeretnék kérni, aki hozzá tud szólni. Van egy pár hónapos agámánk, és nem tudjuk, hogy mi lehet vele néha, mert elkapja a remegés, olyan mintha kinyúlna, valami olyasmi mint az embereknél az epilepszia. Nagyon várnám a véleményeket, állatorvos nem igazán tud hozzászólni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook